Nevera z lásky

Väzenský kurátor Jack Mabry (Robert De Niro) ráta dni, kedy odíde do dôchodku. Predtým však musí ešte preskúmať prípad Geralda „Stonea“ Creesona (Edward Norton), ktorý je vo väzení za vraždu svojich starých rodičov, za ich hrôzostrašnú smrť upálením. V súčasnosti nastal čas, kedy by ho mohli podmienečne prepustiť z väzenia. Odsúdený podpaľač a viacnásobný vrah Stone však musí presvedčiť kurátora Jacka, že sa vo väzení podstatne zmenil a môže sa zaradiť späť do spoločnosti. Jeho zámery ovplyvniť Jackovo rozhodnutie však prinesú závažné a neočakávané dôsledky a ovplynia životy ich oboch. Hranica medzi zločincom a právnikom sa nebezpečne zužuje... (TV JOJ)

lada32

Dívat se jak člověk formátu celoživotního kurátora podlehne pro mě neviditelnému kouzlu manželce s rozumem adolescenta,je fakt zážitek.O jeho práci nic nevím,ale tipnu si ,že je schopen odhadnout Vaši povahu jenom tím jak si sednete na židli.Škoda.Jinak do té doby je to koukatelné. ()

SpeedyL

Film je to dosti rozporuplný. Na jednu stranu si říkám, že není až tak zlý na to, jak je tu zatím hodnocen, ale také to není žádná sláva. Herci dosti přehrávají. Jak mám rád Roberta De Niro, tak tady se mi jeho herecký výkon opravdu nelíbí a je vidět, že tento film není jeho parketa. Celkově mi některé principy a souvislosti děje hodně skřípaly (neustálé dialogy s vězněm, kdy E.Norton podprůměrnými argumenty doslova rozebírá niterno kurátora R. De Nira). K často polonahé Mille Jovovich bych se vyjadřovat něchtěl, ale možná to může působit jako lákadlo pro některé diváky. Kdybych to měl shrnout, tak dívat se na to dá, ale je to špatně udělaná slátanina, která si hraje na něco víc - 60%. ()

Pavlo

Po dopozeraní tohto filmu so mal pocit, že neviem presne, čo som pozeral. Pointa celého filmu mi v podstate unikla (ak tam vôbec je). A o to ide. Film sa spočiatku javí ako dobrý thriller s dobrými hercami odohrávajúc sa prevažne v prostredí väznice. Lenže skĺzne do iného žánru, ktorý nám chce v podstate ukázať, že máme v niečo veriť a zamyslieť sa nad naším životom. Nebolo by to zlé, len keby to bolo jednotné dielo, kde všetko zapadá. No nie je to tak a preto som si z tohto filmu nič neodniesol. Žiadne ponaučenie a ani nič na zamyslenie. Krom toho vo filme nie je postava, ktorej by sa dalo držať palce alebo by aspoň bola sympatická. A taktiež konanie postáv je často mystéria - niekedy nelogické až stupídne. Tešil som sa na tento film, no neprávom. ()

Pythonator

Dobře natočená psychologická nuda s kokotsky useknutým nicneříkajícím koncem. Největší předností filmu zůstavají čudlíky na titěrných kozách Milly Jovovich a samozřejmě její krásné oči. Ovšem i Norton hrál skvěle a u De Nira je to běžný standard být skvělý, takže se na to dívat dalo i když to bylo víceméně o ničem. ()

lusota

WTF??? Ztratila jsem hodinu a půl svého života díváním se na tuhle kravinu. Vím, moje chyba, ale nechtěla jsem pořad věřit, že se Norton a De Niro propůjčili k něčemu takovémuhle. Tak jsem trpělivě čekala na nějaký zvrat, zlom, prostě něco, co by mě vytrhlo z letargie a .... nic. Škoda, že jsem neusnula, vyšlo by to nastejno. ()

Dupac

Za tři hvězdy, ale jen o prsa Milly Jovovich. Bob se po dlouhé době snaží hrát vážně míněnou a vnitřně rozpolcenou postavu, seč mu únava dovolí. O to víc zamrzí, že na svojí straně nemá promyšlenější a méně šablonovitý scénář a trochu víc filmařské vášně. ()

Eksi

Jedna hviezda za Edwarda Nortona a De Niro s Jovovich majú po pólke hviezdy obaja. Nič viac ma na tomto filme nezaujalo, námet je slušný ale spracovanie 0 bodov. Fraška plná kecov, ktoré asi mali mať hlboký význam no namiesto toho ma uspávali. Hanbite sa pán Curran! ()

wairau

Tak takhle opravdu ne. Když v začátku přišel Edward Norton do kanceláře Roberta De Nira s cool krimi účesem a začali debatovat, mělo to potenciál a myslel jsem, že se dočkám zážitku. A dočkal jsem se. Zážitku z toho, jak De Niro a Norton vezmou roli v takové pitomosti. Bylo to dlouhé, bylo tam moc "božích řečí" a bylo to o ničem. I když oba dva odvedli svou práci kvalitně. Jako jedno z pozitiv bych viděl to, že Milla (když zrovna nezabíjí zombie ve velkém) opravdu umí hrát. I když se můj názor jejím odpůrcům asi nelíbí, kromě bradavek ukázala i jistou dávku talentu. Ale jinak brutální ztráta času.... ()

chep13

Veľmi priemerný film.Mila Jovovic striedala infantilné polohy s psychopatickými akoby ta postava nemala vlastnú integritu, ak to bolo úmyslom,tak som to "nezbaštil".DeNiro je charizmatický ale nič extra nepredviedol a to je môj obľúbený herec,takže by som mohol hodnotiť zaujato pozitívne. Najviac sa mi pozdaval Edward Norton, veľmi dobré stelesnenie manipulatívneho človeka. Chýbal mi výraznejší koniec, z filmu si nič moc neodnášam a to je škoda ()

miamiamia

čekala jsem akčňák, pořádné vydírání apod, tak mě mile překvapilo, že tento film je Jiný. na druhou stranu mi hodně vadilo spousta mouder a žvatlání o Bohu....Herecké obsazení to zachraňuje, konec k uzoufání. ()

rhodos

Tenhle film je v překladu opravdu "Past", ale na diváka, a to úplně vším, tak nudný scénář už tu opravdu dlouho nebyl. Pouze herecké výkony všech tří hlavních představitelů v čele s Robertem De Niro stály za pozornost. ()

Martazoe

Na to jaké herce měl režisér k dispozici, tak vznikla opravdu slátanina. Nepomůžou tomu ani rádoby esoterické myšlenky, které mají jen skrýt prázdnotu scénáře. ()

Superhvězdné novinky

Superhvězdné novinky

27.04.2009

DiCaprio, Norton, Washington, Jolie. Bez zbytečných řečí se vrhněme na jejich nové projekty. Leova produkční společnost Appian Way už před časem zakoupila práva na bestseller Joshe Bazella Beat the… (viac)