Charley (Anton Yelchin) je středoškolák před maturitou, který si užívá života plnými doušky – je oblíbený a chodí s Amy (Imogen Poots), nejžádanější dívkou na škole. Vlastně je tak sebevědomý, že se dokonce posmívá i svému nejlepšímu kamarádovi Edovi (Christopher Mintz-Plasse). Problémy ale nastanou ve chvíli, kdy se do vedlejšího domu nastěhuje Jerry (Colin Farrell). Nejprve působí jako sympatický člověk. Ale něco na něm není tak docela v pořádku a nikdo jiný, ani Charleyho matka (Toni Collette) to podle všeho nevidí! Poté, co je svědkem Jerryho velice podivného chování, dospěje Charley k jednoznačnému závěru: Jerry je upír, který tu loví své oběti. Protože není schopen o tom nikoho přesvědčit, rozhodne se Charley vyhledat pomoc a rady populárního lasvegaského iluzionisty a samozvaného odborníka na upíry Petera Vincenta (David Tennant), než vezme věci do vlastních rukou, aby se monstra zbavil. (oficiálny text distribútora)

johnsnow

nečakal som veľa a dostal som slušnú komédiu s príchoťou hororu a akcie. Pozerateľné. A samozrejme sexi Imogen a super Yelcin(škoda ho). ()

J.Mayen

Jednu hvězdu za toho malýho bezrukýho blbečka, to bylo asi tak jediný co mě dokázalo zabavit, všechno ostatní byla jedna velká dlouhá nudná sračka. ()

veverysiak

Rozhodne to lepšie z novodobých upírskych kúskov, síce som celkom nepochopil zaradenie aj do komediálneho žánra, niežeby tam niečo nepreblesklo, ale pýtalo si to rozhodne viac ostrejších hlášok, inak po zhruba polhodine rozpačitosti, kedy sa mi zdalo, že všetko som už najmenej trikrát videl v iných podobách, to konečne dostalo ten správny drajv a záver sa naozaj vydaril, takže 65%. ()

Seven47

Výborný film, dlouho jsem se tak nezasmála. V podstatě na filmu, jehož hlavní zápletkou jest "ožrala a puberťák se rozhodnou jít zabít upíra" se toho dá hodně zkazit, ale tady se to povedlo. Hlavně David Tennant jako Peter Vincent byl nečekaně zábavný. Osobně nechápu, proč to u nás distributor zrušil a donutil mě tak si jít film ukrást v dost ošklivým kinoripu (už jsem se těšila, jak vypláznu těžký prachy za 3D a potom znova na 2D - nejsem fanynkou dabingu a je mi jasné, ze 3D anglickou verzi nelze očekávat...no momentálně už nelze očekávat žádnou verzi). Rozhodně však svou krádež napravím zakoupením DVD (ale v Čechách ho kupovat nebudu, to bych se asi nedočkala). ()

Tony.Frisco

Staršiu verziu som síce nevidel ale táto sa mi páčila. Boli tam časti, ktoré boli trochu ošúchané ale napríklad začiatok bol zaujímavý . Aj koniec , ktorý som čakal , že bude klišé dopadol zaujímavo. Herci boli dobrý hlavne Collin. Pôsobilo to na mňa ako upírska disturbia . ()

Leffi

Po dlouhé době film, který si i se značnou nadsázkou, v upírském tématu, udržel napínavost a to se podle mě ocenit musí. Bylo tam pár značně úsměvných okamžiků, ale to už je prostě tím, že tohohle se lidi báli před 30 lety. Colin Farrel si evidentně roli užil a já si film užil s nim. Nic lepšího jsem si o půlnoci pustit nemohl. ()

Jamall

Tohle mě bavilo. Farrel skvělý, ostatní v pohodě. Semtam jsem zjistil, že se mi drží vytrvalý úsměv, slušná atmosféra. ()

mouzi

Ja teda na filmy tohoto razeni moc nejsem, ale myslim, ze v tomto zanru (mysleno upirina) se jedna o vcelku vyvedeny a zabavny snimek. Kdyz pominu urcitou nekonzistentnost deje a deravy scenar, tak davam s klidnym srdcem oddychove 4*. Original jsem nevidel a ani videt nepotrebuji. Kazdopadne polozka "komedie" se k filmu nehodi. ()

MrLinhy

Achjo achjo.,Na horory se nekoukám, ale když v něm hraje můj oblíbenec (Colin Farrell), tak se musím kouknout. Byla to celkem nuda, atmosféra na prd a děj taky :( Jediný kdo válil byl Colin. I když až tak strašný to nebylo. 50 % ()

MFZB

Neverím, že by sa mi remake páčil viac ako originál. Síce nebol dej až taký prepracovaný ako pri origoši, ale zábava to bola bohová, v inom stave by som tom možnože aj 5 zabil. Zase raz sa nejednalo o horor ako to už dobrým zvykom býva v poslednom čase, aspoň ja teda som tam nič také, čo by sa hororu podobalo nespozoroval, ale ako komédia funguje tento film perfektne. Originálny prvý diel bol možno obsahom kvalitný, ale pôsobil tak nemastne, neslane. Tomuto filmu prakticky nemám čo vytknúť, ale aby som nezabudol, jediná vec čo ma na tomto všetkom fakt srala, tá digitálna krvička. No kam to spejú tieto novodobé filmy, to ak sa stane pravidlom v hororoch takéto niečo, tak budem nútený sa na ne vykašľať. Škoda, že nebol zrobený remake na dvojku (1989), to bol filmík riadny. Ale samozrejme fanúšikom, pozor nie hororu, ale zábavy odporúčam. ()

Ondrew

Nijak zvlast posobivy alebo nebodaj originalny upirsky hororik. Vobec nechapem, preco je oznaceny zaroven za "komediu", kedze tzv. "vtipnych momentov" by som napocital na prstoch jednej ruky, a to by som si ich este zopar predtym mohol ufiknut na cirkularke. Povodny film z roku 1985 som nevidel, takze nemam s cim porovnavat (vdakabohu, to by som tento remake zrejme uz nerozdychal). Povrchne, z hladiska "upiroviek" otrepane, skratka absolutny priemer. 50%. ()

libca100

já prostě tyhle slátaniny komedie a hororu nemusím. film má být buď jedno, nebo druhé. Oboje prostě nefunguje. To je jak namazat si rohlík marmeládou a mrsknout na to salám. a ještě Farrell do toho. Rádoby vtipné momenty se to snažilo čerpat ze současné upírské mánie,ale nedaří se. Jediný okamžik, který mě pobavil, když to upír schytal cedulí FOR SALE.taky to zapíchnu na dvou hvězdách. ()

Kusic

Co to sakra bylo? Nebo spíš, jak se v takový blbosti mohl objevit Colin Farell? Vizuální zpracování na jedničku, efekty trochu slabší co se ale děje týče, tam mi to přijde jako slátanina několika námětů na jiný filmy dohromady. Příběh o klukovi, který bydlí se svojí rozvedenou matkou a jednoho dne se k nim vedle do baráku nastěhuje nový soused - upír, jenž je vůdcem upírského "klanu". Mohl bych napsat - zábava začíná - ale taková zábava to zrovna není. ()

Venceslao90

Nesnáším fekální teenage humor. Nemusím Farrella. Nemusím upíry. Ale překvapivě v tomhle snímku mi to, snad až na ten stupidní humor, vůbec nevadilo. Ke konci to byla spíš taková nová Buffy - The vampire slayer v mužském provedení. Na čtyři hvězdy to sice není, ale tak aspoň lepší tři. ()

Eeve

No musím uznať, že som sa ani chvíľku nenudila, očakávala som teda niečo oveľa horšie. Originál som nevidela, takže neporovnávam. Jednoduchý príbeh s jednoduchým scenárom, ktorý je postavený skôr na americkej jednoduchosti a zábavnosti ako skutočnej hororovosti. Výber aktérov uznávam, Colin Farrell tomu dodáva ten správny šmrnc:) Páčila sa mi aj Toni Collette. Ľakačiek nie je tak veľa a nie sú ani tak veľmi "ľakavé", aby sme sa po dopozeraní strhávali po vrznutí dverí:), efekty sú pekne pozerateľné a v správny čas zvolené a každopádne by som to nepovažovala za prepadák, alebo nedajbože odpad. Pohodový film na večerné kuknutie ako stvorený..rada pozriem v budúcnosti opäť.... ()

Marty_cihi

Čekal jsem od toho původně naprostý propadák. Ale nakonec to na mě zapůsobilo poměrně sympaticky. Možná to bude i malinko tím, že jsem si to pustil v 3D. Občas to na mě působilo docela i temně s nádechem komediálníé atmosféry. Neviděl jsem teda původní film z 80. let, ale určo na něj kouknu, když to tu všichni hodnotí tak kladně. Ale co, řekl bych, že těch aktuálních 62% je adekvátní... ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020

Režisér Tom Holland (Dětská hra) pracuje na pokračování svého klasického upířího hororu Noc hrůzy z roku 1985. V tuto chvíli si jistě mnozí z vás říkají, že Noc hrůzy přeci už má jednak pokračování z… (viac)