Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (32)

Misfits: Zmetci (2009)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů co jsem za svůj život viděl. 1. řada-nemám co vytknout, 2. řada-ještě lepší, 3. řada-příchod nové postavy (Rudy), která je podle mého lepší než všemi opěvovaný Nathan. 4. řada-odchod většiny "zmetků" a jedna velmi dojemná chvilka s Curtisem a zábavná epizoda s vraždícím králíkem, a i přes tyto 2 skvělé epizody se jedná o NEJSLABŠÍ SÉRII a poslední 5. řada, která navzdory pesimismu všech diváků ucelila novou partu a je daleko lepší a koukatelnější než 4. série, avšak na 1.-3. série ani zdaleka nemá, pětku táhne hlavně Rudy a jeho charakter. Jak už jsem napsal, jedná se o můj srdcový seriál, a vždy se na něj rád po čase podívám a VŠEM MOHU JEN DOPORUČIT. ()

Série 1 (2009) (S01)

Úžasná 1. série. Při sledování se bude střídat smích, napětí, dojetí, a pak zase smích. Považuji tuto sérii za jednu z těch povedenějších. Dále musím vyzdvihnout český dabing, který se velice povedl. ()

Epizoda 2 (2009) (S01E02)

Chvíli se smějete, chvíli se dojímáte. Dokonalý seriál. ()

Epizoda 4 (2009) (S01E04)

Cestovat v čase hl. postav ve 4. díle 1. série je velká troufalost, avšak domyšlena do posledního detailu a Curtis se stává nejsympatičtější postavou seriálu. ()

Epizoda 5 (2009) (S01E05)

Opět skvělá kostra = chvíli se smějete, pak jste dojatí, pak jste v napětí, a pak se zase smějete. Konec dílu proveden na výbornou. ()

Epizoda 1 (2010) (S02E01)

Takhle odstartovat novou sérii, no wow. Další důkaz toho, že seriál má ještě spoustu nápadů a všechno to tak pěkně ubíhá a krásně se na to kouká. ()

Epizoda 2 (2010) (S02E02)

2. série je celkově nejlepší, ale pokud bych měl vyzdvihnout to nej, byl by to určitě tento díl. ()

Epizoda 6 (2010) (S02E06)

Absolutní špica. ()

Christmas Special (2010) (S02E07)

SPOILER: Chování postav mi v tomto dílu přišlo takové zvláštní například Curtis byl po celou dobu seriálu chytrý, rozvážný, a tady na začátku epizody v klídku prodá svou schopnost za pár šupů. Celkově mi přišlo, že se muselo všechno hrozně rychle naházet do 45 minut. Název dílu klame, nejedná se o žádnou Vánoční šolíchačku, nýbrž o plnohodnotný závěrečný díl 2. série. Jinak jsem se bavil celou stopáž. ()

Série 3 (2011) (S03)

Poslední solidní série seriálu, tím nechci říct, že by další série byly doslova špatné, ale už to prostě nemá takovej drive. Nejhorší epizodou 3. série je (nejen) za mě ta "Nazi" epizoda (ep. 4). Ta mě vůbec nebavila až mi v této sérii vadila, protože ostatní díly byly zase nadprůměrné a poslední díl? Absolutní MASTERPIECE. Kdyby seriál skončil 3. sérií, bylo by to asi lepší, protože tenhle příběh nejde těžit donekonečna, jak se záhy přesvědčíme ve 4. a 5. sérii. Takže klobouček autorům. ()

Epizoda 1 (2011) (S03E01)

Ubrečené komentáře jak Nathan chybí a jak byl to nejlepší z celého seriálu a blabla neberte vážně. Na Rudyho si zvyknete velice rychle, a mohu prozradit, že bude v následujících sériích to nejlepší na celém seriálu, a dle mého Nathana strčil do kapsy. Ze začátku vám možná nepřijde sympatický, ale vryje se vám pod kůži ten chlapík. Jinak epizoda nadprůměrná, spíš seznamovací, avšak i zde se bude hrát se schopnostmi. ()

Epizoda 3 (2011) (S03E03)

Musím zde zmínit postavu která mě (mimo "zmetky") baví, a to probačního. Takového šmejda, kterému je vše ukradené, svět jen tak nevidí. Děj epizody originální a konec se mi moc líbil. ()

Epizoda 4 (2011) (S03E04)

Tato epizoda mě teda vůbec nechytla, jak píše kolega tady dole, stačí se podívat na prvních 5 a na posledních 10 minut a máte ušetřeno spoustu času. Tento díl se moc nepovedl. Zároveň je zde dost nelogičností a nepřesností. ()

Epizoda 5 (2011) (S03E05)

SPOILER: Epizoda, ve které nám odejde za mě nejsympatičtější probační za celý seriál :(  jeho scénka na konci epizody tahá moje hodnocení hodně nahoru. Děj epizody průměrný ale dobře zpracovaný a oproti minulé "nazi" epizodě koukatelnější. Rudy opět skvělý. ()

Epizoda 7 (2011) (S03E07)

Konečně zase creepy díl, co do seriálu přinesl horor atmošku a zase krásně balancuje mezi vážností, humorem, dramatem a zombie kocour je třešnička na dortu. ()

Epizoda 8 (2011) (S03E08)

Absolutně skvělé zakončení původních "Zmetků". Kdyby touto epizodou seriál skončil, myslím že by to nikomu moc nevadilo. Návrat do minulosti a pohled na Nathana a staré zmetky jak sedí na lavičce a klábosí o blbostech byl už jen třešničkou na dortu. Povedlo se absolutně vše - plnej počet. ()

Série 4 (2012) (S04)

Pokud se po 3. sérii díváte na recenze, JESTLI MÁ CENU JÍT DO 4. SÉRIE?, odpovím vám na to ANO i NE. ANO - vyplatí se podívat hlavně na 4. epizodu, kde hlavní roli sehraje Curtis a tak nějak dovrší svoje působení v tomto seriálu, a dále 6. epizodu, která má skvělý nápad, feel, atmosféru a chvílema mi připomněla Trainspotting. Dále musím zmínit nového probačního a Rudyho, který převzal hlavní roli. NE - zbytek je podprůměrná šeď plná nudných dějových linek a nesympatických postav (ano, pane barmane Alexi, koukám se na vás). ()

Epizoda 1 (2012) (S04E01)

Pokud chtěli scénáristé unudit k smrti všechny dobré duše, které dali 4. sérii šanci, tak se jim to náležitě povedlo. Příběh s kufříkem absolutně nefungoval a sám jsem se koukal na čas, kolik ještě zbývá do konce epizody, což se mi u zmetků nikdy před tím nestalo. ()

Epizoda 2 (2012) (S04E02)

Daleko lepší než ta hrůzná 1. epizoda, zde už je trochu zábavnější děj, postavy se zase o trochu více otevírají a Rudy už je zase konečně vtipný/nechutný - vyberte si :D ()

Epizoda 3 (2012) (S04E03)

Naprosto příšerný a nudný díl, jde tady o nic a 3. Rudy byl implementován naprosto špatně a celkově tahle epizoda je absolutní ztráta času. jen posledních 10 minut stojí za zmínku. ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)