Již druhá speciální epizoda seriálu ROBOT CHICKEN s tématikou hvězdných válek, parodující různé momenty ze všech šesti epizod Lucasovy série. (Elegnor)

hroubek

Skvěly začátek s Boba Fettem a s ewoky, velmi příjemně naladí na to co přijde později.Obi-wanův muzikálový výstup, Anakinovo sekání slunečnic a je toho mnohem více.Nádherně strávený a hodně prosmátý čas u Star Wars. ()

Ravi

Druhé pokračování SW parodie od Setha Greena je neméně trefné, jako to první. Jen dodám: "Díky za ten nápad Sethe!" ()

SpaceOdyseus

Robot Chicken se v prevazne vetsine strefuje do cerneho a chytre si dela srandu jak z veci, co si to zaslouzi, tak z veci, ktere bych necekal. Nejvetsi rachanda jsou vymeny mezi Vaderem a Sidiousem, ale kdyz to vezmu kolem a kolem, tak vylozene slabeho mista tu neni. ()

mirliflore

Velmi vtipná záležitost. Nejlepší jsou scény, ve kterých se jemně (no, možná spíš dost tvrdě) ukazuje na některé chybičky v Lucasově sáze. Jako třeba v rozhovoru dvou imperiálních důstojníků po zničení druhé Hvězdy smrti v E6: -Soustřeďte všechny lodě na Endor! Měsíc zničte a povstalce vymažte ze světa! -Je mi líto, pane, ale bohužel nemůžeme. Povstalci vyhráli. -Jak to myslíš, vyhráli? Máme desítky tisíc lodí. -To jo. -Ovládáme nespočet planet. -To jo. -Velíme milionům vojáků. -Ale oni právě zničili druhou Hvězdu smrti a zabili císaře. -Takže? -Takže to znamená, že vyhráli. -Proč by to to mělo znamenat? První Hvězdu smrti zničili už před lety a bojovalo se dál. -To jo, ale nezabili císaře. Museli udělat obojí. -A nemůžeme jim to vrátit? -Ne, je mi líto. Tohle je konec Impéria. Vážně. ()

Ydrosten

" Tohle ale není můj kufr, tenhle má pruhy a můj je bez pruhů. To je snad nějakej vtip ? To tady budu srdět tejden v jedom hábitu ? " ~~~ " Dobrý křeslo. Super na záda z výhledem na nekonečnou temnotu. Děláš si prdel ? Sem přímo pd větrákem a křeslo je přišroubovaný k podlaze ? " Další parodie na SW .... až mi tekly slzy. ()

Mandalorian

Vynikající parodie. Pobavil jsem se opravdu na výsost skvěle. Za 2 dny jsem to video viděl... no asi osmkrát ? A taky bych rád tímto poděkoval tvůrcům dabingu Fénix - Chlapi, ten váš překlad nemá chybu. Ten je snad lepší než originál. :-D :-D No.. za mě 100% :-) ***** ()

Rimer545

Darth Vader: Kdo je tohle? StormTrooper: Á! lorde Vadere, to je moje dcera, její matka říká, že s ní trávím málo času. A upřímně má pravdu, sice dostanu padáka, ale seru na to. Mám rád svoji dceru. Darth Vader: To mě vážně hřeje u srdce Vaderovi dovedou zajatce. Darth Vader: Co jste udělali s těmi plány. Tady Garry se neschází se svou dcerou, kvůli lidem jako si ty!!!!! :DDDDD ()

Godhaj

,,Dady! You’ve not even trying!“ Druhý díl si u mě vedl podobně jako ten první. Některé scénky jsou podařené, ale opět naprosto převažují ty natahované a nudné, jako například telefonní rozhovory či večeře v Oblačném městě. Taneční čísla taky nejsou dvakrát zajímavá, jen trapná podobně jako moderní parodie. Exkurze v polovině stopáže do zákulisí natáčení pak trochu působí jako režisérská a scénáristická nemohoucnost. ()

Elegnor

Úžasný, neskutečný, skvělá porce zábavy v tak krátkém čase. Jakožto fanoušek originálních Star Wars jsem vyloženě nadšen. Rozhovor hologramu císaře s Vaderem je co do vtipu bezkonkurenční se vším co jsem v poslední době viděl a ukázka jak to dopadne, když vezme Stormtrooper dceru do práce nebo konverzační pusto u jídla v oblačném městě tvoří s ostatním dokonalou směsku různorodého humoru, který ale určitě nikoho neurazí.. ()