Yogiho prvé Vianoce

(TV film)
  • Česko Méďa Béďa: První vánoce (viac)

Béďa a Bubu obyčejně celé Vánoce prospí (však víte, zimní spánek). Letos je ale z jejich šťastného snění probudila sváteční hudba a oni procitli přímo doprostřed legrace: bruslení, lyžování, zpěv a zdobení stromečku. Život ale není jen o jmelí a vaječném koňaku. Dva sváteční bručouni – tajemný poustevník a protivný synovec majitele jellystonské chaty – jsou rozhodnutí Vánoce zničit. A naši dva hrdinové spolu se SNAGGLEPUSS, AUGIE DOGGIE, DOGGIE DADDY, HUCKLEBERRY HOUND a dalšími oblíbenými postavami Hanny a Barbery jsou rozhodnutí udělat z 25. prosince nejveselejší den v roce. (oficiálny text distribútora)

klerik

Dosť, možno až príliš americké :-). V podstate len zlepenec rôznych scénok (športov). Záporáci (hlavne synovec) mi prišli trochu otravní a to že Yogi všetko nejakým spsôobom vyhrá je po chvíli už tiež otravné... Chcelo by to slovenský dabing... ()

majo25

Tak toto bol riadny animovaný paskvil, a to bez jediného vtipného momentu...väčšinou trapošiny. Toto musí deti degenerovať. Hodnotenie: 30% ()

• Augieho, který je znám zelenou barvou svetru i šátku, je v některých scénách možné spatřit s červenou šálou, čímž má připomínat psa Daddyho. (Terva)