Začíná Carusošou, pořad pro všechny, kteří rádi zpívají a nebojí se vystoupit před televizními kamerami. Není to jednoduché, potřebujete nadšení i vytrvalost. A také pořádnou dávku schopnosti zaujmout. Kdo má tohle všechno pohromadě, může dosáhnout velkého úspěch a zvítězit. Teď ale pozor, bude se zpívat opravdu živě. Je tady Carusošou! (TV Prima)

wosho

Pořad, jehož kvalita-nekvalita se vyrovnala bratříčkovi z Novy. Ranné pokusy komerčních televizních kanálů u nás skoro vždy končili hrůznou podobou. I zde se producenti řídili heslem ZA MÁLO PENĚZ, HODNĚ MUZIKY a taky to tak dopadlo. Snad jedině občasná kuriozita z těchto pořadů, která se dá i dnes na YT nalézti, je dostatečným upozorněním pro dnešní diváky, že dříve to bývalo s tv zábavou ještě horší, než teď!! ()

duklak2

K pořadu výtku nemám. Jen k některým lidem. Proboha, věděli jste vůbec, že jste v televizi? Přednes některých byl otřesný. Nevím, jestli jste to brali jen z legrace, nebo šlo o nějakou sázku s kamarády, ale mě ještě po letech, kdy se tato soutěž nevysílá, ještě píská v uších!!! Pan moderátor odvedl svůj standard. Porota byla spravedlivá, i když některým "zpěvákům" nadržovala. Zvláště, když měly kratší sukni:-) Doufám, že je pořadům tohoto typu definitivní konec. ()

kingik odpad!

"Zpívá jako slavík" tahle věta se často nesla z úst australské moderátorky, která kroutila pořad s Trávníčkem. Pozdější Brousek byl ještě horší. O znělku se postaral Michal David a vlastně nebylo o co stát. I přesto pořad amátérských zpěváků dlouhou dobu vydržel na televizních obrazovkách než mu produkce dala pápá. Mé hodnocení: 0% ()

Ceberus odpad!

Mělo by se to jmenovat "Česko hledá antitalent". Vystupují tady naprostí zpěváčtí diletanti a dostávají za své výkony známky ze soucitu. Porota má k dispozici sedm stupňu hodnocení a dlouho jsem neviděl, že by někdo použil něco horšího než trojku. Tolik k věrohodnosti. Stejnou metodu pozitivního hodnocení zpěváků ze soucitu aplikují také v Do-re-mi. ()

tomeek odpad!

Opravdu nevím, proč jsem měl v televizi sledovat snažení naprostých pěveckých nul před "porotou", která dávala verdikty jak z léčebny. "Ano, paní Jano, po písničce 'Za všechno může čas' se podíváme, co na to porota." - "Tak, já paní Janě dávám krásné 4 body, protože konečně vím, kdo za to všechno může." ()