Sawako Kuronuma má dlouhé černé vlasy, ale nebude to jen kvůli nim, že jí je přezdíváno Sadako (ano, přesně ta dívenka z Kruhu). Většina spolužáků se jí straní a uhýbá z cesty, protože věří, že by je Sawako proklela, seslala na ně zlé duchy. Sawako si chce najít kamarády a být tak přátelská, jako je její spolužák Šóta Kazehaja, ke kterému vzhlíží, neboť on nechová žádné předsudky, s každým se baví, a Sawako v tom není výjimkou. Díky němu si brzy najde přátele a začne v ní klíčit zvláštní pocit. Že by láska? Překoná Sawako překážky, nedorozumění a závist, když pořádně nerozumí vztahům mezi lidmi? (Zíza)

Recenzie používateľa Zíza k tomuto seriálu (2)

Kimi ni todoke (2009)

Začátek se mi opravdu líbil ten jsem zkoukla, ani jsem nevěděla jak. Opening i ending se mi líbily, hrály mi pokaždé. Na začátku se mi i líbilo, jak je Sawako namluvená, ono se mi na začátku líbilo vlastně hodně věcí, ale ke konci už jsem byla přejedená a to jsem koukala díl/týden. Moc dlouhé a pomalé na to, co anime chce říct, navíc to opět končí "a jestli chcete vidět, jak se dali dohromady, kupte/otevřete mangu". Není to špatné anime, jen se ho moc rychle nabažíte a pak už jen koukáte leda tak ze zvědavosti, jestli se to někam hne. Nehne. Navíc Sawako je občas až moc otravná. Ale manga je prý o dost lepší. ()

Season 2 (2011) (S02)

Vlastně se to od první série moc neliší a už ta ke konci pěkně ztrácela na dechu. Tady akorát do popředí mnohem více vystoupily jejich pocity a nejistoty. Věřte nebo ne, je to na zabití. Ačkoliv děj oživil příchod nové postavy, je to stejně otravný blonďák, který to akorát žene do žárlivosti ze strany Kazehaji. Sawako je tupá a nudná jako vždy (nudná se stává i pro diváka, kterému nemá po 1. sérii již co nabídnout). A to, že mě z celého seriálu baví nejvíce právě chvíle, kde Sawako (i ten Kazehaja) není, tak bude asi něco špatně, když je hlavní postavou. Je mi líto, ale tohle šódžo prvního kvartálu 2011 mě absolutně nevzalo. Nic nedalo. Spíš akorát naštvalo chování S+K (Sawako mě teda rozčílila úplně nejvíce). ()