Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

Recenzie používateľa Likan7 k tomuto seriálu (8)

Misfits: Zmetci (2009)

Nemůžu říct, že by mě první série vyloženě bavily, ale nebyl to úplný odpad. Humor by dost mimo mě (a to anglický humor mám obvykle moc rád), ale bylo to takový nový, neokoukaný a vraždění probačních úředníků mě bavilo. Jenže někde po dvojce se základní motiv začal pomalu měnit stejně jako hlavní postavy, a to seriál zabilo úplně. V posledních sériích měli postavy tak pitomý schopnosti, že to bylo sice v tom prvním momentu vtipný, ale pro nějaký alespoň trochu smysluplný děj úplně k ničemu. Jediné štěstí je, že seriál měl jen 37 dílů, takže jsem to přetrpěl relativně rychle. Děkovat tady ani nebudu nikomu, protože jednoduše není komu. ()

Série 1 (2009) (S01)

Jestli něčím první řada boduje, tak je to naprosto bezkonkurenční soundtrack! První díly jsem se sice rozkoukal déle, než bych si představoval, ale pokud se zakoukáte, budete se skvěle bavit. Škoda, že má první sezóna pouze šest dílů. Snad nebude rozjezd dvojky stejně tak zmatený. ()

Série 2 (2010) (S02)

Moment překvapení je pryč a místo toho se dostavil scénáristický guláš, který celý seriál absolutně potápí. Nápad to byl celkově skvělej, ale je vidět, že tady byl fakt jen ten nápad. Postavit kolem něho seriál se, alespoň ve druhé sérii, vůbec nepovedlo. ()

Série 3 (2011) (S03)

Už to nebaví. Tedy, ne že by mě Misfits někdy bavili nějak extra, většinou mi to přišlo zbytečně na sílu, ale trojka mi jen potvrdila, že se vše točí jen kolem pěkného nápadu, kolem kterého se tvůrci snaží vytvořit seriál, aniž by na začátku měli představu jak pokračovat. ()

Epizoda 4 (2011) (S03E04)

Nápad skvělej, ale po pěti minutách opět upadnete do letargie, ze které Vás vykopne až Kelly v posledních minutách. Seriál už jsem dávno odstřelil a dojedu ho jen z vlastního pravidla "co rozkoukáš, dokoukej, ať to stojí co to stojí". ()

Série 4 (2012) (S04)

Občas vtipný seriál (vtipným chápejte tak 2 usmání za díl) se změnil v trapnou a ubohou variaci na Hrdiny s britským humorem. Většinu série to ale byla prostě a jednoduše sra*ka. ()

Epizoda 4 (2012) (S04E04)

Pokud vůbec něco drželo Misfits pohromadě, tak prvotní parta. Po tomhle dílu už nikdo nezbyl a obávám se, že moje hodnocení půjde ještě níž, než tyhle díly. ()

Série 5 (2013) (S05)

Hnusný triky a ještě stupidnější děj. Misfits s odchodem Kelly, která jaktakž seriál držela nad vodou, padl ke dnu. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)