Nové hvězdy na startu, stálice na hvězdném nebi. Uvádí Karel Šíp. (oficiálny text distribútora)

Drom odpad!

Karel Šíp, to je vždy trefa do černého a jeho verze sjúprstár tak nemohla dopadnout jinak. Nejen, že to je pořad, kde obstarožní popový mumie a Bleskově profláknutý rychlokvašky předstírají socializaci s vidláky a měšťáky pějícími jim svou voblíbenou vodrhovačku, ale navíc... no a navíc tam už nic není. Krom nevtipného Karla Šípa, jenž snaživě tu zábavní žumpu míchá klackem, aby si puchu užili i diváci na druhém konci republiky. Další záslužná činnost tohoto všestranného děduly s knírkem, který si ke své uši tahající a mozek paralyzující hudební takytvorbě přibral i mistrovství v plácání kydů na čas v podřadných show na obrazovkách podřadných televizí. A že se tam hodí... ()

Wyrdas

Rozhodně lepší hudební pořad než byl DO-RE-MI nebo Caruso Show. V pořadu "Rozjezdy pro hvězdy" měli zpěváci daleko lepší úroveň a o poznání větší talent. Nové hvězdy by se měli podporovat. Protože jak jinak by se měl v dnešní době objevit nový talent, než tímto způsobem? Nejsem žádný fanda těchto pořadů, ale oproti dvou výše zmíněným je tohle "pecka". ()

topi80

V době, kdy jsme ještě neuměli hledat superstar, se na obrazovce objevoval tento pořad, který měl ukázat přecejenom o něco talentovanější zpěváky než televizní karaoke Caruso show či Doremi. A také se tam ukázaly kapely. Hvězda se asi z nikoho nestala (a nejspíš to asi ani nikdo neočekával), ale pro leckoho to byla příležitost ukázat se v televizi v reprezentativnějších kulisách než ve výše zmíněných pořadech. Vystoupili i známější hosté, mezi kterými se občas objevil i někdo zajímavý, kdo běžně inventářem televizních obrazovek nebyl, např. Odyssea. ()

marek29

Kolorit devadesátek dobarvovalo tohle nedovyvinuté embrio a prapředchůdce superstar.. Festival neumění zpěvu a přehlídka křečovitého moderování Trávníčka a Laurinové a můj pyžamový program po koupeli na základní škole ()