Tento film pokračuje ve stejném duchu jako Faces of Death s krátkými scénami materiálů souvisejících se smrtí. Úmrtí, nehody, policejní akce jsou natáčeny televizními štáby a domácími videokamerami. Některé materiály jsou s největší pravděpodobností falešné, jiné zas ne. (JasonCZ)

Kusko.t2

O niečo drsnejšie pokračovanie (aj keď to zo začiatku tak nevyzerá), ktoré je jednak mŕtvolne hnusné a na druhej strane veľmi zaujímavé a to vďaka absencií značnej časti FAKEu, ktorý tak smrdel z jednotky. Jednoznačne sa zvolil správny smer napredovania dokumentu, ktorý sa týmto označením už môže aj pýšiť. Maratón záberov, či už zo športových tragédií, politických a policajných zásahov, exekúcií, utonutí s množstvom detailov na mŕtve ľudské telá (aj deti), prípadne zvieracie nemé tváre. Proste "Faces of Death". ()

Campbell

Jak jinak k těmhle dílům je nevýhoda že stačí jen jeden komentář a už se opakuju. Jednička mě v době kdy jsem jí viděl poměrně šokovala. Druhý díl byl na tom o něco hůř. už mě tolik nyvyhypoval a ani u jedný scény se mi nijak moc neobrátil žaludek. Navíc je to o něco kratší takže to uteklo jak voda. Další díl si dám až za půl roku:-) ()

SOLOM.

Toto pokračování již sice nemá až tolik silné momenty, ale i tak si stále drží průměrnou kvalitu. Letem světem se podíváme na lidi zasypané lavinou (tedy spíše na vytahování jejich těl), poslední zápas v ringu mladého Johnyho Owena, nepovedená akrobatická čísla, lov velryb, testování na zvířatech či podivnou popravu mužů na pláži – která se změnila v jakousi cvičnou střelnici….Už si nepamatuju, co to bylo za rok, když Ozzy uhryzl netopýrovi…ale tady zase něco podobného ukázali vojáci na slepici. ()

kaylin

Ve srovnání s první částí je zbytek filmu „Faces of Death II“ přece jen docela nudná, respektive nemá žádné jasnější uskupení, prostě je to jen sled nepříjemných a krutých scén, které samy o sobě také dokáží zapůsobit, ale je zde poměrně velká podobnost s prvním filmem. Svůj efekt to má, pořád si nemyslím, že šlo pouze o kontroverzi, ale kdyby se dal sled videí bez komentáře na YouTube – což tenkrát samozřejmě nešlo – asi by to celé dopadlo stejně. Hnusné, ale nikoli výjimečné. ()

K.I.N.G.

Po zhlédnutí prvního dílu, už někdy dávno, jsem měl pocit, že snímek chtěl jenom šokovat množstvím odporností, na které jsem se občas (v případě zvířat) nechtěl ani dívat. Nebyl jsem tehdy příliš spokojen s takovou vlnou brutality, kterou můj mozek musel přijmout. I přesto všechno si myslím, že tento druhý díl je ještě silnější. Obvykle nemívám problémy se sledováním filmů, ale tady to občas nabíralo nečekané obrátky. Každopádně jsem se prokousal až k samotnému konci a musím říct, že tento snímek byl zvládnutý dobře. Už tu nebyly skoro žádné fake scény, Bylo tu velké množství zajímavých událostí z minulosti, které by jinak možná zůstaly navždy zapovězeny. Některé scény měly také apelativní charakter, ale většinou spíše varovaly před zlem, které se ve světě děje nebo na něj chtěly poukázat. Tak či tak, narozdíl od prvoplánové jedničky mi tento snímek mohl být přínosem díky některým zajímavým sekvencím. 60% ()