AlistairMir

Taková SLEČNA DRSŇÁK pro dospělé aneb takhle to dopadá když si nemocný jedinec nevezme prášky na hlavičku. Holčině v palici opravdu cvaklo solidně a pro okolí se to ukáže jako docela špatná novinka. Naše milá Izzy tak ve chvilkách deprese čůrá jeptiškám na hlavu, láme vaz dětem, řeže penis nebo klátí holku originálně vyrobeným připínákem. Zní to skvěle že jo? Jenže je to kolosální nuda. K tomu všemu mi byla Izzy opravdu neuvěřitelným způsobem nesympatická a celý film jsem doufal že na ní třeba spadne piano nebo tak něco. Příběh je k uzoufání nudnej, herci nejsou o moc lepší a i když film se násilí opravdu nebojí tak o nějakém napětí nemůže být řeč. Film co se snaží znechutit za každou cenu mě maximálně tak otrávil a chápu Izzyna brášku jak to na konci bravurně vyřešil. Taky se na to už nemohl koukat. ()

J*A*S*M

V rámci amatérských exploitationů je Sick Girl solidní kousek zasluhující nadprůměrné hodnocení (herecká představitelka hlavní postavy však hraje po hříchu špatně), nicméně několik scén už překračuje hranice toho, co chci, popřípadě jsem ochoten ve filmech sledovat (dokonce i v tomto subžánru). Skutečně jen pro skalní fanoušky... ()

Fr odpad!

,,VIDĚL JSEM TVOJI SESTRU. ČASTO STRÁCÍ NERVY A JE ČÍM DÁL VÍC AGRESÍVNÍ…“ /// Izzy je milá slečna, která sejme všechny, co ji naserou (čest výjimkám, tedy těm, co ji nenaserou…). Sick filmařina, prosťoučký dialogy a dementní herci. V hlavní roli se pohybuje něco, jenž se podobá šílený Ivetě Bartošový. I s Arturem. Ano, film o holce, který solidně mrdá v kouli je plnej násilí (i trocha hnusu se najde), jenže s tý krve a moči a … necáká multikulturní zážitek např. Srbskýho filmu, ale většinu času nad touhle fantasmagorií jen zůstává rozum stát (Cože? Jestli ti, když nemáš rozum, bude stát něco jinýho? Asi tumor.). Příběh vo píči, kterej je zároveň vo hovně – tak nějak si představuju definici VODPADU. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Obdivuju holky, na který je potřeba mít fyzičku. 2.) Ráda bych poznala holku, co holku upíchá. 3.) Thx za titule ,,Helljahve“. /// PŘÍBĚH odpad! HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne ()

ricci.s

S čistým svedomím môžem dosvedčiť, že tá "girl" bola naozaj "sick". A možno som sick aj ja, keď sa mi to páčilo. Zvrátenosťou mi to normálne pripomínalo Srpski Film. Fatálne vyšinutá holka, ktorá považuje svojho staršieho brata za svojho muža a svojho mladšieho brata za svojho syna bez milosti "znásilňuje" a vraždí každého, kto jej príde pod ruku, ženy, mužov, dokonca aj deti. SPOILER: Scénka, v ktorej odreže mužovi penis, napichne ho na klinec a znásilní ním ženu, bola už aj na mňa dosť veľké sústo. Ale tak to má byť :) ()

Flipnic

Další nízkorozpočtový exploitaition, pro jehož tvůrce nebylo vůbec nic tabu!!! Trochu utahaný a na můj vkus až příliš "nízkorozpočtový" (amatérský) příběh jedné vyšinuté holčiny, která na své farmě začne jdnoho dne masakrovat obyvatele blízkého okolí ... v podstatě sousedy, ale i náhodné cestující. Film obsahuje několik skutečně zvrácených a nechutných scén, zejména ve svém finále jsem docela valil oči, co to tam ta holka se svými oběťmi ve stodole provádí ... vyloženě "WTF scény" neznající hranic násilí a zvrhlosti ... Pro příznivce tohoto okrajového žánru rozhodně povinnost, pro neznalé diváky přesný opak ... Rozhodně nepatří do rukou (na obrazovky) citlivějším divákům a dětem!!! ()

Bloody13

Tenhle low budget exploitation už v prvních minutách dokazuje, že hlavní hrdinka bude vážně sick. Ta za účelem přehnané starostlivosti a neustálé ochrany svého mladšího bratra neváhá volit ty nejodpornější taktiky. A že půjde přes spoustu mrtvol, musí být ihned všem jasné. Různého násilí je opravdu hodně, obzvláště ke konci je tu hned několik brutálních explicitních záběrů, z kterých až nepříjemně mrazí. Zdejší závěrečná jatka ve stodole budou pro oboje pohlaví asi těžce stravitelná. Doporučení se tak stahuje pouze na okrajové publikum, i když natočené je to poměrně kvalitně. ()

pornogrind

Příběh holky co to má v hlavě trochu víc pošramocený.Možná to nemyslí až tak špatně,jen volí špatnou(smrtící) taktiku.Při ochraně svého brášky.Každopádně je tam pár hustejch napadů a plno explicitních scén.Jediné co můžu vytknout-je amatérské herectví.Akorát hlavní sick holčina si to střihla obstojně.No možná to ani nehrála :-D Jinak vše šlape jak má.Na nízkej rozpočet je to opravdu solidně natočený i hudba je trefně vybraná.Za mě spokojenost.Doporučuju,ale jen otrlejším divákům. ()

panjosef

Celej film je hodně bizarní, tichej, klidnej, komorní příběh o jedné mladé vyšinuté Isabele která chce být strážkyní svého malého brášky. Na konci se to zvrhne v docela dost šokující jatka, to jsem čučel. Závěr je fakt humus, nic pro slabé nátury. Nízkorozpočtové zpracování je spíše kladem než záporem protože výborně napomáhá komorní atmosféře filmu. Povedlo se i hrobové ticho ložnic, obývacích pokojů (včetně scény rozbalování vánočních dárků) a venkovních tichých luk, pastvin a opuštěných silnic. Plus naprosto úžasný výkon Leslie Andrews, která si zahrála Izzy, tu si snad přihodím do TOPky či co :-). ()

kaylin

„Sick Girl“ je snímek, který nebyl natočen za velkou sumu, ale zase tak moc to nevadí, protože tvůrci si daly celkem záležet na gore. Není toho mnoho, ale budu brát jako záměr, že některé skutečně hnusné scény nechávají odehrát mimo kameru. Snímek pak nakonec vyznívá přesně tak, jak toužili – psychologická degradace člověka na běsnící monstrum, které se utrhne ze řetězu tak, že už nebude tušit, co jeho činy způsobí. ()

sedm.1 odpad!

Prakticky každý film, co se tu snažím ,,erudovaně” ohodnotit a okomentovat, se snažím nějak popsat, rozebrat a sdělit z něj své dojmy a pocity. Sick Girl je ovšem výjimkou, u které nemám chuť rozebírat absolutně nic, a jen ho prostě chci označit za naprosto neskutečně nudnou, lacinou, amatérskou a totálně o ničem ztrátu času. Jako příznivec podobných nízkorozpočtových exploitationů jsem tedy očekával alespoň nějaké té avizované extrémy, ale pokud někomu přijde tohle extrémní, tak pardon, to by mě asi měli ale někam zavřít, jelikož mě tu nic zobrazeného extrémní nepřišlo, a to včetně té asi třicetivteřinové scény s řezáním ptáka jedné oběti a znásilnění s ním oběti druhé, což zní sice fakt zvrhle a masakrálně, ovšem přítomné zpracování této scény lze označit stejně jako zbytek filmu, tedy o hovně. Zápletku to pak má miniaturní, na což sere pes, horší je, že je navíc úplně pitomá, otravná a prostě celkově ubíjející, postavy vlastně nevím ani jak hodnotit, to nelze ani nijak pojmout, co ovšem hodnotit lze , tak to jsou výkony (ne)herců, kteří byli vybráni nejspíš z ulice při nějaké náhodné toulce městem, či spíš po venkově a podle toho to taky vypadá, takže i v tomto ohledu se jedná jen o další nesoudný odpor. Za mě Sick girl zkrátka představuje tu nejnudnější amatérštinu, co si lze snad představit, mizernou po všech stránkách tak, že za mě by si nedovolil takhle špatně něco natočit ani podprůměrný student kterékoliv filmové školy. A znovu jen musím upozornit, ať se nikdo nenechá nachytat na avizovanou násilnost, extrémnost, či zvrácenost, trochu odvážnější scéna se tu odehraje opravdu jen jedna a ani ta nestojí za zmínku, zbytek je jen otravně ukecanej a hrůzostrašně zpracovanej a katastrofálně zahranej Odpad! ()

Silviaxx

Tak v tomto prípade sa názov filmu stopercentne stretol s charakterom hlavnej postavy. Kočka sa zhostila svojej úlohy veľmi dobre a z každého jej pohybu, pohľadu alebo slova doslova vyžarovala vyšinutosť. Ani sa nepamätám, kedy naposledy by ma tak bavila hlavná postava. Jej repliky sa dali zniesť, zatiaľčo s ostatnými som mala mierny problém. Problém som mala miestami aj s doprovodnými zvukmi, ktoré ma trochu vyrušovali. Toto by sa ale dalo všetko zniesť, keďže je to amatérsky film. Skôr ma mrzí, že to nadšenie, s ktorým to začalo (neskutočne nadupané) počas celého filmu vyprchalo a vo svojej čistej šialenosti sa vrátilo až v posledných desiatich minútach. Od tohto sa odvíja aj môj problém so stopážou, ktorá sa mi tým pádom zdala dlhá, vzhľadom na viac-menej hluchší stred filmu. Dávam 3*, ale opodstatnené a veľmi silné 3* ! ()

Rathalos

No ty vole,to bola zase dalsia nudna,amaterska a smiesna sra*ka,ktora ma urcite nemoze znechutit,prave naopak,len rozosmiat,opat som dal na komentare poniektorych,ale samozrejme to nie je take,ako je to opisovane,jedine to zaverecne finale stalo za nieco a prave to tuto zalezitost zachranilo od odpadu...:-) ()

Easykill

Když jsem to viděl poprvé, působilo to na mě kapku jinak. Teď to vidím jako hrozný trash, kde nefunguje nic. Za řeč stojí maximálně povedený gore! Všichni ve filmu (pokud se tomu tak dá vůbec říkat) jsou extrémně nesympatické postavičky z jiného vesmíru, scénář musel psát samotnej rampa MC kvák, jinak si tu debilitu nedokážu vysvětlit. Za kamerou stál nejspíš borat, kterýho rozptylovaly určitě nějaký kozy. Neherectví bolí až fyzicky! A byť je ta pizda enormně cáklá, v žádném případě ji nezařadím mezi své cáklé pizdy, vlastně si ani nevysloužila to označení. Ale přes to všechno, se na to dá dívat, nijak to nenudí, gore je štavnatý a nešetří se ani dětičky. ()

Snakefinger

Takové lehké, nemastné neslané road movie s nepěknou hlavní představitelkou. Nic co by tady ještě nebylo, ale dívat se na to celkem dá....Místy bohužel docela utahané a rozvláčné, že by jeden usnul. ()

Norzog

Damn... Nejdřív jsem chtěl dát za čtyři. Všude sem viděl různé metafory a filosofický přesah a tak, znáte to. Suprové bylo rozbalování dárků (You heard that right). Ale ta scéna v kůlně mě malinko zarazila. Ne, že bych byl takový puritán (koneckonců, z tohoto žánru jsem už viděl ledacos), ale podlě mě trochu sráží film. Možná, že to nakonec fakt byl jen obyčejnej exploitation.. ()

sceadu

Tešil som sa a ostal som sklamaný. Príliž amatérske, príliž rozvláčne. 5 minút pseudo-úchylárne v závere filmu(ak nerátam podrezanie masložrúta a močenie v autobuse) renomé nenapraví. Očakávané násilné a zvrátené scény sa nedostavili, tak som bol rád, že sa dostavil aspoň spánok. Film som sledoval od 01.00 do 02.30 a vedieť, čo dostanem, tak tento čas radšej strávil spánkom a snami hoc v réžii Uwe Bohla. Ohh áno. Jedna hviezdička je za hlavnú hrdinku, ktorá síce vôbec nehrala, ale zjavne si to užívala. ()