Radovánky v Mexiku byly fajn, ale bujarý dívčí prázdninový víkend skončil a nadešel čas vrátit se domů. Proto také nyní Jules (Cameron Goodmanová) a Mel (Peyton Listová) stojí promáčené deštěm na téměř liduprázdném, do tmy se halícím letišti. A to někomu, kdy by se rád ke své rodině dostal živý a zdravý, navíc když je ten někdo dvojice velmi pohledných slečen, rozhodně nepřijde jako nejbezpečnější místo k přenocování. A jelikož nikde nejsou ani taxíky, rozhodnou se dívky ještě s několika dalšími spolucestujícími přijmout lákavou nabídku na první pohled sympatického a neškodného řidiče transportního minibusu, který je ochoten všechny opozdilce odvézt blíže k městu. To, že někdo vypadá neškodný, ale neznamená, že je takový i ve skutečnosti. A stejně tak není nikde psáno, že noc, která začala obyčejně, musí nutně i obyčejně skončit. Tenhle spoj totiž míří přímo do pekla v děsivém americkém autorském thrilleru Edwarda Andersona z roku 2008. (oficiálny text distribútora)

Danny F.

Thriller o obchodu s bílým masem? Dokonalé. Dějově se zbytečně dlouze táhne. Tolik příležitostí k útěkům co měli postavy a nevyužili je, to je trochu o nervy. Ke konci se divák bude asi trochu nudit, jelikož pujde o jedno a to samé: povedený útěk a následné lapení zloduchem. A zase, a zase... Škoda, mohlo to být zajímavější ale nápad to byl dobrý. 55% ()

demented

Neuveriteľná kravina. Nápad zaujímavý, ale celkové spracovanie a priebeh únosu...WTF? To niekto naozaj myslel vážne? Odhliadnúc od faktu, že hlavné hrdinky mali "pár" šancí na útek, žiadna tak neučinila (a retardované sa mi byť nezdali, tak neviem, v čom bola chyba). O ich vysokom intelekte svedčí aj fakt, že keď bola jedna z nich vyslaná do obchoďáku na nákup a bez dozoru, zmohla sa len na volanie o pomoc pred priemyselnou kamerou v posunkovej reči!!! No a potom nech im človek nepraje smrť... ()

zolo23

Scenárista filmu asi v škole prepadal, pretože tak stupídny scenár by som napísal aj ja. A hlavne tie dialógy stáli za to... Keby ma uniesli takéto ksichty, v prvom rade by som sa šúlal od smiechu, potom by dostali pekných pár po papuli a spokojne by som vystúpil aj s peknými kočkami von. Jednu hviezdu dám za pekný koniec čo sa týka nakladania debien na loď. ()

jenik71

Ať přemýšlím jak chci, je to prostě průměrný thriller. Holky měly několik možností jak se zvrhlíka zbavit, ale neudělaly to. Vlastně mi vůbec dost vadilo naprosto nelogické jednání všech postav. Nějak jsem v duchu počítal s tím, že když Mel nechala cestou v obchoďáku vzkaz na průmyslové kameře, vše se nakonec v dobré obrátí. Ale ukázalo se, že to nemělo v dalším ději vůbec žádný smysl. Kdyby scénárista trochu přitlačil na pilu, mohlo to být hodně zajímavé. I tak dávám přijatelných 50%. ()

jondoe

Za prvu hodinu to bolo maximalne na dve hviezdicky. Ked sa to vsak prestalo tvarit ako nepodareny horor zacalo ma to bavit viac. Na filme odcenujem, ze je tak trochu nepredvidatelny. Skoda je, vsak prvej hodiny, ked sa postavy chovaju nadmieru nedoveryhode. Zaverecna polhodina sa mi vsak velmi pacila a konecny nestandartny zaver bol tiez celkom fajn. Myslel som si, ze to bude ovela horsie, ale celkom ma to prekvapilo. ()

Holina odpad!

Nehorázná sračka! Není to tak dlouho co jsem se rozplýval nad podobným typem filmů. Jenže i béčkový krvák má své meze, které amatér Ed Anderson s přehledem překračuje mílovými kroky. Hlavní záporák nestojí za nic, nemá respekt, nemá koule. Táhne se to jak hlen není se čeho chytit. Hlavní oběti snad chtějí být obětmi, protože i ve chvíli kdy mají zcela volný prostor a zůstávají sami, tak prostě stojí a čekají. No nepraštili byste je? Praštili... ()

Hanys_

Další film, který by možná rád šokoval. Ale nepodařilo se mu to - i díky táhnoucímu se ději a neuvažujícím postavám (vrcholem pro mě bylo, když holka před kamerou v obchoďáku říká vzkaz ve znakové řeči a pak dá prodavačce papír s nápisem "podívejte se na záznam z kamery")..Zajívamý konec a pěkné holky to výš jak na 4/10 nevytáhnou.. ()

MareT.

Film, který má potenciál být žánrová jednohubka, je naprosto zbytečně roztahaný až hrůza. Nemluvě o tom, že hrdinové opravdu měli milion šancí utéct a pokaždé udělali nějakou stupidní chybu. V mých očích tento film z bahna vyzdvihává jenom konec, který tak nějak dává na frak těm šťastným happyednům tohoto žánru. JInak herecké výkony nic moc, žádný slavný obličej totiž nečekejte! ()

majo_svk

Až na niektoré naozaj debilne vymyslené a nelogické scény, v celku pozerateľný thriller/horor. A ešte jedna poznámka, ja mať toľko príležitostí, tak toho sráča, ktorý ich uniesol, rozmlátim na sračky. ()

Elbarto08

Ze začátku si říkáte další bezesmyslná zabíjačka. Jenže konec vám prozradí opravdové příběhy obchodování s bílým masem.... ()

M.Myers

Tak nějak nechápu, proč je v tom filmu tak nechutně snížený kontrast, je to takové celé šedivé, prostě absence barev. Thriller je to však celkem povedený, jen si myslím, že bych z toho busu utekl levou zadní. Ta posádka měla mnoho příležitostí toho parchnta sejmout, jednomu sundaj ko uplně s přehledem a druhej je zřejmě nezničitelnej, jinak si nedovedu vysvětlit, jak přežil průstřel palice asi z půl metru. No jo no, je to hold béčko se vším co béčka mají. Hodnotím za 3* , koukatelné to vcelku bylo. ()

Stíba

Horor, který je svým průběhem tolik nerealistický (takových je spousta ale aspoň se realisticky tvářit nesnaží) a člověk se u něj ještě vůbec nebojí si asi nezaslouží víc než jednu hvězdu. ()

messi@h

Mrazivý a drsný thriller, který je o to působivější, že se tady většinou neděje nic příliš přitaženého za vlasy. Scénář se s hlavními hrdiny opravdu nemazlí. Zajímavé je, že i hlavní "záporák" není zobrazen úplně černobíle. Tímto bych chtěl jeho představitele pochválit - hraje opravdu perfektně a beze slov dokáže vyjádřit, že to co dělá, mu není tak úplně po chuti. Jestli mám něco vyčíst scénáři, tak poněkud nesmyslnou zastávku na "nákup". Chápu, že bylo potřeba vymyslet příležitosti k útěku hrdinů, ale v tomhle případě se to dalo vymyslet určitě daleko elegantněji. Jinak ale spokojenost - pokud nebudete čekat příliš, neměli byste odcházet nespokojeni. Zvlášť proto, že konec se opravdu povedl. P.S. nakonec pro všechny kritiky, že hrdinové jsou málo akční, měli se víc snažit vysvobodit, zmasakrovat své únosce atd. Já osobně v tom vidím spíš realističnost filmu. Nejsem si jistý, jestli bych po zážitku s pistolí u hlavy a pod hrozbou smrti (mojí nebo osoby mně blízké) byl schopný nějaké kloudné akce, i kdybych k ní dostal příležitost. Reálný život je něco jiného než film a vsadím se, že většina těch, co tu vedou silácké řeči, by v podobné situaci seděla rozklepaná strachy a nezmohla se na nic. ()

E lan

Nevím na co si tenhle film chce hrát, ale je to bída od začátku do konce. Tvůrcům včetně herců se nedaří vzbudit zájem a sympatie diváků, střihač měl tupé nůžky a pointa, která měla asi všechno zachránit se nějak odporoučela do jiného filmu. Tomuto filmu je radno se vyhnout. ()