Zodd

Já jsem ho prostě jako malý žral úplně maximálně, tento remake i daleko víc než původní seriál i tolik ždímaného Scoobyho Dooa. Je to ten se skutečnou znělkou a dlouhými závěrečnými titulky (nikoli The End a šmitec). A můj kdysi nejvíc oblíbený večerní Prima seriál vedle devadesátkového Felixe, bohužel oba zapadlé v pr... (6,6 skóre a 144 hodnocení na IMDB? Slzy kapou). Jasně že HB děsivě dlouho vykrádali sami sebe i ostatní, ještě mnohem více než současný Hollywood se vším. Jasně, až devadesátky představily studiu jakousi renesanci, která byla i jeho epilogem, konkrétně mé taky celkem oblíbené Powerpuff Girls (u kterého bylo největší chybou nevyužití některých záporáků). A co tento seriál? Bylo to vtipné? Jo. Bylo to chytré? Ne snad? Mělo to sympatické postavy? Neříkejte, že toho méďu tehdy už tolik lidí nežralo. Má to původní námět, postavy (plus poskok Smithe), gagy snad ještě lepší. Jen mi přijde zvláštní, že byl podle zdrojů seriál předabován až v roce 2003, předtím jsem prý poslouchal na místě Boo-Booa Aťku Janouškovou. Ale co, její hlas mi býval po většinu času silně protivný, ale na toho malého méďu se celkem hodí. P.S. Intro: https://m.youtube.com/watch?v=TCSuZLjfJdk (pokud to mezitím smažou, not my problem) ()