Suki tte ii na jo

• Japonsko 好きっていいなよ (viac)

16letá Tačibana Mei je bez přátel, ani nemá zájem o milostné pletky. Je to tak přeci lepší a život snazší, ne? Přes cestu jí ovšem přejde nejkrásnější kluk na škole Kurosawa Jamato, který se o ni začne zajímat a chce si z ní udělat kamarádku. Anebo snad něco víc? (Zíza)

Kathelin

Podobné témy natočili japonci (a nie len japonci) už pomerne dosť, ale tento film som hltala až do konca. Hlavné obsadenie ma zaujalo už od začiatku a zamilovaní k sebe milo pasovali. Navyše ma oslovilo, že dejovo sa to zameriava hlavne na nedostatok sebauznania u mladých a postupne s tým pracuje až do konca a poukazuje, že je niekedy fajn pustiť k sebe aj niekoho iného. Celkom svižne to plynie, nenudila som sa ani chvíľu a chcela by som vidieť nejaké pokračovanie. Pre mňa dosť slušná oddychovka. ()

Zíza

Dlouho jsem přemýšlela, zda film ohodnotit dvěma nebo jednou hvězdičkou. Nakonec jsem si uvědomila, že to bylo slabší než anime, a tak jsem se rozhodla, že nemá smysl to hodnotit stejně. Přestože je příběh stejný, je podán hůř, dialogy jsou velmi slabé, až trapné, řekla bych. Herecké výkony… no přece jen je to školní romantika, takže se nedají očekávat zázraky, ale občas to nedosahovalo ani průměru. Zřejmě nejhorší film svého typu, který jsem viděla. Bohužel. ()

andiek05

Anime bylo mnohem lepsi, je to mozna i tim, ze melo vetsi prostor. Tady vse bylo hrozne urychlene a takove nijake a pak byl najednou konec. ()

Moiraine

"Když už jsem viděla anime, kouknu i na tohle." - něco podobného mi proběhlo hlavou, když jsem narazila na Sukitte ii na yo. A ono to je vlastně to anime, akorát že místo 12x20 minut to má skoro dvě hodiny. Ta poloviční stopáž je na tom poznat - místo jakékoli zápletky je tam jenom její náznak, chybí tu jakékoli plynutí času, takže to vypadá, jako kdyby se všechno stalo během pár dnů a celkově je to takové mdlé a o ničem. Anime jsem dala hvězdičky dvě, tak tady jdu ještě o jednu dolu. ()

loveless

Omrkla jsem to tady na csfd, hodnocení nic moc, ale zrovna včera se mi zalíbil Fukushi Sota, tak jsem se stejně rozhodla podívat. Takže vzhledem k žánru a k tomu, že jsem nic extra nečekala (a anime zatím neviděla), bylo to nakonec celkem příjemné pokoukání. ()