Vojna skončila a všetci, čo prežili, chcú začať budovať nový svet. Spoločenstvá a komunity žijúce v oblasti sa pomaly začínajú stretávať a organizovať, aby sústredili svoju energiu na rekonštrukciu zdevastovanej krajiny. Ale nie každý môže zabudnúť na to, čo sa stalo, a nie každý súhlasí so spôsobom, akým chce Rick Grimes formovať nový svet. Prvé konflikty nedajú na seba dlho čakať. Najväčší problém sú porazení Spasitelia. Neganovi ľudia naďalej každého provokujú a nikto im nedôveruje. Gregory sa pokúša znovu uchopiť moc v Hilltope tak, že útočí na Maggie. Jeho plán však zlyhá a Gregory raz navždy stratí všetky svoje šance... (TV JOJ)

DarweyD

musim řict, že i po probuzení další den,na tenhle díl stále myslim, protože mi udělal velkou radost, produkce seriálu jako by vyskočila o několik příček výš než kde byla poslední série, konečně se navrátil ten nádech který jsem na TWD miloval, skoro bych řekl že jako samotní mrtví v seriálu “vstal z mrtvých”, proto jsem rád že Daredevil neni jediný seriál, který bude v tomhle měsíci řádně znovuzrozen. 9/10 ()

Pilda17

Po pauze a znechucen předchozí sérií se po dlouhém odhodlávání vracím. Nečekal jsem nic, ale dostal příjemný díl, který má smysl. Maggie, kterou jsem v posledních sérií nemohl už ani vidět, tak nečekaně překvapila. Uvidíme v dalších dílech, ale kvalitu tohoto dílu dokážu ocenit. ()

sochoking

Po kurevsky trápnej, amatérčinou zaváňajúcej a ťažko rozdýchateľnej ôsmej sérii, prekvapivo výborný dramatický rozjazd deviatky, ktorú som osobne už absolútne nečakal! A hlavne som dúfal, že ani nebude. ()

kenkaku

Jsem naladěn negativně a čekám to nejhorší - předesílám. A pokud bude zbytek stejný jako tohle, bude to přinejmenším lepší než posledně. Žvanivé pasáže se prokládají něčím zajímavým a jediné co je jasné, je že "sluníčkov dle Carla" dlouho nevydrží. ()

KM Phoenix

Hodně zvláštní start nové série, chvílema jako by šlo o nějakého hybrida The 100 a Revolution. Dostala mne naprosto bizarní scéna s vozem, keňou a pluhem v muzeu. Jinak mi to přišlo jako kdyby scénář byl pouhou alternativou, kterou nepoužili v minulé sérii. ()

wesi96

10/10. (Spoilery) Musím říct skvělý začátek do nové série! Líbil se mi návrat do města, ale nejlepší na celé epizodě byla Maggie a Gregory. Překvapilo mě jak ho Maggie tak rychle a lehce odrovnala, ale na druhou stranu proč ne. Gregory byl celkem d*bil, ale bude mi chybět. ()

Najt

Rozhodně lepší start jak v minulé sérce. Z komunit se vytváří aliance a Maggie se nějak mění. Zároveň se i objevují problémy mezi vyjednáváním. Je to větší a vážnější. Rick vybudoval svět, ale Daryl měl pravdu. Když byla skupinka, bxlo to lepší. ()