Keď sa novinár Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého. (Itafilm)

kubas369

Sony no tak to jako fakt!!!!! Máte kvalitní matroš seženete do hlavní role božana Hardyho a potom to všechno splachnete do hajzlu jen kuli tomu aby jste mohly rejžovat na předpubertalních zrudičkach, který stejně čuměj na porno a tuny pičovyn na youtube. Sony vyhulte si srabci. ()

makakus

Snad nejzmatenější marvelovka vůbec, Ono to určitě chce tým super scénáristů, kteří by se důstojně vypořádali s dost složitým zadáním "do celkem hodnýho, správnýho chlapa vstoupí krvelačné, všehoschopné monstrum, které ho však ovládá jen částečně", ale tady z tohoto vytvořený příběh fatálně selhal, není silný, emotivní ani jasný. Přitom stačilo více využít dvojtváře Jekyll a Hyde a mohli jsme se dočkat snad i více humoru i rozpolcenosti. Nezvládnutou komplikací je i rozložení zlé síly do více bytostí a jejich proměn typu: vstup mimozemského prevíta do asijské policajtky-prodavačky-holčičky-vědce a jiného do bezdomovce-hrdiny-psa-milenky-polibkem opět hrdiny... Už když to čtete, tak asi tušíte, že je to docela blábol.... O to více, když to myšlenkově docela zmatené monstrum shoří a zároveň neshoří. Ach jo... ()

chesterko

Z počiatku vážne klišé, ktoré odštartoval ohromný výbuch, hneď na to sa prebúdza hrdina s rodinnými problémami... žiadne prekvapenie, ľahko predvídajúci dej. A potom? Boom. Presne do ksichtu. MARVELOVKA. Venom je zaujímavý počin. Čierny tak akurát. ()

Solverino

Chmmm, jenom efekty, jinak vůbec nic. Dobrý pro malýho kluka, ale jinak úplně prázdný a nic... ani žádný vtipný hlášky, nic. Slabota. ()

vipeerr

co se mi nelíbilo. Přeceňovaný herec, jako už tak přeceňovaný antihrdina. Nemohlo dopadnout jinak. Main streamové publikum to pravděpodobně dostalo protože přece Tom Hardy je strašně cool tvrďák, především se svými 170 centimetry do výšky. Vlastně i kdyby hrál Daredevila tak to bude mít úspěch. Pro mě kolosální zklamání. Už jenom PG13 je šílený fail. Zápletka nemohla být větší klíše. Vlastně zápletka z Incredible Hulka s jiným obsazením, a už tenkrát to nemělo na červená čísla. Co se mi líbilo? Woody Harrelson.. ()

Rachi

Ano vše co by jste od klasické Marvelovky čekali, jenže ... Člověk už má nějaká očekávání a možná i předsudky a možná , že v tomhle případě to vůbec nebylo na škodu . Byla jsem vlastně po všech směrech velice překvapená a světe div se pozitivně . Scénář vůbec nedopadl špatně , jen místy mě trochu zamrzelo to tempo ve kterém se film nesl . A teď k tomu nejdůležitějšímu Tom Hardy jako Eddie Brock no lépe si snad ani vybrat nemohli, on to povznesl z průměru k něčemu co jsem si vážně užívala . Jeho herecký výkon mi velmi často nechal padnout čelist pěkně dolů . Ty momenty kdy se venom hlásí o jídlo oh, tak perfektně korespondovali s Hardyho výrazem , gesty, mimikou perfektní. Celé to u mě navíc neskutečně zvedla závěrečná scénka . Můžu doporučit , bavila jsem se moc dobře. ()

Vykuk

Průměr jen za Hardyho a rozmluvy s Venomem. Prostě taková špatná pohádka pro děti, jakože to pro ně pořád moc není a my starší tak nějak nevíme, co si o tom myslet. Film celkově bavil, ale bylo to spíš béčko, které se ztratí v tisícovce jiných, jen je to známější universum, vhodný herec.. no moc se nepovedlo, škoda, mohl to být další Deadpool. ()

Jeyninka

Já ti nevím, Marvelovky mám moc ráda, Toma Hardyho ještě víc, ale z toho filmu jsem v rozpacích. Hodinu jsem čekala, kdy se začne něco dít a neveřila jsem jim to. Až se objevil Venom, tak se objevila i nějaká akce, ale jako celek hodně slabé. Škoda, ne všechno se podaří na stopro.. 3* s odřenýma ušima. ()

Pitryx

Tak se nám narodil další do rodiny supermanů, či jiných manů. Nic nového, stále stejné téma, skoro stejný děj filmu jako spousta jiných, a podobné efekty. Musím však přiznat, že Venom mne zaujal více než ostatní „mani“. Netuším čím, jeho představitel mi byl nesympatický, a ta jeho stará jakbysmet. Ale prostě zaujal. No, váhám mezi padesátkou, tedy průměrný film a šedesátkou, tedy mírným nad průměrem. Dám tedy šedesát s tím, že napodruhé upravím definitivně. ()

Roztržitý Luke

Zábavná jízda díky herci v hlavní roli.Akce s humorem je vyvážená i když apel na myšlenky hrabivosti a lidské krutosti dosti plánovitě zobrazeny.Moji oblíbenou herečku Michelle Williams nebudu komentovat neměla v podstatě nic co hrát její role je napsána šablonovitě. ()

ratpile

Cekal jsem o dost vetsi pruser. Tohle je jen prumerny, zato prehledne odvypraveny komiksak - s nadprumernym hlavnim protagonistou a uspokojive badass vesmirnym parazitem. Nic vic, ani nic min. Snesl jsem to ale o dost snaz, nezli takoveho Aquamana. ()

Renie42

Venoma musíte buď mít rádi nebo milovat :-D. Byla to skvělá podívaná, plno zajímavých triků a hlášek. Venom je takovej kamarád, kterýho byste chtěli, teda já bych ho klidně brala, jen tu nezvladatelnou chuť na jídlo, popřípadě hlavy, játra a tak podobně, to by mě vadilo. Venom není zlý, je to vlastně mírumilovný tvor z dalekého vesmíru. P.S. A není to parazit :-D ()

sniperjozef

Nic moc mi to neříká. Film pro mě má až moc velké trhliny. Akce slušná a efekty výborné. Lidi, co jim stačí krev, honičky a věci létající vzduchem, budou nadšeni. Jinak se jedná spíše o průměrný snímek. ()

DoubleJack

Jednohubka na večer. Scénář je asi tak děravý jako švýcarský ementál, tempo je nekonzistentní a Michelle Williams má tolik charismatu jako já po ránu. Je to škoda, protože si dokážu představit, že by se z toho dalo vymáčknout daleko víc. A nezachraňuje to ani Tom Hardly ani vtipy, které možná na papíře zněly fajn, ale v obrazu celého filmu zkrátka nevyzní. Přidejte k tomu nakonec pár kostrbatých postav, šablonytového děje a máte z toho film, na který si za chvíli nikdo nevzpomene... ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

25.04.2023

Tak nikoli Venom, ale až komiksový Kraven se dočká exkluzivního a mezi blockbustery stále ne moc běžného eRkového ratingu. Pro studio Sony a jeho pavoučí vesmír bez pavouka je to tedy dospělácký… (viac)

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)