Milton (Nicolas Cage) je zločinec, ktorý utiekol z pekla, aby spasil svoju dušu. Je na ceste, aby pomstil svoju zavraždenú dcéru a zachránil jej dieťa, ktoré má byť obetované krvilačnou fanatickou sektou do troch dní za splnu Mesiaca. Pridá sa k nemu mladá, krásna Piper (Amber Heard), aby mu pomohla nájsť Jonaha Kinga vodcu sekty, ktorý verí, že jeho poslaním je použiť dieťa, aby rozpútal na Zemi peklo. Ale krvilačný kult a jeho šialený vodca je iba jedným z Miltonových problémov. Ide po ňom polícia a najhoršie je to, že ho prenasleduje vrah, ktorý bol poslaný samotným diablom, aby ho priviedol nazad do pekla. Milton musí zájsť za všetky ľudské limity, aby pomstil smrť svojej dcéry, zachránil dieťa a nepremeškal šancu na spásu svojej duše. Jazda preliata krvou začína. (TV Markíza)

Steel32

A mně se to líbilo! Možná to bylo ústřední dvojkou Nicolas a Amber, která je dokonalá, a možná i právě nesmyslným až přehnaným příběhem, na kterej se mi koukalo vážně výborně! A nemůžu opomenout ani Billyho, kterýho prostě jako záporáka zbožňuju, a taky Williama, kterej mi kdysi při prvním shlédnutí přišel strašně vtipnej a proklínala jsem ho (možná ten dabing), ale tentokrát mi přišel sympatickej. Zpracování příběhu mně taky nadchlo, s ničím se to nepáře už od začátku až do konce a moc se nezdržuje zbytečným vysvětlováním, do příběhu jste tak vlastně vhozeni. Nicolas tu prostě potvrzuje svojí "nesmrtelnost". ()

JK-Stinger

Bože to byla ale chujovina. Jelikož jsem to ale tak trochu čekal, tak se i světlá místa našla. Když pominu stupidnost příběhu a do oka bijící efekty pro 3D, které na plocho vypadají jak z omalovánek, tak musím vyzdvihnout perfektní soundtrack a Williama Fichtnera, díky kterému to bylo místy i docela zábava. Na některé scény s ním asi opravdu nezapomenu. ()

Jaroslaf

Krásně ujeté, hodnotné na semtam zahlédnutí v minutových intervalech na tv obrazovce, na celek a urputné sledování asi příliš velký cringe, příliš špatné efekty, příliš debilní scénář. ()

nessbeal

Mne sa film velmi pacil, nakolko milujem americke auta zo 60tych, akcne filmy zboznujem a tu bola akcia od zaciatku do konca. William Fichtner zahral "suit up" ako vzdy, strasne mu to sekne a mam na nehos labost, ked ho vidim. Film prespikovany strelbou, efektami (sice slabsimi ale co uz) fajn pribeh, bavil som sa cely cas. Stopaz primerana pribehu. Pan Ucetni! ()

warrenur

Ano, vedel som, do coho sa s tymto kuskom pustam. Cage v konecnom dosledku presedlal na tento typ filmikov a myslim, ze mu to aj ide. Avsak tento pocin pochovali trochu pritiahnute dialogy a klisoidne (blbe slovo) hlasky. Na Amber sa sice dobre pozera, ale to co vychadzalo z jej sladkych ust mi parkrat pekne sponovalo bubienky a "rozum zostaval stat". Osobne som film dopozeral len vdaka scenam, v ktorych sa objavil 'Ucetni'. Fichtner ma tu vyslovene usadil touto svojou vtipno-ciernohumorno-sadistickou strankou. Jeho posledny dobracky vystup sa vsak podla mna vobec s jeho filmovym charakterom nezlucuje....nuz i ako akcna jednohubka, dost slabe. ()

Monisek

To, že je tento film béčko, o tom nikdo nepochybuje. Jedná se ale vcelku o povedené béčko a za poslední dobu jeden z lepších Cageových filmů. O tom už by někdo pochybovat mohl, mně se to však docela líbilo. Sympatický Vám kromě ústřední dvojice bude i smrťák William Fichtner aka "účetní" se svým magickým stříbrňákem. Kromě pár minut, které jsou zbytečně užvaněné, se tu celou dobu střílí a zabíjí, akce stíhá akci. I když závěr nepřekvapí, celkem potěší. A sedla mi k tomu i hudba. 65% ()

KOZEL84

Na ty tři to vytáhne akorát Fichtner,kterého tu (i jinde) mohlo být stejně víc.Jinak bloncka (si) zas ''hraje'' a Amber Heard,taky není žádná Meryl Streep (ale u ní je mi to fuk).Těžko říct kdo z těch dvou je větší ''drsn'ák'',ale spravit auto zavřením kapoty umí jenom čaroděj Nicky.Já celkem věřím,že ho to hlavně baví,protože mě by taky bavilo kasírovat miliony dolarů za hovno a nějakou tu špatnou recenzi si když tak odsere jeho servírka.Z meyerovského tat'ky každé správné emonstrfilačky,taky pořádného záporáka neuděláš.No je to peklo (a fakt Nickovi věřím,že z tama ještě párkrát zdrhne),ale furt lepší než 3 hodiny chcípat u Vesmírné Odysey. ()

TaanStari

Tváří se to jako grindhouse, přitom je to jen hodně špatně natočené. Navíc i příběh je zoufale nudný a celkově je to pěkná kravina. ()

dawe787

Cage si samozřejmě nastavil svými peckami v minulosti vysokou laťku a lidé přirozeně čekají další bomby, což nejde vyrábět jak čokolády na běžícím pásu. Toto mi příjde jako lepší lepší dílo, ovšem Hon na čarodějnice se mi líbil více. Možná, kdyby tu nedávali tolik magie, kouzel a zápletky s útěkem z pekla, tak bych dal i za 4 hvězdy. ()

Snake.Charmer

Na Drive Angry sem se vlastně docela těšil, protože béčka a Nicka Cage mám rád. Bohužel sem dostal místo pořádné porce zábavy a kulervoucí akce jenom bezduché dialogy, jejichž blbosti se většinou nedalo ani pořádně zasmát a podprůměrnou akci s ubohými efekty (pomyslným posledním hřebíkem do rakve je všemožná veteš lítající divákovi přímo do xichtu, čistě na efekt, aby se asi ospravedlnilo to, že z diváka vytáhli o kilčo navíc za zlo, kterýmu řikaj 3D). Nebejt Nicka a famózního Fichtnera, který vytahujou film z odpadních vod, tak by po týdle volovině ani pes neštěk a šel by rovnou do trafiky na DVD za pade. ()

fisus

Akční hit letošního roku!Fichtnerovo elegantní vystupování z jedoucího náklaďáku,Cageovo pití piva z lebky a spousta hlášek k tomu.Pro mě ideální oddechová záležitost!!! ()

rgrohol

Nicolas Cage je drsňák, který přišel rovnou z pekla. Volný čas tráví tím, že kouká na hořící sudy, vzpomíná na zavražděnou dceru, občas někoho zastřelí a pivo mu chutná nejvíc z lebky úhlavního nepřítele. Taky si s sebou nosí kufřík s obrovskou bouchačkou a asistenci mu dělá pěkná blondýna. Až potud to zní jako celkem zajímavý film pro lidi, co mají rádi trochu zvrhlé filmy, kde si nikdo moc neláme hlavu s tím, že zbraně mají omezenou kapacitu zásobníku a ne každý ťukanec v autě končí výbuchem, který zničí půl města. Bohužel je to ale všechno trochu jinak. Všechno se podřídilo tomu, aby si člověk co nejvíc užil ono slavné 3D a každou chvíli na vás létají předměty všeho druhu (mince, baseballové pálky, ruce..), když ale dojde na akční scénu, je poznat, že kvůli těm létajícím mincím už nezbylo na nic jiného. Možná ještě velká část rozpočtu padla na svlečené slečny s tetováním motýla na bedrech tančící kolem ohně. Speciální efekty ale vypadají jako z roku 1998, kdy se s počítačovou animací a klíčováním ve filmech zatím jen experimentovalo, v roce 2011 bych od akčního filmu ale čekal trochu víc. Pokud si ale režisér zrovna nehraje na Michaela Baye, dá se na film celkem koukat. Cage sice není kdovíjak dobrý herec, ale mířit na padouchy brokovnicí a tvářit se u toho drsně mu celkem jde, Amber Heard se ani nemusí snažit a alespoň pánská část publika si každou minutu jejího výkonu určitě vychutná a William Fichtner v roli ďáblova účetního je prostě skvělý. Sečteno a podtrženo si ty dvě hvězdičky film asi zaslouží. Je to nenáročná podívaná s několika zajímavými nápady, špetkou černého humoru a pěknými slečnami. Jako celek to sice ani trochu nefunguje, ale úplný odpad to není. ()

Meteorista

Neobvykle jsem se pobavil u několika vět z tohoto filmu. Mezi jedny patří: "Podělaný uctívači ďábla, jsem z nich úplně vedle. Používají síly, který by neměli - z toho by ses posral!". Ano - já se taky málem "posral". Z této prapodivné násilně-na-3D-roubované ujetiny. Ale tak musím uznat, že to asi bylo točeno s nadsázkou. I když to ve filmu moc nefunguje. Zvláště takové dva momenty by se digitální efekty měly jít někam opít a pak zahrabat. Protože to, k čemu se tam tvůrci odhodlali... No každopádně, jako odreagovačka na volný večer dobré. A vidět Nicolase Cagea s tvrdým výrazem a kulkou v obličeji (mimochodem mi to připomnělo Terminátora), to si žádný jeho fanda (sice jeho fanda nejsem, ale zrovna moc filmů s ním není) nesmí nechat ujít! ()

Tred2

Popravdě nejsem zklamaný. Vlastně jsem byl docela překvapený, že jsem dostal víceméně to, co jsem čekal. Herci byli solidní (bylo vidět, že si natáčení užívají, když nic jiného), nádech slušného béčka to taky mělo a scénář vypadal nadějně. Bohužel jakožto akční béčková jízda to zklamává prakticky v nejdůležitějším bodě a to v akčních sekvencích, které spíš nudily, než cokoliv jiného. Smutným faktem je, že tohle mělo větší potenciál, ale pan režisér asi nezvládl ukočírovat, co měl na stole a tak se tohle béčko nedokáže udržet na průměru. Pro mě je to někde mezi 2 a 3, blíž ke dvoum. Každopádně koukat se na to dalo.. minimálně na tu Amber, že. ()

Mallyyy

Opravdu podprůměrné béčko, na které jsem se dokoukal jen díky známým hercům. Vše je tu umělé doslova. Fichter docela hrál dobře agenta, ale ten vtip s plackou mě fakt dostal. Pokud nemáte rádi herce z tohoto filmu, tak se na to ani nedívejte o nic nepřicházíte. ()

Pidzey

Víte, já někdy nechápu nízké hodnocení u některých filmů. Dost často jsem se jím nechal připravit o dobrou podívanou. Nu což, co člověk to názor že. Drive Angry rozhodně patří mezi ty dobré podívané. On to totiž je jeden z těch filmů co se nesměj brát vážně, vlastně tenhle vůbec. Hodně mě bavil, je vtipný, akční, dialogy nejsou úplně blbý, má luxusní soundtrack. Cage je zas v něčem dobrej, Amber Heard je luxusní kočka a k tomu pěkně od rány, no a Fichtner je geniální. Dle mého soudu by si tahle sestava zasloužila hodnocení tak o pět až deset procent vyšší, což jsou ty tři hvězdy co tomu uděluji. Chci víc takových zábavných blbostí. ()

melloun

Když se přenesu přes pár opravdu špatných triků, tak musím říct, že to byla docela jízda. Pěkné slečny, krásná auta a perfektní pan účetní. Jen ten Cage se mi zde moc nepozdával... ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (viac)

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo

12.02.2011

V 80. letech ji po Arnoldově boku hrála Brigitte Nielsen, před nějakým časem si měla kroužkový pancíř ve formě sexy bikin v Rodriguezově produkci navléct Rose McGowan (dokonce se objevila i na… (viac)