Po si plnými dúškami užíva život legendárneho Dračieho bojovníka, ktorý spoločne s piatimi priateľmi, tigricou, žeriavom, modlivkou, zmijou a opičiakom, obhajuje rodné údolie. Všadeprítomnú pohodu ale narušia správy o zlosynovi, ktorý plánuje krádež mocnej zbrane. Tá by mu mohla pomôcť dobyť Čínu a zničiť umenie kung fu. Po spoločne s priateľmi vyráža na strastiplnú púť naprieč Čínou, na ktorej konci čaká mocný nepriateľ. Ako ale môžu znalci kung fu zničiť zbraň, ktorá je odolná voči tomu, čo ovládajú najlepšie? Po musí pátrať v minulosti a vo svojich koreňoch, na ktoré úspešne zabudol. Jedine tak môže získať schopnosti, ktoré mu dajú šancu na víťazstvo. (TV Markíza)

joehot

Druhý díl o obtloustlém bojovníku kung fu je mnohem dospělejší, než jeho předchůdce. Přibylo na vtipu, (většina "gagů" - tedy situací, které musí pandu tuze bolet - pády, obdržené rány, nárazy - je sice zaměřena na dětské publikum, s tím se však nedá než smířit), hloubce a akci. Věřím, že v originální verzi bych si to vychutnal mnohem víc, obzvláště s přihlédnutím k dabujícím esům. ()

villon17

Nemůžu si pomoct, předsudky u jedničky asi hrály velkou roli, ale tenhle díl jsem si zamilovala hned. Na animovanou pohádku poučné s historickym podtextem, to je prostě slast, který se nedá odolat. A že to nebyla taková sranda, mi vůbec neva. Naopak - bavila jsem se zase jinym způsobem. ()

corpsy

Na oko je to lepšie, ako ťažkopádnejšia jednička, ale predsa len sa to drží štýlu, ktorý mi nejako nesedel ani vtedy. Humor ma obchádza a to najlepšie príde až na konečnú akciu. Predsa len animovaný ´´blokbaster´´, ktorý si vychutnajú zrejme len tí najmenší. ()

Ajinka126

To jako vykradli Harryho Pottera a mysleli si, že když tam místo lidí budou zvířátka, tak to nikdo nepozná? Navíc už v prvním díle jsem jim prominula, že mistr Shifu zcela náhodou připomíná Mistra Yodu ze Star Wars. Některé vtípky by byly fajn, jen kdyby na mě nepůsobily tak lacině. Celkově je spíš průměrná pohádka. ()

liquido26

Ruku na srdce, většina sequelů je zbytečných, ale když to není vyložený průser, tak proč se nepobavit To platí i pro druhýho Pandu, i když opravdu do dneška nechápu, jak se mohl stát mistrem kung fu. ()

PauloZ

Druhý díl v žádném případě nedělá špatné jméno dílu prvnímu. Dvojka je velice dobrá! Svižná akční mela se opět opakuje, máme tu možná trošku víc emocí, ale to vůbec nevadí. Vtípky fungují, děj je dobrý, akce parádní a konec lehce načíná děj potenciálního dílu třetího. 3 díl určitě bude a nemusí vůbec dopadnout zle. Já se bavil velmi dobře. ()

Kryton

První Kung Fu Panda byla překvapivým animáčkem co odkazuje na klasické kung fu filmy a celé to zabalilo do pěkné animace a příběhu. Ta druhá panda si na nic nehraje a i přes menší mytologizaci se jedná jen o přímočaré vyprávění. Někde je velký zlý pták a ten chce všechno ovládnout. Přivřel jsem oči a dostal zábavnou a nenáročnou záležitost pro celou rodinu. Navrch animace se také povedla a hudba od Zimmera/Powella se vydařila. Celkově se i těším na další dílek. ()

hous.enka

Tentokrát Kung Fu Panda hledá svůj vnitřní klid. Pomáhou mu v tom vzpomínky, nebo spíš myšlenky na budoucnost? Dvojka je o poznání akčnější, více rodinná (ve smyslu přemýšlení o rodině), sentimentální a humor je tu trochu civilnější. Líbilo se mi to víc jak jednička. Ale - nominace na Oscara?? ()

FFilipCZ

Pro animáky mám prostě slabost a tenhle rozhodně nebude ve stínu jedničky. Jsem velice mile překvapen. A takový výbuchy smíchu, jako jsem měl v pár scénách tu, jsem měl naposledy snad u Jima Carreyho! ()

schizmo

Oproti jedničce téměř poloviční zážitek / zábava, ale pořád velmi nadstandardně zpracovanej animák s precizním provedním animace, které dbá na detaily - chcípal jsem, když panda padne do vody a po vyniření má kolem sebe zpěněnou vodu (detail, kterýho si nevšimneš) a během diologu bublinky pomalu praskají a ztrácejí se - tomuhle říkám smysl pro detail! ()

VojinRyan

V podstate okopírovaná jednotka len z tým, že mala viac akčných scén a menej tých zýbavných. Čo je u takéhoto diela asi chyba. Ale inak celkom dobré. ()

nigga

Docela zábavná jednohubka, která ale vyšumí zatraceně rychle, den po shlédnutí si nepamatuju skoro nic a pokud jo, tak si nejsem jistý, jestli to nejsou scény z jedničky. 60% ()

baribal

Z příjemné a svěží jedničky se přešlo k utahané dvojce, která je přeplácaná a chvílemi nudná. Vtip se takřka vytratil a důraz neni dán na ostatní postavy což je velká škoda. ()

MartinezZ

Ničím nijak zvláštní "další" animák k uzoufání nudným dějem, kde je všechno dopředu asi tak 1000x jasné a těch pár drobností a občas nějaký ten povedený vtip z toho ale ani tak neudělá film, na který bych měl chuť se ještě kdykoliv jindy podívat. Až se divím, že si Čína nestěžuje na animované prznění kultury. ~~~ Pandí paleček navíc za opravdu hezkou grafiku a animaci. Jinak ale poměrně zbytečné pokračování. ()

Paxxx.cz

Klasická dvojka, která kvalit jedničky podle mě bohužel nedosahuje. Akce je tu dost, ale vtipných momentů bych přivítal trochu víc, takhle je to za 6/10. ()

frashmaker

Trošku lepší, než jednička, ale pořád jen lepší průměr.. Málo jsem se bavil a spousta scén byla pouhé klišé... Chci vidět něco nového... Možná to mělo být celé 2D. Ty 2D části byli skvělé.. Lepší... ()

Oscar 2012 - výsledky

24.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání