Predtým, ako sa stal Deadpoolom, bol Wade Wilson (Ryan Reynolds) členom špeciálnych jednotiek. Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže prežil, ale ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohoto pokusu vyšiel trvale znetvorený. Vypadá podľa vlastných slov ako "avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom". Aj preto bez väčšieho odporu prijal „okostýmované" alter ego s názvom Deadpool. (Cinemart SK)

manchestervn

Prišiel som, videl som, smial som sa, po týždni som opäť prišiel, videl som a znovu som sa smial. Film ponúkne zážitok ktorý v posledných rokoch zažijeme málokedy. Akčná sci-fi komédia pri ktorej miestami vytečú slzy od smiechu. Nesmrteľná hlavná postava ktorá si robí srandu zo všetkého čo mu len príde do cesty a darí sa mu to v každej scéne. Deadpool určite patrí do Bluray zbierky každého komixového filmového fanušíka. ()

Aresko123

Dnes uz staci natocit nieco co ma 50 minut, potom to spomalit a po sekundách to pustat celych 110 minut a najlepsie aj dva ci tri krat opakovat.... Plno efektov samozrejme spomalených a znovu a znovu... Inak ze je to hlupy stokrat okukany scenar? To nevadi. OTRAS ()

Ankroth

Ten všivák to dokázal! O kvalitách homixového Deadpoola mě už před pár lety přesvědčila jeho herní adaptace, u níž jsem doslova uchcával smíchy a s velkou pompou ji dohrál až do samotného konce. Těch skvělých nápadů, bizardních situací a kulervoucích hlášek bylo nespočet a já si v duchu říkal, že by tohle mohl někdo převést na filmová plátna. A když jsem brzy zjistil, že se o to už celkem dlouho snaží Ryan Reynolds, byl jsem štěstím bez sebe. Po všech těch peripetiích nakonec sehnal rozpočet a dal dohromady tým, který vytvořil svěží a nekorektně vtipnou komedii roku se vším všudy. Ale až takový megahit jsem z toho vážně nečekal, je až s podivem kolik babek film ve finále vydělal. A co se týče filmu samotného?Je prakticky stejný jako již zmiňovaná hra - akční, násilný, krvavý, sprostý, vtipný, ulítlý a hlavně neskutečně zábavný. Repete! ()

eexDon

Für mich - 80%, - /děj o ničem jako dycky, ten českej dabing byl zbytečně ořezanej, mohl bejt klidně ostrej jako originál a ten stříbrnej X-Men mě moc nebavil/, + /Ryan panoval, hudba a délka potěšily, parodický hlášky/gagy/nadávky/akce fakt potěšily a dokonce byla i erotika, Amíci sebrali odvahu, co jim ještě zbyla a šli do toho/, hodnocení - konečně pořádnej akční komiksovej film, co vypadá jinak, než obvykle a baví, tohleto se povedlo, líbilo se, fakt že jo, konečně nějaká změna!!! ()

Krastom

Musím se přiznat, že před sledováním jsem čekal další nudnou komiksovku podobnou Spidermanovi, Hellboyovi, nebo Batmanovi. Byl jsem příjemně překvapen, protože Deadpool jde proti proudu. Není to další nudný akční hrdina, bojující za pravdu a dobro. Právě naopak, je to egoistický padouch, kterému jde o to se pomstít. Neotřelý pubertální humor v podání Ryana Reynoldse mě jen tak nepřestane bavit a Deadpool není vyjímkou. Dále se mi líbila kvalita zpracování snímku a propracovanost zvláštních efektů. Nemám co bych vytknul, za mě 90%. ()

Filip83

Film postavený na vtipných někdy méně vtipných hláškách mě až tak nenadchnul. A to mam parodie velmi rád, ale kam se to hrabe například na Franka Drebina v podání Leslie Nielsena! ()

Robinex

Akcni sceny za jedna, ale celek nic moc, nechapu zebricek jako 118 nejoblibenejsi film, tema X-menu a ukazek skoly Xaviera vubec nesedi do konceptu... fakt me to nebavilo. ()

Magnomous

Úžasne spracované. Nenávidím, keď sa v akčných filmoch na začiatku niečo stane, potom sa nič nedeje a na konci je nejaké obstojné zakončenie. V tomto filme to bolo perfektne vymyslené a film ani na chvíľu nenudil, aj napriek tomu, že akčné filmy moc nemusím. ()

richarsmile

Pre mňa sú marvelovky srdcovka, a deadpool ma určite nezklamal. Je pravda, že film bol zo začiatku nudný, ale potom sa to rozbehlo na dobrý Akční Sci-fi film s "lovestory" ako každý kto videl Deadpoola poznáme. ()

Chillik

Parodie jsou dobrá věc, ale není parodie jako parodie. Deadpool naštěstí patří k tomu nejlepšímu druhu - tedy těm, které se občas až bolestivě strefí do žánrových Achillových pat (třeba již v úvodních titulcích) a místy jsou opravdu vtipné. Ovšem ve druhé polovině kvalita značně poklesá a humor je již poněkud úporný a úmorný. Na film se podívejte, jste-li schopni dvě hodiny vstřícně přijímat koňskou dávku prostších žertíků, měsíční nálož originality za každou cenu i minimálně týdenní doporučenou dávku červené barvy. Na film se nedívejte, pokud preferujete konvenční superhrdiny, cizí milostné životy jsou vám skutečně ukradené a nefandíte drzým postavám. ()

Villan

Nebolo to tak zle,ale malo akcie a tie hlasky za kazdu cenu to ma ku koncu uz nudilo,ked uz je toho prilis,tak uz to ani sranda nie je.Na zaciatku to vyzeralo slubne,ale Deadpool proste cely film hlaskoval a to ma uz nebavilo.Ja len tri hviezdy. ()

megacik

Jedna hviezdička za efekty. Inak to nemalo ani hlavy ani päty. Možno aj preto, lebo som pozeral verziu s dabingom, ktorá bola na nevydržanie, tak zlý ten preklad bol. Je to akože akčný film a do toho sú vtesnané nejaké vtipy, aby sa tomu dalo hovoriť akčná komédia, bohužiaľ je to však akčná trapko-komédia, teda aspoň v podaní tejto dabing verzie, možno v origináli by som sa aj trochu zasmial. Zápletka detinská, hlavní hrdinovia zbytoční, záver naivný. Do kina na to nechoďte, budete sa cítiť trápne aj za ostatných divákov. Videl som to ráno a už teraz poobede si pomaly nepamätám, o čom to bolo, a tým pádom už nemám potrebu to znova vidieť. ()

malahradna

najzábavnejší komiksový film za veľmi veľmi dlhú dobu...a asi aj na dlhú dobu dopredu...odporúčam originál znenie, dabing je úplne otrasný...odporúčam sadnúť do kresla, pop-corn do ruky, cola do druhej, vypnúť mozog a užiť si skutočne zábavnú jazdu ()

kottnaj

Tak jako mnoho ostatních i mě Deadpool překvapil, nicméně nemohu říci, že to bylo vždy příjemné překvapení. Retrospektivní vyprávění, které zabírá více než první polovinu filmu, podle mě zbytečně tříští jeho celistvost a stejně tak pozornost diváka. Co se týče akčních scén, tak na výbuchy kam se podíváš a bezduché lití malinovky všude kolem jsme zvyklí za poslední léta až až. Obrovský seznam hlášek jimiž je snímek prosycen většinou nepůsobí zrovna směšně, ale spíše poněkud trapně (Nicméně lhal bych pokud bych řekl, že jsem se nezasmál). Takže co nám tedy zbývá? Klasický komix: Jeden nebo více zlejch, jeden nebo více dobrejch + jedna dívka v nesnázích = velká řežba na konci, hodný vyhrajou. Dle mého názoru se jedná o marvelovský klasický průměr. ()

adelfilm

Musím uznat, že jsem se dlouho nechala přemlouvat na tento film. Ale když sem ho viděla, shledala jsem ho velice zábavným a nápaditým. Nečekala jsem, že bude vypadat takto, ale přesto mi na něm něco vadilo.:D ()

PORTER44

Komiksový hrdina tak trochu ujetý,začátek plný akce ale najednou uprostřed akční scény pokusy o vtipné hlášky a je z toho parodie pak si zlomí nohu,ruku a pak si ji uřízne tak to je úvodní scéna.Pak se objeví další superhrdinové a míchá se to, komediální a akční scény a pořád ukecaný hlavní hrdina, nechalo se na to dívat. ()

MajkVazovsky

Dávejte pozor, tohle není jen tak nějaký film. Nejlepší je to z pohledu parodie, po prvním zhlédnutí jsem vlastně vůbec nevěděl na co jsem se to právě podíval, čekal jsem něco úplně jiného. Byl jsem tedy po čase přemýšlení nucen zhlédnout tuhle komediální výpravu ještě jednou. Trošku příbuzné s Méďa Ted a Misfits. Nicméně je zde velmi kvalitní střih, promluvy a skoky do různých dějů příběhu. Má to svou silnou atmosféru a vtip. Některé vtípky jsou trefné, některé slabé a jiné zase až přehnané. Ryan Reynolds našel svoji cestu, v filmu Green Lantern se moc nepředvedl ale tady ze sebe vymáčkl maximum, jsem zvědavý na jeho další herecké výkony. Každopádně jsem se tedy po druhé velmi dobře bavil ale X-meni mi vyloženě lezli na nervy. Za které dávám o hvězdu méně. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (viac)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White