Mutant James Logan (Hugh Jackman) má problémy so svojou druhou, neľudskou identitou zabijaka Wolverina, zvieraťa s vysúvacími adamantiovými pazúrmi. Monštrum, unavené vlastnou nesmrteľnosťou, živorí medzi dravou zverou v kanadskej divočine Yukonského teritória, kde sa v ústraní márne pokúša odpútať od minulosti a nájsť pokoj po nešťastnej smrti milenky Jean Greyovej. Z Yukonu Logan odchádza do Japonska, kam ho pozval japonský priemyselník Yashida (Hal Yamanouchi), ktorému superhrdina zachránil život pri bombardovaní Nagasaki v auguste 1945. Už onedlho však Logan pochopí, že umierajúci starec iba túži získať jeho nesmrteľnosť a zaplieta ho do svojich nekalých plánov, s ktorými mu pomáha zmija Viper, zmutovaná americká vedkyňa dr. Greenová (Svetlana Chodčenková). Logan sa zamiluje do Yashidovej vnučky Mariko (Tao Okamotová), ktorá stelesňuje tradičné hodnoty. Keď však do hry vstúpi ziskuchtivý otec Mariko a jej zločinný snúbenec, Logana čaká najväčší súboj svojho života, v ktorom môže prísť o svoju nesmrteľnosť. V oslabenom Loganovi sa však vyburcujú netušené sily a stane sa ešte nebezpečnejším. Napokon získa nečakanú pomoc, keď sa na jeho stranu postaví mladá bojovná japonská mutantka Yukio (Rila Fukushimaová), obdarená schopnosťou predvídať budúcnosť. (TV JOJ)

El_Koko

Jako fanda X-Men filmů a Japonska jsem si nového Wolverina nemohl nechat ujít na velkém plátně. Celkový dojem na mě bohužel zapůsobil stejne, jako když jsme s kamarády v Londýnském parku vyhráli velkou bednu redbullů a začali jsme zkoušet jak budou chutnat s Captain Morgan Original Spiced. Ukázalo se,že ne vždy vznikne ze dvou super věcí další super věc,a kapitán redbull byl fakt kekel. Stejně jako tento díl Wolverina,který ztrácí šťávu,napětí,akci,vtip... Jediné co zůstává je Jackman,hudba a s rozpočtem, co tento film měl by bylo tristní kdyby zklamala výprava,což se nestalo. Kulisy Japonska a nostalgie zachránily film od jedné hvězdičky,za mě 35% ()

sobol1

v podstatě jsem začal nadávat hned na začátku asi tam nebyl žádný radiační spad japonští samurajové nic moc a tečku tomu dala ta bitka na vlaku,ale abych napsal něco pozitivního přítelkyně mě tvrdila že s tím dlouhým hárem mu to sluší než ho donutily se koupat a stríhat a efekty mě prisli docela vydařené ()

GloomyYoukai

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Vlastně hned po zhlédnutí filmu jsem zapomněla o čem film byl. Wolverin se chvílema chová jak ženská, bitky jsou zdlouhavé a nudné, jediný bod má ode mě za to, že se děj odehrává v mém oblíbeném Japonsku. Oproti předchozímu Wolverinovi opravdu zklamání. ()

L.O.T.R

Neviem prečo som bol k tomuto filmu taký skeptický, asi kvôli hodnoteniu tu na csfd. Tak som si to nakoniec pozrel a myslím že celkom slušný film. Možno väčšina čakala viacej mutantov ako v X-men Origins: Wolverine ale vôbec to tomuto filmu z môjho pohľadu neuškodilo. No najviac asi ako všetci sa teším aj tak na X-Men: Days of Future Past pretože nieje nad hercov z pôvodného X-mena a veľmi kvalitných z Prvej triedy. ()

eoj

Celkem příjemně koukatelné. Příběh není žádný Batman, ale je celkem konzistentní a na konci do sebe celkem zapadne (na úrovni komixu). Akce je fajn, i když místy až komická (nechtěně?) - vlaková scéna. Humoru mohlo být víc. Mělo být o kousek kratší. Suma sumárum solidní 3* ()

Zakarija

Bída... hrůza, děs a bída a zase bída.... Jedna celá hvězda je za Hugha, což je fakt sympaťák, jedna půlka druhé za tu divnou holku s červenými (nebo oranžovými? už si nevybavím, každopádně nějak výrazně barevnými) vlasy a druhá půlka, že jsem to ani nevypla a ani u toho neusla, což se taky počítá. ()

pravda1

Najlepšie to bolo asi na začiatku filmu keď sa to odohrávalo v tých lesoch. To Japonsko to mi už nerezalo vôbec.Veď asi aj vďaka tomu som zaspal.Inak film priemer - hlavný hrdina Hugh - vlastne na ňom to všetko stálo to zvládol uhrať vcelku v pohode.Myslím že som aj tak čakal niečo viac........ ()

alphatown

Přátelé ,dejte si dva litry vína a s manželkou si pusťte tento snímek a o zábavu máte postaráno.Jestli jste viděli kovbojové a vetřelci,tu směs nesmíchatelných žánrů,tak v tomto případě budete dokonale v šoku.Já jsem se s manželkou za břícho popadal.Představte si supermana a sedm samurajů v jednom filmu a jste doma.Tento film nemá nic společného s X manem.Máme tu mutanty(2),máme tu samuraje(mnoho),máme tu směs superhrdinů a východní filozofie.Věděli jste ,že američani dokáží natočit ruský film?O hovnu?Ale jinak.Víte že asiaté hledí jedním okem do minulosti a druhým okem do budoucnosti a co tato duchovní schopnost způsobuje?Šikmé oči.Před shlédnutím tohoto filmu doporučuji vypít aspoň sedmičku vína. ()

ArchAngel_

Fantastický začátek filmu, nudný prostředek a trochu akce na závěr s mega OTAZNÍKEM na úplném konci. V podstatě je to jeden zbytečně dlouhý trailer na nové XMen 2014. Jinak Wolverine drsný jako vždy. ()

Milabusek

Celkem super film u které ho mi bylo líto že sem na něj nešel do kina .. :/ no co za minulost netruchli bojovníku . Zkrátka je to opravdu super film fajnove triky a super ukázka (nebo o co to vlastně šlo) na nové x-meny .. těším se jak Ďas .. :DD no když o tom tak přemýšlím mohl sem spíše dát 4 hvězdičky ale to bych mému nejoblíbenějšímu superhrdinovy a téže herci nemohl udělat. ()

Jariq

Jediná scéna na JawDrop a to výbuch atomovky na začiatku. Zvyšok filmu obstojné no nič moc. Druhý krát by som si ten film už dobrovoľne nepustil. ()

Podhorsky

Dobrý příběh o Rosomákovi. Chvílemi jsem měl pocit, že scény na sebe nenavazují, jako by to dodatečně přestřihávali nebo přetáčeli (např. začátek honičky po pohřbu). Vtipnou scénu z Nagasaki pěkně shrnul verbal, viz jeho komentář. Další vtipná scéna je na střeše vlaku. Pro srovnání jsem si vzpomněl na Conneryho jak se pohybuje na skutečném jedoucím vlaku v První velké vlakové loupěži. ()

arctican

The Wolverine..... ako má to plus za to, že to bolo v Japonsku a nerozprávali všetci zázračne anglicky (aj keď ta "anglická výslovnosť" japončiny trhá uši). Film ako taký ušiel, no nebol to už klasický x-men alebo skôr Wolverine (ako jendotka), toto bol iba "side story" ktorý bol ZBYTOČNÝ a o ničom a zároveň bol "kawaii" (cute/milý) ale páčilo sa mi, že čo sa týka scien tak boli "brutálnejšie (SPOILER ->minimálne fight na pohrebe). A po 2 hodinách "still better love story than twilight" prišla už klasická marvelácka "after credits" scéna, ktorá nás mala premostiť ku poslednému dielu série "Days of Future Past". ale tak ako taký večerný film to ušlo takže 4/5* aj napriek zopár "bullshitom", ktoré sa mi nechce rozoberať... ()

Johny_Blaze

Vcelku jsem se bavil ale hi-tech japonskej stařík mě pokládal do kolen. A když si ve finále na sebe natáhne plechový oblek ala Armani production mad team tak jsem sahal po ovladači a s naběhlou žílou na čele hledal tlačítko vypnout. Při sledování jsem nezískal nic a naopak jsem přišel o iluze okolo filmové ságy Wolverine. ()

Hezoun Marw

Z mého pohledu je to nejhorší film založený na komiksové postavě. Tvůrci film asi cíleně soustředili na asijské diváky a to nejen aby vyplnili prázdný čas mezi "opravdovými X-Meny", ale aby i vydělali nějaké ty šrouby. Jsem rád, že jsem na tom nebyl v kině, mrknout na to jednou bohatě stačilo. Jelikož to ale není zas nějaký nudný propadák, dávám 45 %. ()

Aronofsky a motorkář Tatum?

Aronofsky a motorkář Tatum?

15.09.2015

Loňský Noe sice rozdělil diváky na nadšené a trochu zmatené, nakonec ale vydělal 362 milionů dolarů, takže se dá považovat za úspěch. Co chystá režisér Darren Aronofsky (Fontána, Černá labuť) dál?… (viac)

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

Marvelácký Ant-Man přišel o režiséra

24.05.2014

Opustit projekt těsně před natáčením je v Hollywoodu nezvyklé, ne však nemožné. Darren Aronofsky takhle nechal na holičkách Wolverinea, Guillermo del Toro se vzdal režie Hobita... a podobně těžké… (viac)

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

Další sólový Wolverine nejdřív za tři roky

18.03.2014

Už za dva měsíce se Hugh Jackman posedmé vrátí do role věčně nabroušeného samotáře Wolverinea. Učiní tak v epickém crossoveru X-Men: Budoucí minulost, kde se o osud světa poperou mladé i staré verze… (viac)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

X-Men budou čelit Apokalypse(ovi)

07.12.2013

Režisér Bryan Singer přes Twitter oznámil: „X-Men: Apocalypse očekávejte 27. května 2016“. Nic víc, ale to prozatím stačí. Znamená to, že studio Fox chce pokračovat v rozjeté sérii a režisérem bude… (viac)