Překažené dostaveníčko

všetky plagáty
Komédia / Romantický / Krátkometrážny
Česko, 2007, 1 min

Autogram

Film? Keby to malo o minútu viac, bol to už žáner Erotický. A ani si nechcem predstaviť, aký by to bol žáner, keby to malo o desať minút viac, ak by to podporil Fond pro rozvoj České kinematografie. ()

Seti

Taky absolutně nechápu, co to tady dělá!? To se za chvíli na CSFD budou hodnotit i reklamy na Jar ne?:-) Stracha můžu a Tereza je momentálně asi nejhezčí a nejvíc sexy herečka u nás (hodnocení je za ní), ale celý tohle dostaveníčko tu nemá co pohledávat. ()

mira007

Tohle je asi nejkratší věc, kterou jsem kdy komentoval. Obsazení hvězdné, dobrý režisér,scénář přímočarý, střih geniálně jednoduchý, kamera lehce statická, exteriéry skvělé, lehce erotické a svůdné a hlavně celkem vypointované. ()

Kingjiri

Holt v nejlepšim je třeba přestat, bych toho Stracha hnal ... a tak pěkně se to vyvíjelo:) K tomuhle se snad nedá říct nic jinýho, než že je Tereza Voříšková KUS. A Mádl by moh ziniciovat novej projekt "Přemluv Stracha", aby to někdy rejža dotočil. PS: Nehodnotim, protože mi to nepřijde relevantní. ()

Godhaj

,,Došel film!" No bylo aspoň vidět, že si Mádl tu svou roli pěkně užil. Jinak mě tento snímek nijak vážněji nezasáhl, ačkoliv těch pár sekund Voříškové bylo fajn. Příště by to chtělo něco delšího, třebas jen o pár vteřin. ()