Milton (Nicolas Cage) je zločinec, ktorý utiekol z pekla, aby spasil svoju dušu. Je na ceste, aby pomstil svoju zavraždenú dcéru a zachránil jej dieťa, ktoré má byť obetované krvilačnou fanatickou sektou do troch dní za splnu Mesiaca. Pridá sa k nemu mladá, krásna Piper (Amber Heard), aby mu pomohla nájsť Jonaha Kinga vodcu sekty, ktorý verí, že jeho poslaním je použiť dieťa, aby rozpútal na Zemi peklo. Ale krvilačný kult a jeho šialený vodca je iba jedným z Miltonových problémov. Ide po ňom polícia a najhoršie je to, že ho prenasleduje vrah, ktorý bol poslaný samotným diablom, aby ho priviedol nazad do pekla. Milton musí zájsť za všetky ľudské limity, aby pomstil smrť svojej dcéry, zachránil dieťa a nepremeškal šancu na spásu svojej duše. Jazda preliata krvou začína. (TV Markíza)

TERRORDROME

Satanisti mu zabili dcéru a chystajú sa obetovať aj jeho vnučku v rámci súkromného armagedonu. To si žiada akciu, hrdina John Milton je síce už sám posmrti a čučí v pekle kde mu popri opekaní púšťajú tragické videá s jeho rodinou, ale pri troche vôle sa dá aj cez to preklenúť a nabehnúť na cestu pomsty. Utečenec z pekla s pokrčeným ksichtom pripomínajúcim Nicolasa Cagea teda ide, kydlí satanských zmrdov buranského typu, v pätách má diabolského účtovníka a okolo toho všetkého poskakujú holé ženy. Viac tomu netreba, priamočiara prvoplánová brutalita a nahotinky piáno utiahnu celý film ako nič. Predovšetkým scéna v hoteli, kde Nicolas šuká servírku a popri tom stihne odpraviť černokňažnícke komando čo mu tam nabehne bez toho aby aspoň pustil cigaru z huby. Samotnému Nicolasovi ten somrácky image dodáva grády, aj keď miestami pôsobí srandovne, napr. keď drsniacky stojí pred horiacim sudom a čumí do plameňov. Prekvapivo parádny však bol William Fichtner ako účtovník z pekla, ten sa v tom priam vyžíval a vystrihol tak najlepší výkon aký som u neho zatiaľ videl. Čo sa týka záporov, ak sa prenesieme ponad to že celý ten film je jasná prostoduchá, efektnými prestrelkami a naháňačkami vyplnená kravina útočiaca na zvieraciu časť mužských mozgov, tak jediné čo treba ohovoriť sú naozaj slabučké digitálne efekty na úrovni seriálu Hercules z 90-tych rokov. Trebárs tá rútiaca sa cisterna vyzerá tak umelohmotne, že tam mohli rovno hodiť normálnu hračku a nebol by v tom rozdiel. Pochváli by som ešte hudbu, respektíve použité pesničky, napr. MeatLoaf pri záverečnej ceste do pekla. Bolo to fajn ()

Foxhound#1

Cage je neskutečný dřevák a film je neskutečná výplachová blbost, akorát tak na sobotní večer s pytlíkem laysek. Ovšem suše hláškující postava pana Účetního tomu dodává neskutečný grády, ten chlápek by si zasloužil vlastní film. ()

Martin_W

Áno 3D bylo namakaný a hlavně kvůli tomu jsem na Drive Angry do kina šel.. Hlavně jsem se teda těšil na zpomalené záběry, kterých tam bylo celkem dost. To co se mi teda nějak dvakrát nepozdávalo byl celý ten zhruba nesmyslný příběh. Ten se celkem zbytečně natahoval, když mohli klidně více "roztáhnout" konec filmu. Po stránce filmové jsem celkem zklamaný, ale když se opět vrátím k 3D dá se to nazvat pastva pro oči. Herci a hlavně herečky předvedly dobrý výkon. Taková scéna, kdy Cage střílí a zároveň souloží je povedená :) 69% ()

rossi001

nevim co by tady jeste nekteri radoby kritici chteli? porad ty jejich debilni zvasty hledajici skryte smysly apodobne...je mi z toho nabliti. filmek se mi libil, Amber zhava, Cage hraje svou klasiku z posledni doby a je to role jedna z tech lepsich a Fichtner jako smrt(ucetni) perfektni vykon, ktery zamrazil i pobavil a to pobavil skvele,jeho vtipne scenky fakt staly za to :-D :-) akcni sceny jsou skvele a hezky bez cenzury a ma to koule. Je to sice becko, ale hodne fajn a na absenci premysleni idelani, proste pohodovka na vecer.Mit lepsiho rezisera tak by s rozpoctem a s filmem nalozil asi jeste o neco lepe,le i tak hodnotim pozitivne. 82% ()

mosnak

Nicolas Cage a jeho srdcervoucí stejnotvárný psí pohled :-( učínkující buranské krávovině a trapnými 3D efekty. Jen díky té pěkné mladé herečce tento snímek nespadl na samotné dno odpadu. Mimochodem hudba je naprosto otřesná 15% ()

Phorbo

Kromě neskutečně klišé scény honičky v továrně je to dost solidní sranda. Cage ale nepřekvapil. Jeho xichtu už se nehodí snad do ničeho a většinou už můžu očekávat propadák. Naštěstí to tady Fichtner zachraňuje na celý čáře a Heard tím tuplem. Byť neposlouchám rock/metal tak ost dávám plnej počet. proto taky místo 3* dávám 4* ()

Jayem

Cage v pohode, Amber sexi ako nikdy, Fichter geniálny a hromada akcie aj keď dosť béčkova a nezáživná. Nebolo to najhoršie ale niečo tomu chýbalo. ()

seko0408

No neviem neviem. Napad celkom ok, ale tie efekty nevyzerali ako z 21. storocia :(. Cage ma rozhodne omnoho lepsie filmy nez tento. Cudujem sa ze sa nato dal nahovorit. ()

Zombi

Je to hrozná ptákovina, ale musím říct, že jsem se u toho občas slušně bavil. Cage konečně přestal dělat psí oči a začal střílet lidi, účes má sice hroznej, ale jinak OK, blonďatá kočka je kočka a Fichtnerův účetní je boží. Akce, krev, násilí, nahý baby, sem tam vtipná hláška. Mohlo to mít trochu svižnější tempo, ale s určitým časovým odstupem zvyšuji na 3 hvězdy, hlavně v kontextu s příšerným Ghost Rider 2. ()

Imrwere

Tročku víc fantasy, ale jinak good. Moc fantazírování ve filmech nemusim, ale nakonec to nebylo až tak zlý. Pěkný auta, pěkný holky, pěkný triky a efekty :) Jen Nicolase znám trošku jinak. ()

Cong

Projekt Grindhouse před pár lety oprášil exploatační béčka sedmdesátých a osmdesátých let, Drive Angry se veze právě na téhle vlně. Patrick Lussier není Quentin Tarantino, není ani Robert Rodriguez a nemůže si dovolit to, co si dovolil Jason Eisener v žánrovém i dobovém souputníkovi Hobo with Shotgun, tedy nekompromisní a politicky nekorektní krvavý nářez. Tady totiž hraje hlavní roli Nicolas Cage, který se sice utápí v béčkách už delší dobu, to ale nic nemění na tom, že producenti tlačí jeho filmy nadále do multiplexů. Celkem špatný komerční tah, protože Drive Angry není zábavička pro celou rodinku, ale ani žádnej festival otrlýho diváka, takže ani na dvd si to asi žádnej kultovní status nevybuduje. Prostě průměrný béčko, fandy zabaví, ostaní ( snad ) nenasere. ()

colapso

Hej,hej,hej. Na rozdíl od většiny zde jsem se královsky bavil a to neherce Cage nemám příliš v lásce. Krvavá road movie.Obraz je dokonalý(blu-ray). Já doporučuji. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (viac)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (viac)