Agent Joshua McCord (Chuck Norris) je už dlhé roky členom tajnej služby, ktorá chráni amerického prezidenta. Jedným z jeho posledných úspešných zásahov bola záchrana Prvej dámy (Marla Adamsová), manželky prezidenta Matthewsa (Ralph Waite) z rúk teroristických únoscov. Vtedy si Joshua po prvý raz v živote uvedomí, že je už na taký typ akcií pristarý a musí teda za seba čo najskôr nájsť primeranú náhradu. Do úvahy prichádza jedine Deke Slater (Dylan Neal), člen špeciálnej jednotky Delta Force... Aj keď prvá nováčikova skúška nedopadne najlepšie, Joshua v úlohe učiteľa a Deke v role žiaka trpezlivo a vytrvalo trénujú v telocvični aj vonku. Po ukončení výcviku obaja odlietajú do Kolumbie, aby oslobodili amerického vojenského experta a jeho rodinu, ktorých uniesol drogový kartel. Akcia sa podarí, rukojemníkov oslobodia a Joshua na dôvažok pomstí aj smrť svojej manželky, ktorú pred dvadsiatimi rokmi zastrelil jeden z drogových mafiánov. Joshua môže ísť s pokojným svedomím na zaslúžený odpočinok. Alebo nie? (TV JOJ)

L_O_U_S

Jak poznáte sračku? Jedna z postav se jmenuje Joshua. Nemám ve zvyku hodnotit filmy, které jsem neviděl, a u nedokoukaných snímků jsem na vážkách. Prezidentova muže jsem z velké části prospal, ale soudě podle začátku filmu se v něm debilita a schematičnost vyskytují v míře větší než velké. Prostě tupost s Chuckem Norrisem, nic víc. (1 060.) ()

OG_Swifty

Zbytečně podhodnocený film, který by měl být reálně někde úplně jinde (např. novější filmy Seagala mají kolem 40% a to jsou mnohem větší sračky). Po technický stránce je úplně stejný jako průměrnej díl WTR se všema slowmotionama, padouchama i grafikou např. popisků místa děje. Oproti průměrnýmu dílu seriálu to má dvojnásobnou stopáž, odněkud z prdele vytaženou asiatku - drsňačku a poměrně sympatičtějšího parťáka, než novější seriálový Texas Rangeři (čili Triveta vyjímaje). ()

Martin741 odpad!

Presne si pamatam, ze som tento film videl niekedy v juni/juli roku 2000, ked som koncil gymnaziium. A asi som fuckt spravil chybu, ze som to zacal pozerat po kultovom Scottovom filme Gladiator. Scenaristicky vyplach nema zmysel riesit, Cak je tragicky herec, ale co ma najviac nasralo, a co film u mna poslalo do odpadu, bola rezia Eric Norrisa /Tusim Cakov syn/. Primitivizmus, reziserska bezradnost a snaha zaujat, presne o tomto je film, a preto tento film nenavidim. 0 % ()

O´Neill

Jeden z filmu mého dětství, a vůbec se za to nestydím. Jasně, nálepka DTDVD je zárukou béčkových efektů, stejně jako katastrofálního dabingu vedlejších postav, ale co? Podobné filmy k Chuckovi prostě patří, a vůbec mi to nevadí. Objektivní hodnocení na 3 hvězdy, díky nostalgie 4. ()

otík

Au - to bolelo. Tak tahle hodina a půl težké televizní rádoby zábavy byla skutečně tězko rozdýchavatelná. Uvidíme tu zvláštní, snad ani pro televizi ne tolik typické zpomalené a zrychlené záběry kopů a výbuchů, Chucka Norrise, který většinu filmu jen stojí a pouští moudra z úst a doslova buzeruje svého nástupce, který by ho v realitě asi pěkně zbouchal a taky pěkně levnou televizní výpravu. Nemohu si pomoct, ale pohled Chucka Norrise mi přišel jako pohled vyorané myši a obličej měl buď zaplácaný mejkapem nebo ho má fakt tak hnusný. Už to prostě není to, co bývalo, Chucku. Hudba: Christopher L. Stone ()

Ravi odpad!

S podivem, kam až dokáže Chuck klesnout a není mu to blbé. Film plný naprostých nesmyslů, který uráží s každou další minutou. Taková kravina se jen tak nevidí. ()

ssfan

Nejlepší film s Chuckem, co jsem zatím viděl. Příběh, jeho zpracování i technická stránka špatná, ale bitky až na ty debilní zvuky nebylo tak ubohé jako v jiných Chuckových filmech. Béčko jako prase, ale dám jednu hvězdu. ()

netahlo

Tohle je tak neuveritelne dementni film s naprosto neskutecne debilnimi hereckymi vykony, ze davam plny pocet! Tohle se neda naucit, s tim se musi clovek narodit. Chuck v zivotni forme!!! :-) ()

bruceman7

Soráč Čendo, ale tohle nezachrání ani tvůj flyin' kick zpoza obrazovky, ani závěrečné multi-kick kombo proti největšímu zlosynovi Vietnamu (a Kolumbie). A když do toho přileješ trochu atletiky a filisofování nad šachami (to všechno v rámci příprav nového nejlepšího agenta na planetě), tak můžeš být rád, že nejde hodnotit do mínusu. Na druhou stranu, je to film, u kterýho se jde docela dobře pobavit, protože namísto uváděného Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller se ve skutečnosti jedná o úžasnou tragikomedii. A Čendo, jseš jedinej, komu to toleruju. 1/10 ()

misstake

Proti tomuhle se i epizody Walker Texas Ranger honosí Oscarovými scénaři. Naivní béčko, kde je špatné úplně vše, toporné herectví, naivní šablonovitý neoriginální ale absurdní scénář, děsivý televizní look. A bohužel to není ani vtipné, protože vše je evidentně myšlené vážně. ()

Witta

Film je samozrejme sracka, ale ono je to tak spatny az me to vlastne bavilo- mozna je to i tim, ze kolem Chucka je momentalne boom i diky reklamam apod., ale me proste bavilo se divat jak Chuck cte Bushido a hazi kolem sebe chytry hlasky jak otec Furat:) Velmi slozite se mi to hodnoti, protoze jsem se vlastne docela dobre pobavil, ovsem asi jinym zpusobem nez tvurci zamysleli:-) ()

AdamesWWE

[7/10] Nie také otupné akčné céčko so superhrdinom Chuckom ako sa mi na prvý pohľad zdalo. Tento film má taký štýl, ktorý mi sedí a takmer vždy sa pri nom slušne bavím a pri tomto filme to naštastie platí. Ocenujem hlavne fakt, že je to klasicky ladený akčný film s priamočiarym príbehom ktorý sa na nič nehrá, zbytočne sa nechodí okolo horúcej kaše a od začiatku nám porcuje slušnú akciu. S nou som spokojný viac ako dosť, od úvodnej záchrany prezidentovej ženy ma akcia chytila a udržala sa v približne rovnakej kvalite počas celého filmu. Veľa prestreliek, veľa zabitých, ručné súboje a dalšie skvelé prvky ako napr. lámanie väzov a podobne. V rámci svojej kategórií (béčkové až céčkové TV filmy) ide o prvotriednu akciu, v porovnaní s ostatnými akčnými filmami o akciu "iba" nadpriemernú. Ale bavil som sa pri nej viac ako slušne, síce nieje veľmi drsná, ale je realistická a hlavne sa tu veľa zabíja takže som spokojný. Chuck Norris ma prekvapilo oslovil už od úvodu čo mu vydržalo počas celého zvyšku filmu, jeho pomocník je tiež sympaťák a Norrisova dcéra je takisto dobrá. V podstate sú tu iba tieto tri úlohy hlavné a podstatné, zvyšok je nezaujimavý. Určite má tento film aj dosť chýb. Napríklad fakt, že ide o céčkovú TV produkciu, čo sa ukazuje na audiovizuálnom znení tohoto dobrého snímku. Jednak vizuálne ma film lákal iba pri akcií pričom sa to dalo ako tak zakryť, ale ostatné bolo všetko až veľmi televízne. A čo sa týka audia, čiže hudby tak sa tvorcovia snažili robiť niečo načo tento film nemá. Špionážnu drámu ?! Fakt neviem, pri nástupe do akcií bola špionážna, "bodnovská" hudba dosť nevhodná, naštastie sa to pri akcií zlepšilo. Dalšie negatívum je množstvo strihov a "pauzí" medzi filmov, čo ale plne chápem. Tretia a aj posledná negatívna vec je otrasné televízne obsadenie vedľajších úloh. Aj ked´ má tento film negatívne stránky ktoré som vymenoval a aj slabé hodnotenie, mne sa páčil viac ako dosť. Ako fanúšik akčného žánru a nezaujatý fanúšik Norrisa som spokojný. ()