Na najdesivejšie veci, ktoré môžu človeka postretnúť si Greg (Ben Stiller) vďaka svojmu svokrovi Jackovi (Robert De Niro) – bývalému agentovi tajnej polície už zvykol. Prežil fázu zoznamovania, svadobných príprav aj vzájomného stretnutia svojich rodičov  so svokrovcami. V tretej časti sa schyľuje k veľkému tresku – Greg sa chce stať neformálnou hlavou rodinného klanu, čomu sa Jack pochopiteľne bráni. Greg si je vedomý, že ako zdravotná sestra nezarobí toľko, koľko by si jeho žena Pam (Teri Polo) a dvojčatá zaslúžili. Začne preto pracovať v jednej farmaceutickej firme, čo prebudí radary podozrievavého svokra. Okrem toho sa do všetkého zamotá bývalý priateľ Pam a práve to spustí reťazec katastrofálnych situácií... (TV Markíza)

P.A.U.L

Na tento film som sa tešil, pretoze som si myslel ze to bude dobre a vtipne zakončenie série, ktorá bola velmi vtipná, no dočkal som sa len miestami vtipného a dost často len trápneho humoru.Zkrátka len priemerná romantická komédia oproti svojim dvom predchodcom. ()

Odpocivadlo

Zdalo sa mi to ešte vtipnejšie než jednotka. Robert De Niro ma úplne presvedčil o tom že vie zahrať akúkoľvek rolu. Ben Stiller tu nebol až taký dobrý ako v jednotke ale Owen Wilson je rodený komik ten to zachránil. 80% ()

MiniMer

Jeden z důkazů, že třetí pokračování takovýchto filmů už většinou nejsou nic povedeného. Dvojka byla ještě fajn, i tady byly chvílemi vtipné momenty, ale další Fotry už raději ne. Plus za přítomnost Harveyho K. a již zmíněné vtipné momenty, mínus za Albu, kterou já prostě nemusím. ()

kubilov

Ačkoliv Jay Roach asi věděl proč v sérii Fotrů nepokračovat, tak když se to tak vezme, že Little Fockers jsou třetí díl komediální série, přičemž samotný první díl nebyl bůhvíjaký zázrak, tak je to film s docela kvalitním vtipem a nápaditostí. Různé pošťuchování a provokování Bobby De Nira a Bena Stillera je už možná trochu jednotvárné, proto novou šťávu dodává krásná a svůdná Jessica Alba, která zřejmě jako jediná může zničit Jebalovo relativně spokojené manželství. Jako celek to není komedie nic moc, ale za jednotlivé vtípky, typu Godfocker, googlování Andi(y) Garcii nebo "Čelistí", to je akorát na 3*. A co měla ta minirole Harveyho Keitela znamenat fakt netuším. ()

TheTimo

Nezklame ani nenadchne. Trojka je řekl bych tou lepší stránkou než byla dvojka. Bavil jsem se vcelku slušně od začátku až do konce a jako třetí díl si rozhodně nezaslouží hodnocení typu že je úplně mimo či snad že nemá děj. Hlášky skvělé, obsazení perfektní, zábava jak má být. 65-70%. ()

rey17

pro mně 70%. Scéna s krocanem tam být vůbec nemusela, ale jinak jsem se smál od začátku do konce. Tenhle film nelze brát vážně, americký vkus je někde jinde, ale tohle je legrace. Škoda že Streisand a Hoffman nedostali více příležitostí. Jinak mě trošku štval product placement počítače Mac a vyhledávač google... ()

Stuck

Třetí díl komedie o rodinách Jebalů a Byrnesů nenadchne, ale ani neurazí. Jelikož každý kdo viděl předchozí 2 díly už ví o čem je řeč a co by mohl od filmu očekávat. Žádný složitý scénář či zápletka - prostě komedie o ksichtění se, trapných situacích a občas vtipná průpovídka. ()

SZYslak

Nuze a mimochodem, Bena Stillersteina dabuje Gaviscon Lidl Zdenek Mahdal, toho pana uz fakt nedavam. Wilsona dabuje wwwalzacz hihihi Bohdan Tuma, zkratka dabing to uplne zazdil. Co se tyka filmu, od tretiho pokracovani nelze ocekavat nic prevratneho a taky to tak dopadlo - nevtipna traparna. Stiller na pest, De Niro na pest, Owen Wilson na pest, Jessica Albaova - neherecka na pest. EDIT: Je to zoufala sracka. ()

Rieux

Typicka stillerovka, nastastie jedna z tych viac podarenejsich a to najma vdaka pritomnosti De Nira, ktory vyrazne dopomaha tomu, aby film nesklzol do temnych vod. Wilson, Alba, Hoffman, a spol. su nezaujimave postavicky, ktore uz nemaju co povedat, ktorych vystupy nie su ani nahodou vtipne, hoci sa o to velmi snazia. Vlastne nebyt Stillera a De Nira tak by cely snimok kritici ukamenovali ako zbytocny, trapny atd. Ustredna dvojica vnasa do filmu take caro, ze dokazete ospravedlnit zachodovy humor, na ktorom su takmer vsetky sceny postavene. Dokaze vytvorit dojem ze ste videli naozaj pekny film o rodine, ktory pobavi. ()

wesker

Opravdu hodně nastavovaná a nezáživná kaše. Jen pár humorných momentů nezachrání tuto parodii na skvělou komedii kterou byl prví díl Fotr je lotr. Jednou viděti z povinnosti ale již nikdy více.Im watching you :) PS. Jessica Alba té by podlehl každej jen ctnostný jebal nebo homosexuál ne.:) ()

david666

ačkoliv se jedná asi o nejslabší díl, pořád si díky hvězdné sestavě (tady navíc s kočkou Jessicou Alba) drží mírný nadstandardní laťku. ()

krt7236826

chudák robert de niro ... hrať v takej sračke. tímto komédiám kde sa herci musia ponižovať aby boli vtipný nikdy neprídem na chuť. miestami som chcel dať odpad ... kto robil scénar ? vždy som vedel dopredu čo sa ide stať ... film nepriniesol nič nové iba chudák roberto sa musí hanbiť pričom benovi to je asi jedno on hrá len v sračkách a owen wilson ma tiež sklamal. ()

Hakuna Matata

Rozhodně nejslabší díl celé serie, nemůžu ale říct, že bych se nebavil. Spousta fekálního a sprostého humoru, neuvěřitelně otravná Jessica Alba, Epic Fight a všechno to samozřejmě končí o vánocích. Hezkých 55%. ()

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (viac)