Televízne noviny sú hlavnou spravodajskou reláciou TV Markíza. Prinášajú aktuálne a dynamické informácie z oblasti politiky a zo spoločensko-kultúrnej sféry z domova i zo zahraničia. (oficiálny text distribútora)

emdvojka

Čo si môžete vyberať. Oproti konkurencii v podobe JOJ je to o dve hviezdy vyššie. V prípade ozajstného spravodajstva, ako nájdeme v televízii TA3, alebo v STV je to o dve hviezdy nižšie. Niekedy sa tam človek dozvie aj zaujímavé veci zo života a potrebné veci pre život, ale samozrejme, že väčšinou je to o katastrofách, vraždách, podvodoch a násili. ()

Monggol odpad!

Smutné, ale pozoruhodné je, že dnešné správy na tejto aj iných staniciach sú na chlp rovnaké ako za čias socializmu. Absolútne popieranie reality, skresľovanie informácií, zavádzanie a priamo klamanie, a to všetko v prospech vládnúceho establišmentu resp. na udržanie súčasného "slobodného systému". Jediné, čo sa zmenilo je politická orientácia (čítaj riťolezectvo) o 180°. ()

filip289 odpad!

Nikdy to nebolo nič úžasné, ale aspoň sa na to dalo aj niekedy pozrieť. No potom čo sa k TV Novinám dostal pán Henrich Krejča stala sa z toho neskutočná nepozerateľná sračka. Ten človek nemá súdnosť a je mu všetko jedno, ide mu len a len o sledovanosť za každú cenu. ()

MDesign

Televízne noviny pojaté ako všeobecnú reláciu nenávidim, ale z objektívneho hľadiska si tie markizácke držia vcelku slušnú úroveň. ()

JK77

naco hodnotit? co treba si pozrem, co nie prespim, a to ze tu davate odpad a podobne, aj tak to vsetci sledujete, (okrem tych co spravy nesleduju vobec) STV hruza a strach a JOJ porovnatelne s tmyto. A ak Vam daco ujde tak to na druhy den dava druha telka alebo naopak. ()

Lochnes009 odpad!

Ak túžite po bizarných a úchylných informáciach a zarábaní na ľudskom neštastí,tak toto je to pravé orechové. Informácie a slová ako vražda,brutálnosť,senzácia,škandál,nehoda atd...vám robia radosť ? Nech sa páči,zapnite si HyeNoviny !!! ()

RigorMortis odpad!

Podobne ako pri TV HNOJ, ani Narkóza nedokáže divákovi podať kvalitné informácie na úrovni. Navyše, čo potrebujem zistiť, si aj tak nájdem na internete. ()

benny159

Neoplatí sa pozerať. Samé negatíva, násilie, krv, vraždy, krivdy, na konci dňa sa nechať takto znechutiť? To nie sú správy, ale element, ktorý denno-denne udržiava bežného človeka v strachu a napätí. ()

Forum. odpad!

Za ten rádoby supermoderní look bych někoho jebl trubkou přes hlavu. Slovenský národ by se měl zamyslet kde jsou hranice vkusu. To i ty zprávy na Nově jsou hezčí. Nebudu hodnotit informačnost těchto zpráv protože to je hnus. ()

Riziko odpad!

Čím sú výnimoční tí namachlení buzeranti, že majú také nezmyselné platy? Jediné čo robia, tak akurát čítajú (samozrejme bez ľ, ĺ alebo ô) dementom predpripravený text. A aby som nezabudol, tak Švajda je kokot. ()

unclejack

Akonáhle prichádza oharková sezóna, vyťahuje Markíza do správ blbosti všetkého druhu!!! A ten zástup blondýnok ma už po čase omrzel. ()

diablo26

Škoda že väčšinu netvoria dôležité správy ale hnoj. Za pár rokov tam budú dávať koľko vajec ráno zniesla sliepka babke z Horných Kokotoviec, že na Havaji je teplejšie ako na slovensku... ()