Keď sa novinár Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého. (Itafilm)

Drozdo57

Tak ma napadlo, že Venom je vlastne PG-13, menej inteligentná verzia Upgrade. Hrá tam týpek, čo vyzerá ako Tom Hardy, a má v sebe niečo, čo sa s ním zhovára a riadi jeho telo. Inak, prekvapivo zábavná, hlúpučká, jednoduchá výplachovka, ktorá sa nehrá na niečo viac, ako skutočne je. Samozrejme, úroveň drží Tom Hardy a jeho dialogy s Venomom sú väčšinou vtipné. Vôbec ale nerozumiem tomu PG-13 ratingu. Film svojou náturou vôbec nebol pre deti ani s týmto ratingom a to Rko by bolo úplne bez problémov. ()

Domas88

Tyhle filmy miluju a když už i já dám 3* je asi něco špatně. Příběh prakticky nula a dost mně štvě, jako by kopírování "Deadpoolova humoru", jinak film dobrý, ale ve srovnání toho, co nám Marvel poslední dobou servíruje, proste víc ja 3* za mě určitě ne... ()

Pokahoka

Mňa tento filmový počin nenormálne bavil :) z kina som odchádzala nadmieru spokojná... + Tom Hardy bol perfektný...tu sa ani nedá dať menej ako 5* :) ()

zerk0

Vemenom mohol byť po Deadpoolovi ďalší, fakt vydarený film, ale to by nesmel byť točený pre deti. Náznaky hororu a temna ostali len náznakmi a tak sa to opäť vezie na 300 krát zrecyklovaných marveláckych šablónach. Hardy sa síce snažil, ale tentokrát to nestačilo. Škoda. 40% ()

petrsponar

Tak kde bych začal,inu vyloženě špatný to nebylo,ale ani dokonalé..záporák mi přišel typicky nudný a nezajímavý příběh to mělo lehce průměrný ale Venom byl třeba zpracován dobře,filmu by hodně prospěl R-rating proto aspoň u druhého dílu když se tam objeví jako hlavní záporák Carnage. Filmu také prospěl Tom Hardy který si svoji roli užíval,nejvíc na něm bylo dobré když se s Venomem propojil a museli spolu komunikovat a bojovat jako jeden sladit se. Přes ta všechna negativa a pozitiva si ode mě Venom odnáší 6/10,není to pecka roku,ale nadprůmerný filmek co by neměl urazit,ale ani nadchnout. ()

tomasseko

Mne se to libilo. Hardy je skvelej herec a v tydle roli byl uzasny. Dokaze byt vtipny i zahrat vaznou roli. Nejlepsi na tom filmu je hlas Venoma, neskutecne badass to zni! ()

Aywes

A já si myslím opak. Tohle není klasická Marvelovka. Sice se sere na předlohu, ale má v sobě trochu dospělejší náplň. Není to tak šíleně dětský a "Bayovský" . Tím nechci tvrdit, že tyto pilíře z filmu odešly úplně. Jsou jen relativně lehce odstrčeny v zájmu navození trochu toho thrillerovského nádechu. Není to ale nic extra. Zase nečekejte hektolitry krve a filozofický uvažování o smrti člověka. Je to příjemně vyvážené, aby film pěkně pasoval stále do mainstreamu, ale dokázal bavit i dospělého. Dost to drží Tom Hardy. Jako vždy ve své roli hraje na výbornou. Chtělo by to sice trochu zapracovat na dialozích, ale i přes tento fakt se na to dívá zatraceně dobře. Určitě bych chtěl víc. Každopádně si Venom rozhodně ostudu neutrhl. Naopak. Překvapil. ()

Logarto

Dlouho budovaný hororový start, nervózní čekání na ántré ďábelského symbionta. A pak najednou pif paf bum bác a konec. Třetina filmu chybí. Skvělej schizofrenní Hardy, skvělej design Venoma, ale na podlaze střižny skončil prostředek filmu. Konec je jedno velký generický meh. Mít 2,5 hodiny a násilný R rating, mohl se Venom v klidu postavit vedle Logana. ()

Pecan206

Naprostá pecka, film při kterém se nebudete nudit, akce, vtip a skvělý Tom Hardy. Tomuhle nechybí vůbec nic. Hodnocení by mělo být výš ()

Vasyl

Origin docela nudnej, ale věřím že by se z té emzácké sračky dalo vytřískat mnohem víc v dalších dílech. Nikdy bych nevěřil, že budu z kombinace Marvel - Hardy tak zklamanej. Škoda, že to bylo i pro děti, eRko by moc pomohlo. A škoda, že si někdy někde někdo oblíbil Michelle Williams. Pro mě asi nejmíň sympatická mladá herečka dneška. ()

jack_scott

Návaznost na MCU ve smyslu propracovanosti tu fakt moc není, ale koukat se na to dá docela dobře, pár vtípků potěší a Tom Hardy to jinak táhne pěkně! Škoda že je to pro děti, udělat by se to dalo s Rkovým ratingem mnohem lépe! I tak ale fajn film, v MCU jsou prostě i slabší, přesto dobré kusy. 69%. ()

Oxyk

Co se týče příběhové stránky, tak je to dost zmatené. Venom přiletí, z nějakého neznámého důvodu je Eddie Brock dobrá shoda a z ničeho nic chce Venom konat dobro, prostě wtf. Ale akční stránka je už něco jiného. Sice je většinou přes celej záběr sliz, ale dá se to. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

25.04.2023

Tak nikoli Venom, ale až komiksový Kraven se dočká exkluzivního a mezi blockbustery stále ne moc běžného eRkového ratingu. Pro studio Sony a jeho pavoučí vesmír bez pavouka je to tedy dospělácký… (viac)

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)