Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiálny text distribútora)

Furmi odpad!

Tak toto je príklad toho čo v televízii skutočne nemusím. Ach, jak ja neznášam rádoby celebrity čo sa narodili boháčom ktorý ich rozmaznali a hneď sú z nich celebrity, alebo kopa zlodejov (teda pardón politikov) čo tento už tak dosť zničený štát ničia ešte viac a snažia sa s neho vyťažiť čo najviac. Kopisko módnych návrhárov, hlúpych moderátorov a neviem čoho ešte. Humus prvého stupňa. 0% ()

Martyr odpad!

Ak by to davali v iny den ako v sobotu, pozeraval by som vraskavu jebacku Eriku castejsie. Slovensky soubiznis v plnej krase. Co tam potom, ze polovicu tych celebrit nikto nepozna a druha polovica su stari, socializmom vychovani superherci, ktori by si v poriadnej konkurencii mohli zahrat akurat tak krovie z nejakej poviedky. Zuvacka na topanke ci rozopnuty zips sa predsa musi nejako okomentovat a Erika s jej vraskavym krkom ma na tento druh talent..na co ine vlastne. ()

Luqi odpad!

Čo tu táto žumpa, pre boha, robí?!?!?!?! Veď aj hodnotenie "odpad" je pre toto až moc dobré .............. Toto je snáď jediný program, pri ktorom mám nutkanie zvracať................ ()

emdvojka odpad!

Úžasne...už viem ktorá je zase tehotná, kto rozvedený, kto ma nové auto a nový byt...a viete čo mám ja?..vás to nezaujíma?! no to ma podrž... mohli by to pochopiť aj kolegovia zo Smotánky, že nikoho netrápi chválenkárstvo a dovolenky na Malorke... ()

AxelWers odpad!

Toto je odpad, ktorý bezkonkurenčne kraľuje všetkým odpadom. Ale ak vás zaujíma, čo celévrity naposledy vysrali, tak si nenechajte ujsť ani jednu časť. Čerešničkou na torte sú komentáre Eriky Judínyovej, ktorú budete počúvať len pár minút a potom zoberiete sekeru a budete rúbať všetko živé v dosahu. ()

redwik odpad!

Už len pohľad na počet percent ktoré prischli tejto relácií musí človeku dokázať, že pozrieť si čo i len jednu časť je obrovská strata času. Príde mi divné keď sa niekto zaujíma o súkromie alebo večierky tých najväčších hereckých a speváckych hviezd. Preto skutočne nedokážem pochopiť: čo za človeka môže mať záujem o "slávnych" ľudí zo Slovenska? Prečítal som si cca 10 ostatných komentárov a súhlasim s každým z nich. Zaujímavý komentár: Kangaxx: "Odpad, nie za spracovanie, ale za tému, ktorej sa venuje." - odpad! ()

Ardo odpad!

Neviem či mi viac vadí už len koncept tohoto alebo retardovaný spôsob rozprávania sprievodkyne tejto sračky. ()

FireTight odpad!

Koukat se na "Smotánku", kde jsou všichni strašně důležití a mezi tím sledovat nějakou slovenskou "moderátorku", která je tupá jak vemeno a snaží se vypadat šik, to ne, to raději vrtat koleno. Viděl jsem necelé tři čtyři díly, víc bych zřejmě nevydržel. ()

sarfian odpad!

V tejto relácii človek vidí všetko a hlavne klepy s prvej ruky, kto čo požral, popil, kto sa ako obliekol, kto ako tancoval, kto s kým trt.. a kto má kedy krá.. Naškrobený darmožráči, namyslené fifleny, nenažrané prasatá, závistlivé štetky, imitácie hercov a politikov, zapadajúce hviezdy nášho velkolepého šoubiznisu, zabudnuté superstar. Všetko navyše v spomalených a detailných záberoch. Eriku Judínyovú by som rád videl nenamalovanú, lebo tá jej stierka na ksychte má minimálne centimeter. ()

ljukyljuk odpad!

Keď to moderovala Jana Hospodárová, bolo to ok. Keď to moderovala Lucia Hablovičová, stále to bolo ok. A potom prišla Erika s Lolitkou a poriešili to :D ...naozaj, kedysi aspoň ako-tak vkusnú reláciu o spoločenských akciách sprznila na ten najhorší suterén, plný trápnych dohadov, rozhovorov z ruchových mikrofónov a podliezania sa všetkým možným i nemožným (a.k.a Harabin) ()

Gardenboy odpad!

A to akože prečo by som sa mal pozerať na pridrbané večierky pridrbaných "celebrít" s pridrbanými rečami? Nič mi to nedáva, nijako sa ma to netýka, nie je na tom nič zaujímavé, absolútne postrádam zmysel takejto relácie. ()