Tři kratičké 1-2minutové televizní epizody jsou ochutnávkou mangy Hiyokoi, která vycházela v letech 2009-2014 a má celkem 67 kapitol ve 14 svazcích.

1. epizoda: Rychlé zopakování děje filmu Hiyokoi (2010) o počátečním sbližování dvojice zcela protikladných studentů střední školy Hiyori Nishiyamy a Yuushina Hiroseho.

2. epizoda: Hiyori se do Yuushina zamilovala. Společně se třídou pořádají Vánoční besídku. Ve škole se nečekaně objeví Yuushinova kamarádka z dětství, krásná vysoká Kisaki Tominaga. Na Valentýna pošle Kisaki po Hiyori Yuushinovi čokoládu. Které z dívek dá Yuushin přednost?

3. epizoda: O letních prázdninách pozvala Hiyori Yuushina na ohňostroje. Protože cestou ztratila sponku od své nejlepší kamarádky Ritsuky, obětavý Yuushin dělal vše pro to, aby sponku našli. Budou v hledání úspěšní a nezmeškají ohňostroj? Bude mít Hiyori dost odvahy vyznat konečně Yuushinovi lásku? (bergenia)

Jeoffrey

Kdyby to byla krátká reklama na mangu, trailer k chystanému anime, nebo alespoň plnohodnotné pokračování, pak bych si nestěžoval, ale tohle je prostě zatraceně málo. Viděl jsem všechny díly dohromady a z cca 4 a půl minuty byla skoro polovina opakováním původního OVA a zbytek jen takové momentky z mangy, které řeknou hodně, ale zároveň vlastně vůbec nic. Je to zatracená škoda a víc jak 2* dát prostě nemůžu a to i ty jsou značně ovlivněné tím, že jsem chvíli před tím viděl původní OVA, které se mi líbilo. Tohle krátké nahlédnutí je skoro až zbytečné... 3/10 ()