Rickovu skupinu zajal zločinecký gang Spasiteľov a odviedol do lesov za svojím vodcom Neganom. Prvé stretnutie s legendárnym neľútostným banditom, o ktorom doteraz len počuli, je kruté a prináša prvé obete. Kto zo zajatej Rickovej skupiny bude musieť zomrieť ako prvý? V  snahe demonštrovať svoju silu a moc, Negan si vyberie jednu obeť z Rickovej skupiny, aby ju verejne popravil. Všetci musia vidieť, že s Neganom sa neradno zahrávať. Na koho prvého dopadne jeho krvilačná Lucille - bejzbalová pálka omotaná ostnatým drôtom? Po náznakoch rebélie väzňov prichádza na rad ďalšia obeť. Zničený Rick nemá inú možnosť, len sa pred Neganom skloniť. (TV JOJ)

Gulde

Co si budeme povídat, po těch minimálně dvou nudnejch sériích konečně něco, co ten seriál nakoplo a navíc dodalo naprosto skvělýho záporáka. Tenhle díl obnovil mou víru ve Walking Dead! ()

HonzyR

Walking Dead má kurva koule! Pasuju Negana na oficiálně nejlepšího záporáka v historii WD. Neskutečně nepříjemný díl, fuj... Jen doufám, že Rick zase nebude další 2 série zlomený... __100%__ ()

avitakova

TWD miluju. Je to asi jediný seriál na který koukam už podstivě od jeho druhé série a nikdy se nemužu dočkat s čím prijde první díl. U tohoto dílu bylo jasné na co se tesit, ale ze to bude az takhle skvely?! Boze muj! Snad nikdy jsem tak nenadavala a nervala jako u tohodle. Muzu uplne s klidným svědomím rict, ze tohle byl vazne bezkonkurenčně zatim nejlepsi díl. Andrew Lincoln byl tady zatraceně skvely a pane boze celkove cely díl, jak byl propracovaný do největších detailu. Tvůrci proste věděli, jak si s divakem pohrát a do posledni chvíle ho nechat napnuteho a pak kdyz uz si mysli, ze je uz po vsem, tak prijde nejvetsi pecka. Doufam jen, ze nas takhle nenahltali a následující díly nebudou stát za nic. ()

Taškář

A je konec, tahle série, je již jiný seriál, možná nějaká telenovela, mrknu na další sérii a pokud to bude podobné, tak končím. Škoda ... ()

Selixinho

SPOILER: Sotva Rick získal svoje koule zpět, přestal bejt zlomenej psychouš..a ono se stane tohle. Můžeme být rádi, že všichni mají své ruce tam, kde mají být. Co se týče Abrahama, smrt zamrzela ale Glenn - ten tu byl s námi od začátku. Scéna, kde mu trčí oko z hlavy ve mně vyvolala snad ty nejhorší pocity vůbec. Nejlépe natočený a zároveň nejhorší díl WD. ()

Najt

Nejdrsnější a nejbrutálnější epizoda od začátku seriálu. Tohle tvůrci přestřelili. Několikrát mohl Rick toho curaka sejmout. A zabít dvě nejlepší postavy? Ještě takhle dementně? Jako pocity při sledování byly šílený a pokud nejste psychopati a dokážete nad tím uvažovat a představit si, že by se vám něco podobnýho přihodilo a vedle vás by klečeli vaši rodiče, sourozenci, kamarádi a vám musí být zle. Efekt kulervoucí epizody to splnilo na 100% ale normálního diváka tohle nasere. Mysleli jste si, že jste připravení na vše, vězte že nejste. ()

adamix

Dobrý a dosť smutný začiatok novej série. Dúfam, že Walking dead bude stúpať do väčších výšin s novým (a hlavne vynikajúcim) záporákom. Čakanie sa vyplatilo. U mňa zaslúžených 5*. ()

Phantasma

TY VOLE!!!! Toto byla jízda. Toto byla kurva velká jízda. Neganova brutalita nezná meze a okolo toho všeho jen samé sračky. Nerad bych dělal ukvapené závěry, ale tohle má našlápnuto na nejlepší sérii. Jenom doufejme, že to vydrží ve stejném tempu. První díl každého namlsal a nastavil laťku sakra hodně vysoko. Mám to za plných 100% po prvním díle. ()

kacir

Morgan si evidentne túto časť užíval. Mám strašne rád tohto herca, keď je na scéne, tak to skrátka žije, alebo teraz vlastne umiera.. Tvorcovia nám týmto dávajú najavo, aby sme si neboli až takí istí postavami, že tí ktorí sú s nami od začiatku, budú samozrejme nedotknuteľní až dokonca. Ee. Chcú nám dať pocit zúfalstva či bezradnosti, presne taký istý, aký dal pocítiť Negan, Rickovi. Úroveň seriálu klesala, bola kritizovaná a preto sa muselo stať niečo, čo by prinútilo povedať diváka "A kurva!" S čistým svedomím môžem povedať, že u mňa sa im to podarilo. Táto časť bola naozaj prepracovaná, pretože tvorcovia si na nej dali bohovsky záležať. Zahrali mi presne na moju citovú stránku, na moje nervy a ak som to do teraz nevedel, tak už viem čo znamená slovo Nenávidieť. Morgan si evidentne túto časť užíval. Ja dúfam, že tá časť, kde ten odporný skurvenec Negan skape, bude tiež prepracovaná, že si na nej dajú tvorcovia takisto záležať a že ten skurvysyn bude trpieť oveľa viac ako už teraz oproti nemu čalamádny guvernér, ktorý ma už vtedy neskutočne sral a mal to za sebou až príliš rýchlo. Tak tú časť, si ja budem užívať..aj keď sa bojím, že to bude trvať veeľmi dlho a ten pocit nenávisti sa bude zväčšovať. ()

Lampasak

SPOJLER: V tomto prvním díle by se dalo opravdu napětí krájet. Negan ukazuje svojí sílu a co v něm je a všichni tomu očividně moc dobře rozumí a v podstatě jim nezbyde nic jiného. Seriál přichází o další velmi oblíbené postavy a co si budeme povídat, ten seriál to potřeboval. Konečně to má zase grády a je na co se koukat. 10/10 ()

Fugito

SPOILER: celú 6. sériu môžeme vidieť ako sa Kirkman zúfalo snaží zabiť jednu z hlavných postáv. Som rád, že sa konečne rozhodol! ()

GejmronCZ

Kvalita top, ale ten zmrd je fakt nehoráznej zmrd. Snad jenom u Jeffryho Barateona jsem si přál, aby chcípnul stejně tak pomalu a hodně hodně bolestivě jako tenhle. Nečekal jsem to oné 1 úmrtí...toho předtim jo, ale toho pak ne. ()