Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

ToxicAli

Podivný mix akčního sci-fi blockbusteru s nezáživným rodinným snímkem, vhodným tak někam na kabelovku. Neříkám, že jsem se vyloženě nebavil, nicméně ta podivná civilnost, která totálně zabíjela akční část se mi sem vůbec nehodila. A ani robo-boxerská, rádoby drsňácká linka nebyla nic ohromujícího, ostatně člověk už je zvyklí na větší vizuální orgie. Když k tomu připočtu od začátku do konce předvídatelný děj, bez jediného zvratu, emocí, nakonec i pointy nemůžu dát více než 3* ()

HennessyVSOP

No co k tomuto mixu "Do Útoku" a "Transformers" říci? Z dějového hlediska vyčpělé, vizuálně fajn, emotivně vydírající, herecky sympatické. Jedná se o naprosto běžnou popcornovku pro celou rodinu a v tomto ohledu poměrně zdařilou. Jestli hledáte rodinný film ,tak tady vedle nesáhnete. Na druhou stranu, z filmového hlediska film nenabízí nic víc, jedná se přesně o ten typ filmu, který nenadchne ani neurazí a za půl roku zapomenete, o čem vlastně byl. ()

kverula

Hugh Jackman v nejvíc sexy roli vysloužilého boxera a nevymáchaného otce v jednom. Přestože ring patří robotům, jedná se o atraktivní show plnou efektů a závěrečného dojetí. S nadšením jsem doporučila přátelům a ráda se podívám znovu a zas. ()

marrrrian

Slabšie štyri hviezdičky, ale sú štyri. Real Steel je živý a efektný film s výbornými jednotlivými zápasmi. Rodinkovanie, ťahajúce sa dejom nie je podľa mňa vo filmoch tohto typu správna voľba, ale predsa len to tento film ako celok dosť utužilo a dodalo mu to jasnú štruktúru. Forma zvíťazila nad obsahom, ale aj tak ho radím k lepším filmom roku 2011. ()

Rian_witcher

Kdo neviděl filmy Rocky a Over the Top, může si s klidem přičíst *. Pro nás ostatní vizuálně krásná, ale drahá podívaná bez nápadu. Rádoby rodinná podívaná se snaží kráčet směrem náhrady potu a krve v akčním snímku za olej a plech, ale co to je za podívanou pro děti? ()

david666

pěkná pohádka pro dospělé, k vyššímu hodnocení však brání to, že je zde až moc klišé dle mého názoru. Někdy je to už moc přeslazené a musím říct, že ten kluk mě teda moc sympatický nebyl. ()

CatWomen

Robotí zápasy věru efektní, rodinné drama trochu přihlouplé. Hugh je jako vždy sexy, ale rozhodně se nepřekonává. Příjemná podívaná na nedělní odpoledne. ()

Willynka

Navzdory hromadě zaběhnutých klišé a úsměvným momentům /proboha, to už je nic debilnějšího nenapadlo?/ jsem z kina odcházela s pocitem, že to rozhodně nebyly vyhozený peníze, a to se mi často nestává. Skvělá hudba, bezvadný zápasy. Cheer film jak má bejt. ()

BartYs

Když jsem poprvý viděl trailer , tak už jsem počítal s hromadou klišé. Nic méně tendle film mě skvěle překvapil i přez tyto ohrané klišé jsem se od filmu nemohl odtrhnout a bavila mě každá minuta. Mimochodem super herecký výkon od Dakoty. ()

jopal

Tento film som pozeral z prinutenia (ten co som si vybral, mi prehravac nezobral) s pocitom, ze po 10. minutach ho vypnem. Nechapem, ale pacil sa mi a pripajam sa k nadprimernemu hodnoteniu. Taky Rocky so "zelezami"... ()

Hrus

Moc sem o filmu nevěděl, ale jméno Spielberg v titulcích mě okamžitě upozornilo, že nemám čekat akčňák, ale nějakou americkou rodinnou slaďárnu. Tak jsem se rychle přeorientoval a pak už to bylo celkem dobrý. Naštěstí musím přiznat, že ten kluk, co hrál hlavní roli, byl až neobvykle sympatický (některý dětský herci jsou v poslední dobře úplně otřesný a otravní). No Jackman a Lilly jsou taky sympatický a na souboje robotů se dalo dívat, takže dobrý. Akorát ten příběh teda pokulhává... Nechápu, jak si Jackman vlastní vinou nechá rozšrotovat robota, koupí hned dalšího a bez nějakýho tréninku si ho hned nechá zničit v dalším zápase... Postavu tý rusky jsem už nepochopil vůbec. Každopádně pokud to bereme jako pohádku pro děti, přidal bych klidně několik desítek procent k hodnocení, ale já už na pohádky (zvlášť emerický) tak úplně nejsem. ()

Kada80

Rocky po téměř 40 letech. Ivan Drago měl pravdu,když řekl,že je jako kus železa. Jméno Atom? Tak taklhle jsme říkali jednomu číšníkovi na horách,protože mu to neskutečně pálilo a byl neuvěřitelně rychlej. Jak ve filmu padlo tohle jméno tak jsem šel hned k zemi. NEZAPOMENUTELNÉ : ATOM ! 55% ()

gezper

Krom efektů, rovná se v tomto případě čistě robotům, ničím nevybočující popcornová nenáročná (127-minutová!) jednohubka. Jackman ucházející, ale neoslňující. Zbytek ansáblu se hodí spíše do nějakého seriálu než na celovečerák. Spousta klišé a scénaristických neoriginalit (Rocky&Transformers "rulez") až infantilností navrstveno "pečlivě" na sebe. Řekl bych, že již, ač stále mlád, nebudu cílová skupina tohoto filmu. Viděl bych to na max 12-ti letého synátora s panem otcem v závěsu. [60%] ()

Bornd

Na podruhé zhlédnutí tentokrát v blu-ray kvalitě musím říct, že je to vážně skvělý film. Příběh sice zas tak originální není, ale jde o tu brilantní akci a skvělou animaci, kterou jsem si fakt užíval. Sice mi tam chyběl ten pocit nebezpečí, nebo napětí, jak to už v akčních filmech bývá, ale ty skvělé souboje to pěkně zastínili. Jen ten kluk mi tam vadil. Chci říct, který 11 letí kluk by se tak choval? To měli radši přepsat scénář a udělat z něj 16 letého :D. A Hugh Jackman zase pán herec. Neskutečný sympaťák. 87%. ()

Scaevola

Přistupoval jsem k tomuto počinu poněkud s despektem vzhledem k žánrovému zařazení a patriotovi Spilbergovi v titulcích, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Nepřekvapivé, leč precizně vystavěné a k závěru neobvykle strhující. ()

Marty_cihi

Příběh jako takový je naprostá klasika. Ztroskotaný otec a mladý kluk, který přijde o matku. Tentokrát tedy s tím rozdílem, že cílem není vyhrát luxusní kamion :-D, že vám to něco připomíná? ANO! Je to Over the Top (Do útoku) v novém kabátě. Ale oproti Stalloneho verzi je toto mnohem zajímavější a plné parádních efektů. Za mě je to slabších 90%, což je hodně slušný :-)) ()

KeiGe

Film postavený na jedné velké hromadě klišé, ale nechyběly tomu emoce a napětí by se dalo krájet. Tu přehnanou vyspělost toho jedenátiletého špunta jsem až na pár vyhrocených chvil téměř nevnímala. A ta hudba mi tam sedla :) ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky