...A je to! - Pat a Mat se vracejí (2002) (séria)

Automat (S04E15)

(epizóda)
všetky plagáty
Animovaný / Komédia / Rodinný
Česko, 2003, 7 min

Réžia:

Marek Beneš

Mat si priváža domov na vozíku obrovskú škatuľu a Pat sa mu snaží pomôcť ju dostať do domu. Keď ju úspešne dostanú doprostred izby, tak Pat nedokáže odolať svojej zvedavosti, čo krabica ukrýva. Po jej otvorení zistí, že ide o automatický prístroj na nápoje. Úloha, ktorá ich čaká, spočíva v zapojení a uvedení prístroja do chodu. Ale nie všetko funguje tak ako si to obaja predstavovali. (pravo)

IllIlIlIIl

MM_Ramone

Toto sa už len vezie na vlne úspechu pôvodných častí. Séria z roku 2003 zďaleka nedosahuje originality, výnimočnosti a humoru prvých dielov. Animácie sú stále skvelé, ale príbehu dochádza dych. "Automat" je tak pre mňa len pripomienkou kvalitného českého animovaného seriálu, ktorý som kedysi dávno mal tak rád. "Pat a Mat"?! Ja si to dodnes pamätám pod názvom "A je to!". *** ()

WANDRWALL

To měl být hlavní triumf socialismu. V každé ulici automat. Přijdeš a vezmeš si kolik čeho potřebuješ. Potom si nebudou lidi závidět. nebudou mít důvod. A jediné co budou řešit je jejich duchovní růst! právě tihle dva mě přitom tuhle myšlenku připomenuli! Děkuji, vy dva šašounci! ()

stration

otík

Pat a Mat si koupí automat na nápoje, který samozřejmě okamžitě zničí, upraví si jej k obrazu svému a z takové blbůstky udělají velice pohodovou sedmiminutovku. Hudba: Petr Skoumal ()

štísko

Jeden z těch dílů co mají pozitivní vliv na naše děti. V létě si po jeho shlédnutí sami z velké krabice něco takového sestrojili. No a mi neměli po dlouhé době problémy dostat do nich nějaké tekutiny. Neustále si dělali jeden druhému a druhý třetímu, ze sirupu nějaké limonády. ()

pravo

Vzala pani učiteľka deti na exkurziu na stavbu a ako naschvál práve vtedy spadol z lešenia robotník a na mieste bol mŕtvy. Po príchode späť do triedy, pustili sa do rozoberania tohto prípadu. - Povedz nám Anička, prečo tento ujo spadol? - Nevedel nič o bezpečnosti práce. - A ty Miško? - Určite mal vypité. Vtom sa postaví Móricko. - Nie, on spal s mojou mamou! - Prečo si to myslíš ? - Počul som ako kričal "Chlapče, jebem ja tvoju mater, netras tým lešením!" ()