Nejslabší! Máte padáka!

Súťažný
Česko, 2002, 114x50 min

Účinkujú:

Zuzana Slavíková (moderátor)

Ve studiu se shromáždí 7 hráčů, následně jim jsou postupně zadávány otázky z různých odvětví (např. hudba, dějiny, celebrity, věda, atd.) Pokud hráč odpoví správně zvýší se suma, kterou pak může slovem "bank" uložit do společné banky. Pokud hráč odpoví špatně tak se suma vynuluje a začíná se od nuly. Na konci kola všichni hráči hlasují o tom kdo z nich vypadne (dostane padáka) a to z důvodu že se jim zdál nejslabší. Čas na zodpovězení otázek se postupem kol snižuje a hra se zrychluje. Tímto principem hráči odpadávají až do finále, kde se poslední 2 hráči utkají v duelu, vítěz si odnese obsah banku, který se ukládal během hry, poražený má smůlu. Tuto soutěž vysílala TV NOVA a uváděla ji Zuzana Slavíková. (duklak2)

duklak2

V prvé řadě musím podotknout, že jsem naštván. Včera mě zmizelo devět komentářů a ani nevím k jakým filmům. Já se ale nevzdám. Budu bojovat a psát dál. Což právě dělám. Je neděle 20. 6. 7h. ráno a "komentuji" na CSFD. Tato soutěž neměla zaniknout. Měla dostat větší šanci. Slavíková byla dokonalá. Nedokážu si představit s ní žít. I když možná v osobním životě je úplně jiná. Některých soutěžících mě bylo líto. Soutěž měla atmosféru. Na každý díl jsem se těšil. Bylo mě smutno, když v tv programu jsem už další díl neviděl. Prosím o obnovu. ()

BoPo

Jediné ospravedlnenie existencie tohto pokusu o západnú zábavu je vznik skvelej paródie s Oldřichem Kaiserem, Jiřím Lábusem a Jiřinou Bohdalovou s názvom Jste slabší, máte padáka. ()

L_O_U_S

Pořád dokola. V tomhle pořadu zdaleka nevyhrává ten nejchytřejší a díky neustálému ukládání do banku nejsou ani výhry příliš vysoké. (451.) ()

Hees

Prvý diel pobavil ďalšie si už neprosím.Toto bola moja reakcia v tej dobe a priklonil by som sa k nej aj teraz.Človek si to proste mohol raz pozrieť a stačilo. ()

rakovnik

Slavíková byla fakt krutopřísná. Ale soutěž mě bavila, i když to byla pitomost. Nejlepší ovšem bylo taktizování, kdy chytří odpadali. Skvěle parodovali Lábus s Kaiserem. ()

cariada

Tenhle pořad mě spíše děsil, říkal jsem si kam až to může dojít ta tv zábava, urážet se v tv? Moderátorka vypadá jak , kdyby si odskočila s koncentráku, kde musela být hodně hustá bachařka. Ještě, že lidi nejsou blbý a podobný pořad, se jim nelíbil. Také docela brzo skončil, naštěstí. ()

Šimpy

Kdyby tam nebyly takové faktografické chyby již v otázkách, a přímo vycházející z úst rádoby moderátorky Slavíkové...jako "2000 mil pod mořem..." apod, tak by se na to i dalo koukat... ()

A.L.E.S.

Dříve jsem se na to nekoukal, ale po 20 letech jsem to opět našel na YouTube a musím říct, že to nebyl špatný koncept. Taktika hráčů, kteří musí část hry jednat jako tým, se však podle mě odráží i v osobním životě. Pokud se více blbců, kteří byli prokazatelně nejslabší, shodne na tom, že se do jejich týmu nehodím, tak prostě musím pryč. Co na tom, že jsem nejvíc ukládal do banku a zodpověděl všechny otázky? Co na tom, že mám vzdělání a tituly? Prostě musím pryč. Skupina blbců je schopna vyštípat a převálcovat jednoho chytrého tahouna. Je to mimo jiné i zajímavá sociologická sonda. Slavíková byla samozřejmě bezvadná, její chování břitké moderátorky je prostě jen skvěle zahraná role. Navíc jsem rád, že jsem mohl poznat jednu z našich předních dabérek. ()