Lina Cruzová (Christina Milian) je bystrá latinskoamerická roztlieskavačka z východu Los Angeles, ktorá prestúpi do noblesnej strednej školy v západnom Los Angeles po tom, čo si jej ovdovelá matka vezme bohatého muža a Lina sa ocitne v neznámom prostredí na novej strednej škole. Okrem toho, musí sa postaviť Avery (Rachele Brooke Smith), snobskej kapitánke roztlieskavačiek, aby sa kvalifikovala na miesto vo svojom novom tíme s pomocou svojej novej nevlastnej sestry Skylar (Holland Roden) a jej bývalých spoluroztlieskavačiek, ktoré si zavolá na pomoc. (TV Markíza)

geo311 odpad!

Scénář psala dvanáctiletá američanka o přestávkách ve zvláštní škole a režisér dostal nabídku která se neodmítá. Jinak si to vysvětlit neumím. To nejde popsat, to se musí vidět. Kdo se na to vydrží koukat celých 102 minut, má u mě pivo ( já koukal posledních 20 min. a bylo mi z toho fyzicky špatně) *********** teď jsem četl komentář od Just.m3 ....... "Snad až na posledních cca 20 minut to bylo o ničem." :-) ()

Kubi21

Ani nevím, proč jsem na to koukal. Za vydržení dávám jednu hvězdu. Tohle už je opravdu bez jakékoliv invence a nápadu. Ani ty poloobnažené dívky mě nijak nezaujaly. Prostě kde nic není ani smrt nebere. ()

Pitryx odpad!

Jen opakování předešlého snímku, o to horší, že v něm chybí jakákoli sympatická hlavní postava. Přeskákal jsem to až do konce ale i tak jsem se nudil. 20130929nest. ()

Ateina

Slabý scénář, podprůměrné herecké výkony...Stokrát omletý příběh, aneb jak se jedné mladici povede vyzrát na školní mrchu. Ale jedna hvězda za dobrou hudbu a tanec. ()