Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

Basso

Nuda, nuda a nuda. Nebola to síce taká katastrofa ako som si myslel po úvodných minútach. Priznávam, že to malo aj svoje svetlé stránky a bol som prekvapený, že na niečom som sa dokázal aj zasmiať. Inak však dosť podpriemerná romantická komédia, ktoré nemá nič do seba a je to len prázdne naháňanie dvoch manželov, ktorý ani nevedia, či chcú utekať alebo nie. Dôležité je samozrejme len to, že nájdu tak cestu opäť k sebe. Tento prúser nedokázalo zachrániť ani vynikajúce herecké obsadenie. ()

FortKnox

Místy velice vtipná akční komedie, která má své lepší i slabší chvilky. Wahlberg zde má skvělou vedlejší roli, kdy si dámy přijdou na své. Na jedno podívaní ideální záležitost. ()

jafuska

bláznivá komedie manželského páru, který chce pro změnu večeřet jinde, než jsou zvyklé, zde začíná ta správná honička, komediální prvky, napětí, romantika, zkorumpovaná policie, dobře, první půlka filmu dobrá, druhá už ztrácí pomalu dech, ale nakonec dojedou až do konce, ale slabý film to není, líbilo se mi to ()

Mr.Roman

Len vďaka mojej obľube Steve Carella a pochopeniu špecifického humoru Tiny Fey (plus niekoľkým milým epizódnym úlohám slávnejších hercov) som si tento film pomerne užil. ()

Bigwave

Rychle udělaný polotovar s nadějnou komediální myšlenkou. Vytvořit dvojici z sexy Tini Fey a prknojidnýho stále v křeči herce Steva Carella nebylo zrovna přidání na kvalitě. Řadím to do takových slabších komedií, na které se podíváte pokud nemáte co dělat a mozek by nic těžšího nepobral. ()

LukKon

2x som pri tom filme zaspal a presto všetko som ho ešte dopozeral. Film však nepriniesol nič prekvapujúce a preto je to podpriemerný film s veľa známymi hercami v malých úlohách. ()

Eruzione

Obrovské zklamání...První hodinu jsem se naprosto nudil, poté to bylo o něco akčnější i vtipnější, ale i tak jen 1* a to i s přihmouřením oka... ()

jayman

Moje pocity, veľmi útržkovito: Nie až dno, no nie tak ďaleko. Na to, že tam hrala plejáda celebrít, to tak dobré herecky nebolo. Sympatický happyend. Všetko vyzerá lepšie, keď sú na konci nepodarené zábery. Markyho Whalberga mám rád no matter what! ()

kubilov

Další z velmi podprůměrných komedií, ve které hraje Steve Carell, to už asi náhoda nebude. Steva jsem nikdy v lásce moc neměl a ani Tina Fey si příliš mých sympatií nezískala, a proto jak je známo, nikdy nebude film fungovat, pokud nefungují hlavní herci. Noční rande tak vytahují alespoň na ty dvě hvězdy velmi zajímavě obsazené vedlejší role, ať už je to Mark Wahlberg, Leighton Meester, Mila Kunis a James Franco, Ray Liotta nebo kráska z Izraele, Gal Gadot. ()

fifox

Tina Fey? Já si nemůžu pomoct, ale když ona je tak nesympatická, že i Donald Trump vedle ní působí jako šarmantní elegán bondovskýho typu. Steve Carell je naopak prototypem příjemnýho všudevítanýho chlápka s jedinečnym komediálnim talentem. S castingem souvisí ještě jedna (a bohužel poslední) oceněníhodná věc - film je nadstandardně našlapanej skvělejma hvězdama i v menších rolích - Olivia Munn, Gal Gadot, Kristen Wiig nebo třeba Ol' Billy Blueballs. Tuhle eskadru krásy (not Bill) a talentu ale rejža se scenáristou absolutně nedokázali efektivně zužitkovat. Příkladem za všechny budiž postava cajta, ve který byl král komiků Billy Red Face nucenej omezit se jen na pár výplňkovejch štěků. Uvědomili si tvůrci vůbec, kdo se jim proháněl po place? To je jako když někdo jede na dovolenou k Rudýmu moři, ale pak doma ukazuje jenom fotky z toho, jak se plácal u hotelovýho bazénu. That's unacceptable! O něco víc využili Marka "No Shirt" Wahlberga, to zase jo, a do určitý míry i Milu Kunis s Jamesem Francem, ale celkově je Date Night fakt paskvil plnej klišé, nudný akce a nucenejch emocí. Fakt škoda toho nevytěženýho potenciálu, achjo. ()

Fazy

Príbeh je predvídateľný a občas trocha pritiahnutý za vlasy. Ale kašlať nato, pri filme som sa výborne bavil a herecké predstavenie Steve Carella či pre mňa neznámej Tina Fey ma prijemne prekvapilo. ()

Goodmen

Steve Carell a Tina Fey tvoří velmi sehranou dvojku díky níž pozvedává kvality tohoto snímku. Jinak jde hlavně o velmi nenáročnou komedii, kde se stačí nechat unášet dějem a pak se můžete skvěle pobavit. ()

Ondar

Pro mě velice svěží a vtipná komedie. Co je mi velice sympatické je fakt, že spousta dialogů, tak jak je uvidíte ve filmu, nebyly původně ve scénáři a jsou tak čistě výplodem improvizace tohoto skvělého dua. Upřímě doufám, že je spolu nevidíme naposledy. ()

Blazis34

Noční rande je docela povedené vtipné drama navíc s plnou romantiky. Skvěle se doplňující manželský pár Steve Carell a Tina Fey se k sobě opravdu hodí. Sice tento film popisuje takřka jeden den (spíše noc), ale je v něm hodně věcí, které pokrejou celou délku tohoto díla od Shawna Levyho. Nejvíce se mi líbila asi scéna s taxíkem namotaným na předku druhého auto. V tom zahrál svoji chvilku slávy i taxikář, který mě opravdu rozesmál svojí panikou. Našlo se tam ještě pár úsměvných scén a za snahu dávám 65% - tři hvězdy. ()

me3x®

Mne sa to páčilo. Boli sme s kamoškou na londýnskej premiére a zabavili sme sa. A čo na tom, že je to plné chýb a plytkých dialógov? Niekedy to skôr pomôže ako urazí. ()

katvond

Nič veľké som neočakávala a nič veľké som nedostala, teda film neprekvapil - nesklamal. Prekvapil ma Steve Carell ktorému som po všemožných bláznivých grimasách či tupých výrazoch (aj z iných snímkov) okamžite zhltla aj vážny odhodlaný heroický výraz. S Tinou tvoria celkom "pozerateľný" pár a tak ako film na rande pre nenáročné manželské páry v stredných rokoch to úplne stačí. ()

MartyMcFly89

Občas sice trochu křečovité, ale jinak zajímavý film. Zběsilá jízda, afektovanost, ale zároveň to také sedí a je dostatečně krátké, aby to nepřestalo bavit. ()