V neskutočnom svete je veľká väznica s maximálnou ostrahou, v ktorej sú umiestnené tisíce nebezpečných väzňov a ktorá je riadená výstredným dozorcom a jeho rovnako zvláštnym personálom. (PROROK14)

Negatif

Naprosto ujetý seriál, plný bizarních postaviček, odehrávající se v super věznici, kterou vede šíllený ředitel s velmi netradičními metodami. Ve věznici se vždy situace vymkne kontrole a následkem je naprosto nekompromisní masakr vězňů, a to je právě moment v kterém se tvůrci opravdu vyžívají! Další povedená úchylárna od Adult Swim. ()

Subjektiv

Vlastní vklad: smršť toho nejbrutálnějšího, absurdního, od prvního dílu neustále očekávaného a nudně se dostavujícího násilí. Výpůjčky: všechno ostatní, jež se z většiny marně snaží kdeco parodovat. Silné **. ()

Bloody13

Nářez jako kráva! Skoro bych ani nevěřil, že může být ještě něco brutálnějšího, zvrácenějšího a úchylnějšího, než Ugly Americans. A přece je... věznice Superjail! Dětem to však nepouštějte! ()

Hitman_47

Geniální! Prostě věznice pro ty nejhorší zmrdy na této planetě, vedená více než úchylným Willy Wonkou, který má po ruce naprosto nekompromisně vysmajlovaného Jailbota, mužatku Alice a malého přizdisráčského účetního Jareda. Každý díl končí brutálním masakrem a to vše je provedeno v přesně padnoucí a úchylné kresbě! ()

Jordan

tento animovaný seriál plný násilia a brutality, popkultúrnych odkazov a zhusteného bizarna, odohrávajúci sa v sadistickej superväznici, ktorá je kombináciou Chocolate Factory Willyho Wonku a Wonderlandu z Alice in Wonderland je hrubozrný úlet a jeden z najlepších animovaných miniseriálov pre dospelých, aký som doposiaľ videl. Warden, Alice, Jared, Jailbot a The Twins sú hrdinami nevšedných sado-dadaistických dobrodružsitev plných krvi a pestrých farieb. lahôdka! ()

bouncer

Zběsilá šílenost nebo šílená zběsilost? Těžko říct... A já myslel, že na Cartoon Network běžely jen infantilní animáky. Tohle je opravdová jízda plná šílených fantazií tvůrců, černočerného humoru, popkulturních odkazů a hlavně kresleného násilí v té nejryzejší podobě. Sweet 90% ()

Hanyou

Chtěla bych vědět na čem jedou tvůrci seriálu a chci to taky. Ujeté, divné, úchylné a geniálně zvrácené, ale hlavně neskutenčně zábavné. ()

AdaMM

Epic. Tolik krve, vražd a podobně jsem jinde neviděl a při tom je to fakt hafo legrace. Nic pro začátečníky, ovšem :) ()

Javad

Prvá séria - totálny masaker, Druhá séria - totálny masaker, ale nápady tvorcom trošku dochádzajú, Tretia séria - je najslabšia, ale aj tak je to stále totálny masaker. ()

ywo666

Toto je asi najšialenejšia vec akú som videl. Tie výjavy musel vymýšať niekto na drogách po lobotómií. Neexistuje žiadna šanca aby totvorcovia mali v hlave v poriadku. V krátkych epizódkach sa miesi všetko piate cez deviate, všetko je správne nechutné a úchylné. Každá epizóda končí masovým vraždením. Občas je to fakt vtipné, ale človek si nemôže byť ničím istý. 3 a pol hviezdy. Len pre silné zvrátené žalúdky. ()

geklon

Legenda žánru nadporostorvý, nekonečně halucinogení, nadbrutálně sadistický, nekorektní a místy dost konkrétní huMOR. Jack Knife is not Dad. ()

pabulator

Vítejte v Super lochu na skládce lidského odpadu kde vězni sou natolik pošahaní vraždící maniaci ,že v jejich zhovadilostech je předčí už jenom personál tohoto sadistikého nápravného zařízení.Seznamte se tedy se zaměstnaci k smrti milující svůj flek . Ředitel je opravdu jakási parodie na Willy Wonku jak už někteří uživatelé poznamenali dále je tu účetní a poskok v jedné osobě Jared ,který plní bezezbytku všechny zvrácenosti,které se v ředitelově chorém mozku ulíhnou,nebojácná dozorkyně mužatka Alice,mimozemská věčně se nudící dvojčata,která ředitelovi nápady vždycky ještě o stupeň vylepší a v neposlední řadě vězňobot hyper výkonný automat na popravy když si to dáte celé dohromady a pokud ste sami dostatečně zvrhlí budete se u tohoto večerníčku pro mukly královsky bavit jo a za zmínku taky stojí chytlavý úvodní song pro mě je tohle jeden z nejlepších seriálů na doživotí. ()

Firebug

Dříve jsem měl za to, že čím je animák šílenější, tím je lepší. The Oblongs se k hranici, kterou jsem ochoten ještě snést, přiblížili poměrně těsně a Superjail! ji nemilosrdně zadupal do země. Suverénně ten nejbizarnější, nejbrutálnější a totálně úplně nejvíc psycho kousek, který už můj mozek prostě nepobírá. Tvůrci zřejmě ujížděli na koktejlu těch nejtěžších halucinogenů. Zkoušel jsem na to koukat střízlivý i slušně našrot a pár vtipů mě sice dostalo, ale celkově prostě nemám sílu, sledovat to dál. 3* (po asi pěti dílech) hlavně za tu odvahu :-) ()