Tvorcovia hrubozrnných komédií bratia Farrellyovci sú tu opäť – tentoraz s komédiou, ktorej hrdinom je policajt trpiaci rozdvojením osobnosti, čiže schizofréniou. Tá prvá podoba je dokonalý „slušňák“ (alebo aj „pripečený pako“), milý a naivný strážca zákona Charlie Baileygates (Jim Carrey), tá druhá – jeho pravý opak – zločinecký Hank Evans. A ako to dopadne, keď medzi nich „vstúpi“ krásna Irene P. Watersová (Renée Zellwegerová), ktorú prenasleduje jej bývalý milenec a zamestnávateľ v jednej osobe, mafián Dickie Thurman (Daniel Greene)? (TV JOJ)

iXtr3m3

V niektorých momentoch totálny humorný masaker, v niektorých chvíľach nezáživná nuda. Ako celok opäť ďalší Jimov viac než len bežný príjemný filmík... :-) ()

velkyvezir

Ten film určitě pobaví, protože Carrey je opět gumový jako Maska... Ano, ten film hodně připomíná Masku. A to je zásadní důvod, proč dávám jen 3*. ()

Wally

Bratři Farrellové nezklamali a kdo zná jejich tvorbu, tak nemohl čekat nic duchaplného a tím pádem nemohl být zklamaný. ()

korndaddy

Jedna z mála komedií jenž si ty 4 až 5 hvězd zaslouží a jedna z mála komedií s Jimem Carreyim, které mě moc nesere. Černý synkové jsou hodně vtipný. ()

Kalper

Všudypřítomný brutální humor, rozdvojený Carrey a jeho tři synové, kteří nejdou pro říznou hlášku daleko a okouzlující Renée Zellweger. To je to, co se mi na tomhle filmu líbilo :-) ()

cab

Rozdvojeni osobnosti neni orginalni, ale pod palcem pantomimickeho (Jim Carrey) na ktereho jsem si uz zvykl a sekundujici (Renée Zellweger), ktera se k nemu naramne hodi, nabira tento problem dalsi rozmer. Par originalnich a ne spatnych momentu strida prumer v dvouhodinove jizde znamych uchylnych bratru na rezijnich zidlickach. 55% ()

Paity

Nejlepší film Jima Carreyho za poslední dobu. Tohle se teda vážně povedlo. Naprostá ulítlost, černí synkové, jeden větší než ten druhý. Naprosto famózní scéna s krávou, kdo neviděl, neví oč přichází. ()

Schuldiner

Možná je to o tom jestli máte rádi Carreyho nebo ne! Já ho nijak zvláště neobdivuju, ale nikdy sem ho nezatracoval, naopak..myslim, že co se týká komediální stránky, tak je na tom lépe než dobře a hrát umí jednoznačně taky (Truman Show a Muž na měsíci) ..no a zde se tak nějak mísí obě tyto jeho položky... :) Je to i o náladě, nečekejte od toho nic hlubokomyslnýho. ..pouze se bavte! ()

Prochy38

Asi se tady svým hodnocením neúmyslně zviditelním. Film je směska nepochopitelného humoru, třech hloupých černých přehrávajících idiotů, docela dobrého výkonu R. Zellweger, která mi sem moc nezapadla, a nezapomenutelného výkonu Jima Carreyho. Role pro něj jako stvořená. Kdyby to jen nebyl tak pitomý film. Nehledě na to, co po něm následovalo... Já se bavil. 70% ()

ThomasCrown

Prečo to nízke hodnotenie? Film je skvelý a Jim Carrey opäť dokonalý. Charlie je síce normálny chlapík, no je rovnako zábavný ako Hank. Film je popretkávaný vtipnými momentami a postavičkami, na ktoré sa nezabúda. ()

Piškotka

Samo o sobě stupidní a nejvíce humorné na samotném počátku. Pak už vyloženě smutná nuda, snad i parodie na tak vážné onemocnění. Jim Carrey je ovšem bezkonkurenční a svůj. ()

Haymar

Nehorázná kravina, kterou vytahuje až do závratných výšin průměru Carreyho fascinující herectví (pardon, pitvoření) a trio jeho povedených filmovým niggah-synáčků (v čele s komikem Anthony Andersonem). René "Jonesová" Zelwegerová (btw: zde zcela nevýrazná) měla svou životní roli teprve před sebou... ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster

12.10.2019

Ve věku 78 let zemřel vážený herec Robert Forster. Ten byl známý především díky svým charakterovým rolím, včetně té ve snímku Jackie Brown, která mu vynesla dokonce i nominaci na Oscara. Herec… (viac)