Dieťa Bridget Jonesovej

• Česko Dítě Bridget Jonesové (viac)

Utrpenie najväčšej smoliarky v dejinách neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Ako názov tretieho diela slávnej série napovedá, tým hlavným problémom bude tento krát neplánované tehotenstvo. Taká vec dokáže vykoľajiť i životom ostrieľanú Bridget, zvlášť keď úplne netuší, s kým to dieťa počala. A ako je to vlastne možné, keď je stále bez chlapa? Celkom jednoducho. Stačí, že v sprievode kolegyne navštívila odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa vyspala s pohľadným cudzincom (Patrick Dempsey). Vzápätí sa na jednej spoločenskej akcii presvedčila, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila. A tak je jej „šťastie" hotové. Pretože jej s rozlúštením zamotaného rébusu nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne sa Bridget vo veľmi nezávideniahodnej situácii. Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa k situácii postavia ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a ich potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu. To samozrejme ešte netušia, že ich šanca na otcovstvo je presne päťdesiatpercentná. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne, že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť „otecko". Normálny človek by poslal oboch na testy otcovstva. Lenže Bridget Jonesová nie je normálna, ale výnimočná. (Cinemart SK)

Patw

Přiznám se, že jsem i přes mou velkou radost, že se dočkáme nové Bridget, měl strach. Bál jsem se, zda se návrat jedné z mých oblíbených postav podaří. A ono se to povedlo. V dnešní době se točí pokračování snad všeho. Z trilogií se dělají série, ze sérií se dělají ještě další, sequels, prequels.. hlavně, že to přiláká diváka. Strach a napětí šly stranou při první vteřinách tohoto filmu. Bridget je fajn a v plné síle. V době přeplácaných komedií, které se snaží tlačit na pilu, chrlit vtip za vtipem, snažit se pozvednout laťku snesitelnosti o další stupeň je Bridget překvapivě lehká, uvolněná a přesto nadále vtipná. Je to milá, usměvavá podívaná se skvělou dávkou humoru. Musím ještě dodat, že absence Hugha Granta snímku jen prospěla - sympatický mi nikdy nebyl - a podobnému trojúhelníku bych nevěřil. Patrick Dempsey přinesl něco nového a skvěle do tohoto snímku zapadl. Nemohu jinak jak plný počet bodů. ()

Aleee89

Stará dobrá Bridget. Nebylo to vůbec trapné, což se tak u třetích dílů filmů často stává, naopak jsem se bavila, nenudila, leckdy s chutí zasmála a trochu také dojala. Nejlepší však byla Emma Thompson. ()

Vědma

Dívat jsem se nechtěla, chtěla jsem se dívat na raný film od Hitchcocka, :-), ale nakonec mě to dostalo. Samozřejmě bylo to plné klišé, ale jak jde o miminko, i když zápletka byla jak z Ordinace v růžové zahradě 5, vždycky mě to zajímá. ()

Mikarda

Film roku, díky moc za něj!!!!!! Takto jsme se nenasmály ani nepamatujem :-) špičková komedie, která odsejpá a nevíte a)komu víc fandit a b)čemu se smát víc. Thompson všemu nasazuje korunu. ()

sofiapetra

Netřeba pitvat a nimrat se v tom - po mnoha letech jsem zase jednou zažila plné kino a zprava i zleva své nelepší rozesmáté kámošky - suma sumárum: více srandy se ze společného zážitku již vytřískat nedalo. Díky, Bridget - to štěstí Ti přejeme! ()

Reesam

Nebála jsem se toho, protože vím, že má milá Bridgit by mě nezklamala v žádném případě. Ani v knižní podobě,ani ve volném pokračování. Zasmála jsem se, uvolnila, příjemně se bavila. Ústřední dvojice Darcy-Clever zde nechyběla, protože fešák Jack si mě svýma modrýma očima získal. A sama jsem do konce nevěděla, komu fandím. Bezkonkurenční byly Bridgitiny hlášky, a hlavně její doktorka. Můžu i říct, že Bridgit nám tu zestárla do krásy a to i pan Darcy, i když jeho suchý humor zůstává neměnný. Mrzí ta nulová atmosféra Vánoc, které byla v předchozích dílech, ale co naplat. ()

Petfruf

Vcelku zábavný návrat Bridget, takové jakou ji máme rádi. Oproti druhému dílu, kde byla k nesnesení, je toto návrat k prvnímu dílu. Děj je sice přitažený za vlasy, ale není to tak trapné, jak jsem očekávala. Chvíli jsem si musela zvykat na vzhled Bridget a Marka, přišli mi jako z vosku. Hvězdičku navíc dávám za perfektní Emmu Thompson, která si ukradla většinu vtipu pro sebe a zachovala si dekorum po celou dobu. ()

applause

Tento film mě opravdu překvapil, musím říct, že byl nejlepší ze všech dílů. Sice nějak nenavazoval, byla tam i hluchá místa, ale jinak jsem se skvěle bavila. Byla to zase klasika, Bridget si musela vybrat mezi dvěma muži a tentokrát si už snad jednou provždy vybrala. Určiě doporučuji. ()

Vyhy

První polovina filmu otřesná a nevkusná. Skoro o ničem a žádná komedie a ani romantika se nekonala. Chvílemi jsem se sám sebe ptal, zda jsme zašli na správný film. Naštěstí druhá polovina vše vynahradila. Dostavila se romantika a skvělý humor. Samozřejmě, film ocení dámy spíše než my muži. Vtipné, příjemné. Kvůli strašné první polovině hodnotím jen třemi hvězdami. Kdyby se první část inspirovala druhou, filmu by to jenom prospělo. ()

M.i.k.e

jedničku mám moc rád a jsem opravdu vděčný tvůrcům,že díky trojce můžu zapomenout na špatnou a zbytečnou dvojku.Dítě Birdget Jonesové má všechno co mám na podobných druzích filmů nejradší (a na britských komediích obzvlášť) - nechybí tu zmatek,typický humor a i potřebná dávka emocí a celé to prostě neskutečně potěšilo...80% ()

Aljak

Po 12 rokoch od "dvojky" sme sa dočkali ďalšieho pokračovania dobrodružného "putovania" životom Bridget Jones. Po toľkoročnej odmlke som sa trochu obával, že to stratí svoje pôvodne čaro, ale napokon musím uznať, že to krásne pokračovala v tej stabilnej línii s typicky anglickým dôvtipom, humorom a zároveň so svojim vkusom a šarmom. Zápletka príbehu bola nadmieru vydarená a so sebou priniesla množstvo dobrých situácií. Aj keď škoda absencie postavy Daniela Cleavera (v podaní Hugha Granta), ktorý mi v tom celom proste chýbal. Patrick Dempsey tiež nebol na zahodenie, ale na Hugha nemá ani náhodou. No a ešte ten dejový vývoj v závere bol trochu gýčový, čo ma mierne sklamalo. Ale ako celok, veľmi vydarené. Renée Zellweger & Colin Firth boli opäť parádni :) ()

peiton

Po vdakabohu veľmi dlhom čase a ako sa zdá i po definitívnom závere(dúfam) prišli tvorcovia o vzťahovej smoliarke Bridget na to,dopriať jej trocha luxusu a zažiť,aký je to pocit,ked sa o ženu bijú 2 muži a nie hocijaký a tiež nie pri hocijakej situácii.Tak si to teda rozmeňme na drobné a síce,nielenže naša depresiami zmáhaná Bridget nezostala na ocot,navyše čakala mimčo s jedným z mužov,s ktorým mala samozrejme intímny pomer v približne rovnakej dobe :-)) Otec neznámy,a pointa je na svete. I keby bol výsledok hocijaký (my vieme ten správny,však) nešťastná by nebola.A ja by som bola nešťastná z toho,ak by nevznikla táto definitívna bodka o najznámejšej vzťahovej smoliarke,no musím skonštatovať,že to bola veľmi milá a povinná bodka na záver. ()

Streeper

Rozhodně nemůžu dát jinak než plných pět hvězdiček, jelikož je to pro mě zatím největší překvapení tohoto roku. Dlouho jsem se nenasmála u filmu tak jako zrovna u třetího pokračování Bridget Jones. I když je tady Hugh Grant ze hry (rozhodně to není na škodu), tak místo něj tu máme sympatického Patricka Dempseyho, kterého si hned od začátku zamilujete. Navíc vtipné scény nejsou vůbec tolik trapné jako v předchozích dílech, takže jsem se necítila nepříjemně. Velkou zásluhu dávám především herečce Emmě Thomson, která spolupracovala na scénáři a právě scénář je na tom to nejlepší, taky mě potěšilo, že se režie ujala Sharon Maguire, která má na svědomí i první díl. Za mě nejlepší komedie za rok 2016! ()

bourec

Bridget má ve svý filmošce jadinej film,kterej se v mym hodnocení vyšplhal nad tři hvězdice,a to Case 39.Jinak je to průměr jak vyšitej.I Dítě B.Jonesový je jen za tři,už solidně vyčpělej ,a i zestarlej příběh,baví to tak na půl,viděl sem,a to stačí.50%. ()

Rodriguez

Tak z třicátnice je rázem žena v posledním rozpuku a tak se nění čemu divit, že už konečně zatouží po miminku. Ale co čert nechtěl, narazí na dva borce se kterýma si štrejchne a neví kdo je otec. O hodně slabší než oba předchozí díly. 35% ()

Lanark

Nemám důvod tenhle film nějak shazovat, ale ani vyzdvihovat. Je to přesně takové, jaké byste čekali. Nic víc, nic míň. Jestli si potřebujete pánové vyžehlit u svých poloviček nějaký průšvih a přitom máte pocit, že si nějaký velký trest nezasloužíte, vemte je na tenhle film. Ale abyste mi pak nenadávali, dejte si radšim předtím tři piva, sedněte si na kraj řady a kdyžtak se vymluvte, že musíte jít čůrat... ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (viac)

PF 2016

PF 2016