Notorický zlodej piknikových košov a miláčik malých aj veľkých prvýkrát vo filmovom dobrodružstve. Jellystoneský park stráca návštevníkov, a preto sa podlý starosta Brown rozhodne zavrieť ho a predať celý pozemok. To by však znamenalo, že rodiny s deťmi by si už nemohli užívať krásy prírody, a čo je ešte horšie - Yogi, Bubu a ich ďalších kamarátov by vysťahovali z ich rodného lesa. Yogi tak čelí najväčšej výzve svojho života! Musí všetkým dokázať, že je naozaj inteligentnejší ako bežný priemerný medveď a spolu s Bubum nájsť spôsob, ako park zachrániť. (TV Markíza)

kishi_SO

ach!!!! kde su tie casi ked sa animaky drzali svojho remesla a nefusovali do cudzieho. Trapny a chaby pokus preniest kultovu postavicku k hranemu filmu. Minimum vtipkov, neskutocne blby face Anni Faris a nepozeratelnost na kazdom kroku. Zato ma pobavilo Yogiho zivotne motto : " Majoneza Light nie je taka dobra ako obycajna ! " ()

carAnthony

Méďa je krásne a detailne graficky spracovaní a veľmi mu to pristane, len škoda že nemal viac priestoru... Filmík na jedno zhliadnutie. Kravinka ktorá celkom pobaví. //45%// ()

Obenny

Tak tenhle Méďa Béďa je opravdu svým scénářem a celkovým provedením jen pro ty nejmenší. Na jednu stranu potěší jeho absolutně nedramatické a občas vtipné scény, ale pro dospělého člověka je spíše dobrý k uspokojení svého malého dítěte a nebo k loupání brambor. Pokud si chcete oddechnout a zabavit sebe i svou rodinku nenáročným příběhem a známým Méďou tak si radši pusťte jeho kreslenou formu ;) . ()

MFZB

Tentokrát to bude za 3* a to už len pre to, že film som čekoval v stave v akom som ho čekoval a tým pádom hodnotenie je vyššie, inak nejde o nič prevratného a skôr si dovolím tvrdiť, že ide o slabý animák, ak sa to vôbec radí do takej kategórie. Anna Faris vždy poteší, smiať sa na tmo dalo, niektoré scény ppč a hlášky taktiež, takže spokojnoť v konečnom dôsledku... ()

marrrrian

Keď niečo idete pozerať o pol dvanástej v noci, ste radi, že to má len 80min a že si pri tom oddýchnete. Ale aký to bol oddych! Som úprimne a milo prekvapený tým množstvom vtipov, pri ktorých som sa zasmial. Tiež som si stále musel pripomínať a čudovať sa, čo tento detský film so mnou robí. Ak platí príslovie, že v jednoduchosti je krása, tuto to platí snáď tak, ako nikde inde. Priomčiary príbeh bez odbočiek a plný zábavných momentov a nádhernej prírody s jasne vykreslenými dobrými a zlými a s dĺžkou, ktorá nedáva priestor neúspešnej akcii. Výborné, výborné, výborné. ()

wray

Zle, zle, zle ale - preco som pozeral film ktory je zjavne urceny pre divaka o 20 rokov mladsieho? :) Presne tak - Yogi Bear je uplne v poriadku, a aj ako film je to spracovane fajn (animacie, pekny vyvazeny pribeh, a humor ktory nie je az tak uplne trapny, vsetko to co ma mat klasicky film) len - je to detsky film! A nie je to film pre starsich co vyrastali na klasickom Yogim co chodil v telke ked sme boli mali. Nebrat teda prilis vazne, uvolnit sa, ak ide o to pozriet si film s detmi/mladezou - Yogi je dobra volba. Pre takeho "normalneho" divaka, ale asi nie :) ()

zodiak217

Pomerne veľká nuda i ked obrovské očakávania. V poslednom čase sa nedarí filmarom kvalitné a vtipne spracovať animované rozprávky počnúc Scoby Doo či Smolkami. Až na tu vtipnú korytnačky som sa dosť budík a mňa je vtip a humor u tychto filmov prvoradý. Celkom škoda. Musím vsak pochváliť spracovanie Yogiho a Bubua, ktorí pôsobili presne tak ako som si to predstavoval. Herecké obsadenie mohli byť tiež zaujímavejšie, takže len 2 hviezdičky. ()

PatrikP4

Překvapivě nečekaně, hrozné... Nevím žádný herecký výkon neuchvátil... Moc jsem se ano nezasmál... Nevím neslané nemastné, nuda... Navíc se mi moc nelíbilo ani Méďovo a Bubovo zpracování... ()

Infantility

Jednou se 4 maturantky rozhodly, že se půjdou podívat na Méďu Béďu... A i přes to, že jsem si myslely, že to nebude nic pro nás, já si to užila. Nebylo to dokonalé, nebylo to nijak zvlášť dějové a propracované, ale jako oddychovka, proč ne. Sice jsem tam trochu vyčnívaly, ale řechtaly jsem se skoro pořád. Moc se mi nelíbil dabing, ale 3D vypadalo pěkně, občas jsem se i lekla. Bezkonkurenční je želva s hlavou žáby a "předehra" MíkMík kojota. Pro rodinu jako dělané... ()

Ajfist

Oproti původní kreslené podobě,tohle bylo mnohem slabší.Dětem se to ovšem líbilo a hlavně pro ně to bylo natočeno,takže žádný problém. ()

terinka79

Méďa Béďa - tak na tenhle film jsem do 3D kina šla spíš jako doprovod, ale vůbec toho nelituji. Naposledy jsem se tak, u filmu pro děti, nenasmála už pěkně dlouho ! Naopak od některých mne zaujalo reřisérovo pojetí. Z kreslený pohádky uděláme víceméně hraný trhák pro děti ! A to se povedlo ! Neotřelý nápad (záchrana Jellystonského parku) mě bavila po celou dobu kina. Lze doporučit celé rodině ! ()

trinan_kop

No, celkom dobrá rozpráva pre deti - viacero momentov tam bolo takých z ktorých priam žiarilo že to je film pre malé deti. ALE, skritizovať chcem úchylný návyk Čechov prekladať mená. Ak sa niekto volá Yogi Bear, tak to prekladáme ako Medveď Yogi, ak pre deti, tak povedzme Méďa Yogi. Ale Yogi je meno, to sa neprekladá. Zaujímalo by ma ktorý jednoduchý jedinec začal v Čechách prekladať mená - veď to je najväčší nezmysel aký som kedy videl. ()

michalkop

Méďa Béďa je takovou odpočinkovou rodinnou záležitostí. Neurazí animací mluvících medvědů a jedné želvy, výkony živých herců ani kamerou. Bohužel však ani ničím nenadchne. Děj naštěstí není úplně schématický a předvídatelný. Za pár dní si na tento film ani nevzpomenete. Děti rozhodně zabaví a bude se jim líbit. ()