Na vzdálené arktické výzkumné stanici objevili čtyři studenti ekologie skutečnou hrůzu globálního oteplování. Není to jenom tající led, ale to, co v něm zamrzlo. Prehistorický parazit je uvolněn z těla mrtvého mamuta a přejde na nic netušící studenty. Ti jsou nuceni zůstat v karanténě a přinést nezbytné oběti. Jinak  riskují nakažení celého světa. (TV JOJ)

jopal

Kedze ja som Vec nevidel (ale planujem to napravit), nemam s cim zrovnavat. U mna vyborna podivana, s hustou atmosferou a este nepoznanym pribehom. Cely dej vyliceny velmi dobe, perfetkne triky (Brrr). Urcite par nezmyslov, ci nevysvetlenych veci sa najde, ale odpustam. Po 9. rokoch (2020) upravujem na 3* a aj to je vela. Zdravy rozum v tomto filme dost absentuje. Z logickeho hladiska si to zasluzi odpad, ale zabavi ... ()

Pantai

Hlavní dojem z filmu-silně nesympatická hlavní hrdinka. Možná za to může dabing, možná ne. Ale celkově mi ani námět filmu nepřišel ničím originální. ()

Ondrew

Hoci som nasho mileho parazita (ze by som pisal o aktualnom premierovi na Slovensku a nie o filme??? To hadam nieeeee!!!) uz pred casom, ked sa objavil na scene, videl na vlastne oci, nic to nemeni na fakte, ze som si ho nedavno, po akejsi reprize na ktovie akej TV stanici, skratka MUSEL mrknut znova. A BOOOOOM! V podstate na mna zaposobil uplne rovnako, ako pred par rokmi. Co na tom, ze -- samozrejme -- nejde o ziadnu originalnu myslienku... kdeze, ani nahodou, povedal by som, ze prave naopak (len si zaspominajme napr. na taku perlu, ako bola Carpenterova "Vec", k remaku sa radsej prilis nevyjadrujem). Namet filmu je, trosku paradoxne, praveze tak kruto "obohrany", ze by uz clovek mohol len na zaklade toho vyhodnotit snimku i bez projekcie zhruba na beznych max. 50%... LENZE... Film moze byt stokrat neoriginalny, ovela dolezitejsie je, co s danym materialom dokazal postvarat reziser a o velmi slusny zvysok sa postarali herci, ktori sa rozhodne spravaju zhruba tak, ako by som zrejme pri podobnej situacii aj ocakaval. Takze, v tomto pripade klobuk dole pred rejzom a zaroven i pred jednotlivymi hercami (len skoda, ze Val Kilmer tam bol skor len "do poctu", ehm)... Toz, za seba s uplnym kludom filmu udelujem velmi peknych 70%. ()

Tomsterson

Film, o kterém jsem vlastně nic dopředu nevěděl a ještě méně čekal po zobrazení pár vět k němu... Přesto velmi příjemné překvapení, paraziti v podobě praavěkých brouků tak dostávají palec nahoru. Pár minut po filmu a pořád mě po těle koušou brouci... ()

marek.kral

Nemám rád ekologické filmy a ekologická poselství. Film byl zdařilí a rozhodně se dá doporučit, patřil k lepšímu průměru. Bylo zde napětí, byl zde příběh a velká podobnost s Akty X. Nevadilo mi, že jsem téměř každou scénu předpokládal, i tak jsem se bavil ()

naytsirk

Nemůžu si pomoct, ale tohle mě moc nebavilo.... Působilo to na mě děsně lacině, chování postav občas na pár facek a celkově mi to nějak nesedlo… ()

dave91

Nic světoborného.Navíc divák nesmí moc přemýšlet o tom,jestli to je nebo není reálné.Přesto mě ten film docela bavil.Zdál se mi sledovatelnější než Věc.Na druhé shlédnutí to ovšem není. ()

AArrxen

Naprosto průměrný filmeček o dalším možném způsobu, jak vyhladit lidstvo, tentokrát malinkým vertibrae parazitem. nic extra, na drué straně bez větších chyb. Filmeček pobavil a nabídnul trochu vzrušení. Palec nahoru ()

Little_Sawy

The Thaw vůbec není hororem, skôr zajímavým thrillerem, o Doktůrkovi, kterej měl více méně už plán od jasnýho začátku. Celkem zajímavé ale dokázala jsem odhadnout co se bude dít takže mě to ničím nedokázalo překvapit. ()

Miroslav.Zac

Čekal jsem něco jako Věc, dostal jsem hodně slabou variaci na ni. Napětí téměř žádné a výběr herců (až na Vala Kilmera) taky slabota. Dokoukat se to ale dá, aniž by člověk usnul. ()

pirats

Při globálním oteplování obživne v Antarktidě nebezpečný parazit, který se začíná rychle rozmnožovat. Členové vědecké výpravy v čele s Val Kilmerem jsou infikováni tímto parazitem. Hodně mi tento scifi horor připomíná film Věc. Napínavé, hemžení parazitů dobře uděláno.Dávám *** ()

Marčus

Remix nepřekonatelné Věci je slabší ve všech aspektech. Chabá dějová osa, minimální atmosféra, primitivní chování postav, zanedbatelná logika. Absolutní ztráta času. 20 % ()

weetya

Proč je šéfem vždycky ta nejblbější osoba? Proč proti tomu nikdo nic nemá? Ale pěkný oteplovací fanatik se ve filmu vyskytl. ()