Liga snov

Rozhovor 6 - Katie Aselton
USA, (2009–2015), 30 h 42 min (Minutáž: 21–30 min)

Hudba:

Jeff Cardoni

Mark Duplass, Jonathan Lajoie, Nick Kroll, Stephen Rannazzisi, Paul Scheer, Jason Mantzoukas, Alina Foley, Nadine Velazquez, Rob Huebel, Janina Gavankar (viac)

Pätica futbalových fanúšikov Pete, Ruxin, Taco, Kevin a Andre sa musí okrem milovaného "fantasy futbalu" neustále zaoberať aj svojimi osobnými a psychickými problémami, pričom tie sú spôsobené výlučne ich fanatickou posadnutosťou futbalom. Vysnený "Shiva Cup" však získa len jeden z nich. Humorný seriál sa odohráva v prostredí tzv. "fantasy futbalu", ktorý vychádza zo štatistík NFL a v Amerike je veľmi populárny. (TV JOJ)

ZkuKol

Spíš úsměvné než komeiální, navíc pokud se nevyznáte v NFL, tak vás cca 30% vtipů, odkazů a narážek zcela mine. Navíc herecké obsazení je neuvěřitelně nevýrazné, takže slabší průměr... 45% ()

divak84

Perfektní, skvělé, zabavné. 5 kamošů + 1 manželka = fantasy football league. Antisportovci se bát nemusí, fotbalu tam není věnován prakticky žádnej prostor (vizuálně), vše se točí kolem hlášek a stylu života. Perfektní je zejména Ruxin (Scheer), který je tak trochu bratrem Barneyho (cynik, materialista, posměváček a spiklenec). Pro mě naprosto fajn atmosféra, některé díly trochu slabší, některé vtipy taky, proto nemuhu dát plnou palbu. V seriálu není nahraný smích jako ve stylu scrubs, ale smat se budete. Musíe, pokud nejste total chladní. Jon Lajoie (everyday normal guy) je fajn. je tupej, je blbej, je zabavnej. druhá řada určitě lepší než první, snad se dočkáme třetí ! ()

T!ckTack

Jsem sice fanouškem amerického fotbalu, ale ten - i přes některé komentáře - hraje v seriálu poměrně okrajovou roli. Rozhodně smršť hlášek a vtipných situací. Když jsem v první minutě prvního dílu viděl rychlý přehled hlavních hrdinů zakončený Jone Lajoiem s bongem ve tvaru jednorožce a slovy "ooh, I have a mental erection", věděl jsem, že mě čeká hromada srandy :-) ()

Pablinho

Přestože je mi seriál docela sympatickej, a to zejména díky přítomnosti oblíbence J. Lajoie, nemůžu jít přes tři hvězdičky, protože se u toho ani jednou nezasměju. Herci neumí tak dobře vystihnout ty vtipný okamžiky, většinou mi přijde že zustane nahozenej syrovej vtip ve vzduchu, nedotaženej. Ale líbí se mi ta (ne)přátelská atmosféra mezi kamarády při draftování a vůbec to sledovat. Možná zvednu po dalších sériích hodnocení, jestli dostane Lajoie trošku lepší roli, protože je velká škoda, že dostal za úkol nesoustředěnýho zhulenýho pitomečka, kterej nedokáže říct nic návaznýho na předchozí debatu nebo aspoň smysluplnýho... ()

Yokolobuna

Rafi :D... on a Toilet Kitchen by neměli chybět v žádném komediálním seriálu. Jedna z mých vůbec nejoblíbenějších seriálových postav! ()

KOZEL84

Americká házená je mi úplně egal a stejně sem si to užíval.Spíš mi příjde,že je to otom co píše Johny_fork.Každá postava má co do sebe a hlavně sou vtípky parádně ostré a neberou si servítky.Jestli chcete od tohodle sitcomu nějaké to morální ponaučení a sentimentální chvilku v každém dílu,tak dostanete akorát tak nasráno;)).Jon Lajoie je vlastně (YouTube king a záruka řežby) ten důvod proč sem začal tohle sledovat.Best Everyday Normal Mothafucka ( Mothafucka!!) ()

Tiffany

Fantasy footbal je sice obrovska zabava, ale to o tomto seriali bohuzual povedat nemozem... je pravda, ze som sa parkrat zasmiala, ale v kazdom pripade, v mojom hodnoteni su dve z troch hviezd za Jona Lajoieho. :D ()

Mira90

Parta kámošů organizuje fantu NFL, ve které je hlavní cenou mystický Shiva Bowl. To ale vlastně ani není tak podstané, důležitá je ta zábava okolo - a že je jí fakt hodně! ;-) A hraje tu Jon Lajoie, if you know what i mean :-p ()

Oneiros

Vemte internetový seriál The Guild, místo reálného života neschopných hráčů počítačových her dosaďte partu pracujících milovníků fotbalu s vlastními rodinami. A máte zaděláno na perfektní seriál plný vtipných gagů a situací, které vás spolehlivě rozesmějí. Jon Lajoie je naprosto nezapomenutelný a už jen kvůli jeho výstupům stojí za to si celý seriál sehnat... ()

UM3L3C

Fantasy football mi nic neříká, ale to je vlastně úplně jedno, protože o tom The League ani moc není. Důležitý jsou hlavní postavy a jejich zábavný problémy, situace a hlášky. Jedna z nejvtipnějších postav je Taco (aka YouTube celebrita Jon Lajoie), kterej mě baví v každý scéně. The League doporučuju (nejen) fanouškům It's Always Sunny in Philadelphia. ()

Vanguard77

Tak tomu jsem nevěřil... po třetí sérii musím konstatovat... Je to super. Ačkoliv jsem neznal jméno jediného fotbalisty, kterých se v seriálu objevuje dost, celou tuhle show jsem si vážně užil. Nechuť dospět je mi v mých téměř 26ti velice blízká a pánové v The League jsou v tomhle jako já, jen o pár let starší :) Kvalita nepadá, už se těším na další sérii. ()

anyonecek

Škoda, že tenhle seriál nezná tolik lidí a škoda, že je problém na něj sehnat vůbec nějaké České titulky alespoň. Parádní herecké obsazení a spousta vtipnejch scének. Řekl bych, že to má vysokou úroveň a pokud se to trošku víc rozmůže do světa, tak si to najde cestu na vrchol. ()

kikin01

Po první sérii, výtečná a vtipná podívaná a každý díl mi připadá lepší a lepší, takže uvidíme jak to bude pokračovat. Ale čtyř hvězdiček se rozhodně nezbavím. ()

krijo

Pridavam maximalne hodnotenie. Aj ked je serial o fantasy futball, ktory predpokladam u nas nikto nehra, je prespikovany vynikajucim humorom a skvelymi hercami. A samozrejme Jon Lajoie. Zasluzil by si major movie. ()

Hidoshito

Nejsem velkým příznivcem "fekálně-šukacího" humoru, takže mě tento seriál příliš neoslovil. Občas se to může náramně podařit jako u Californication, ale tohle rozhodně není ten případ. Krom toho u nás americký fotbal moc nefrčí, takže se člověk těžko chytá i po sportovní stránce, což mě (jako velkého tuzemského fandu) docela mrzí. Přál bych si, aby to někdo převedl do jiného formátu.;) ()

Nihat

Nenechajte sa odradiť "prostredím tzv. fantasy futbalu". V zásade je to background, ktorý nemusíte poznať a budete sa královsky baviť. Rovnako ako na pozeranie Big Bang Theory nemusíte byť expert na fyziku a "nerd" veci - pomáha to, ale nie je to nutné. Skvelé je, že v seriále je niekoľko charakterov, z ktorých každý má hĺbku a seriálu pridáva svoj špecifický element. ()