Banned from Television II

• USA Banned from Television II Uncensored!
všetky plagáty
USA, 1998, 46 min

Nancy Kerrigan, Tonya Harding (a.z.)

TaanStari odpad!

Kompilace né zas tak šokujících videí v příšerné kvalitě. Chápu, že tohle může někoho rozhodit, ale já viděl tu nejhorší žumpu internetu a tohle je pro mě prostě jen hodně slabý odvar. ()

Kusko.t2

Druhé pokračovanie na rovnakej kvalitatívnej úrovni ako pilotný diel, ktorý sa podarilo vychrliť, podobne ako aj tretie pokračovanie v rámci jedného roka. O zábery podobného druhu totiž nie je núdza, bohužiaľ. Miestami šokujúci, prekvapujúci, šialený, drsný a adrenalínový zostrih. Kompilácia okrem iného obsahuje aj krátky záber z domáceho porno videa americkej krasokorčuliarky Tonyai Harding a jej vtedajšieho manžela Jeffa Gilloolyho, ktorý je súčasťou pásky zvanej Tonya and Jeff's Wedding Night (1994). ()

SOLOM.

Další porce „krvavé podívané“, kterou jen tak v televizi neuvidíte. Opět nás čekají další divoké silniční – dálniční honičky, nekompromisní policisté a únosci, rozzuřená zvířata v podobě slona či býka. Samozřejmě nesmí chybět ani pouliční přestřelky, rozsudky smrti (popravy) z celého světa či trocha té „nepovolené erotiky“. Názorně můžeme vidět, jak lidi hazardují se svým životem nejen v baloně, ale i při přecházení kolejí a mnoho dalších situací zachycených na amatérskou kameru. Nic pro slabé povahy. 70% ()