Misfits: Zmetci

• Veľká Británia Misfits (viac)
Veľká Británia, (2009–2013), 29 h 12 min (Minutáž: 43–51 min)

Tvorcovia:

Howard Overman

Hudba:

Vincent Pope

Iwan Rheon, Joe Gilgun, Nathan Stewart-Jarrett, Antonia Thomas, Lauren Socha, Robert Sheehan, Robert Sheehan (a.z.), Karla Crome, Nathan McMullen (viac)

Recenzie používateľa Ondra.Simmer k tomuto seriálu (2)

Misfits: Zmetci (2009)

Bál jsem se postupného odstraňování postav. Největší problém jsem měl spojen s odchodem Nathana. Toho měl nahradit Rudy a za mě to splnil na jedničku. Začátkem 4. série z původních postav zbyl jen Curtis. Už podle hodnocení čtvrté a páté série jsem si říkal, jestli to vůbec půjde dokoukat. Nakonec to nebyl vůbec problém a nové postavy jsem si okamžitě oblíbil.  Za mě dost solidní. 7.5/10 ()

Série 1 (2009) (S01)

Jako komedie to funguje perfektně. Nasmál jsem se fakt hodně a hlavním důvodem je Nathan, absolutně mezi ostatníma vyčnívá a přijde mi, že tahle postava je někde úplně jinde. Okamžitě jsem si ho oblíbil a bez něj si to neumím představit. Hlavní důvod, proč mě to tolik baví je právě on. Bohužel je tu pro mě spousta nudných a zbytečných částí, který mi vyloženě vadily a vůbec mě nezaujaly. 7/10 ()

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

Pokračování: Wanted 2, Monsters 2, M:I:V

20.06.2012

Timur Bekmambetov horlivě propaguje svůj historický akční horor Abraham Lincoln: Lovec upírů a na tiskových konferencích se ho novináři často ptají na dlouho slibované pokračování komiksové adaptace… (viac)