Poslední premiéra

• Thajsko Program Na Winyan Akat (viac)
všetky plagáty

Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina filmu, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli, se přihodí i Vám! (oficiálny text distribútora)

colapso

Ze všeho nejzajímavější se jeví onen promítaný film,ten bych chtěl vidět,jinak je Poslední premiéra další z řady duchařin u kterých se snad dneska už nikdo nebojí. ()

matyflus

No, co na to říct? Akorát to, že jsem na sebe pyšnej, že jsem to dokoukal. Co se týče děje, tak nápad dobrej, ale to je tak všechno, jinak je to prostě hrozný. Ještě k tomu, když hlavní postavou filmu je blbounek s pedoknírem, už jen na tohle se nedá dívat. Myslím si, že kdyby se to lépe zpracovalo, tak by to mohl být docela dobrý horor, takhle ale ne. Proto 2* a to jen za ten nápad. ()

Matros

Paráda. Dostal jsem to co jsem čekal a to co jsem chtěl, takže asi.... spokojenost ? (a ten film ve filmu by nemusel být vůbec špatný..) ()

4everMan

Nejspíš dobrý záměr daleko předčil pouze průměrné zpracování, kdy jsem se u větší části filmu nudil (nejšpíš se vám stane to co mě, a to, že u filmu usnete). Co musím ale vyzdvihnout, je kamera a střih, to se velice povedlo. Také masky byly dobré (nepředpokládám, že tento film vzniknul z nějakého extra rozpočtu). 50% ()

Wancohoff

to uz aj thajčania kopiruju??? MIDNIGHT MOVIE bol aspon fajn gore..po dlhom case som si pustil daco japonsko-cinsko-thajsko-vietnamske a zas to bola CHYBA... ()

Flopik

53% ako to ? Ja osobne som sa takto nebál ani nepamätám , naposledy asi pri V zajatí démonov.Neznášam filmy z Thajska , Japonska,Číny to fakt Už musí byť aby som si niečo pozrel no teraz som urobil naozaj dobre.Pri trailery som sa 3 krát zľakol a pri filme ani nepočítam.Duch bol nechutný a v podstate stále na vás z niekade vyskočil.Nerobím si srandu , od prvej minúty to začne a vážne len občas sa tam niečo nedeje.Klobúk dole viac takýchto hororov a pre mňa za plný počet.Vrelo doporučujem. ()

Všežrout

Standardně kvalitní horror thajské produkce. Nic přespříliš originálního, přesto bez obav koukatelného, s několika silnými scénami a "milou" paní oběšenkyní ;-) ()

Kolssteyn

Tento film je vzácným unikátem pro to dřevo, které někdo dosadil místo herce do hlavní role. Ale v Thajsku jim na tom asi nesejde. Jinak i přes slabý příběh je oběšená žena hezkým horrorovým výtvorem. ()

sarkareifova

Když už mi bratr to DVD koupil, tak jsem se na to podívala. Neměla jsem velké očekávání, protože Thajské horory opravdu nemusím. První půl hodina byla prakticky o ničem. Ve své podstatě je určitě děsivé, když přijdete domů z kina a hlavní hrdina z toho filmu se Vás snaží dostat. Kdyby se z filmu vystřihlo jen posledních 20 minut, byl by to fakt kvalitní horor. Hromada lekaček a záporák se konečně dává do akce. ()

andrew88

Pane bože, tohle se snad nedá za horor ani považovat! Vůbec to nebylo strašidelné, ve většině případů to bylo komické až trapné. Rozhodně nedoporučuju. Špatný výběr herců (naprosto bez talentu) a úplně hloupé téma. 1 * za to, jak mě to pošimralo bránici! ()

intro

Je to celkem podařiná duchařina, ale až moc mi to připomínalo film Shutter.Myslím ten thajské produkce a ne trapný remake amíků.V porovnání s tímto filmem Poslední premiera trochu zaostává,ale i tak tenhle horor určitě neurazí. ()

Boudyy

Ach jo. Po slibném začátku jsem byl vážně natěšen, že dostanu po nějakém čase opět něco, co mě vyděsí. Postupem času to však sklouzlo do klasické asijské duchařiny, tedy hra stínů, ucházející lekačky a celklem předvídatelného příběhu, který byl však obohacen o jeden zvrat (asi půl hodiny před koncem) a jednu nedotaženou myšlenku (ano, myslím drogovou závislost hlavního hrdiny). Co se dabingu týče, myslím, že to tady spíše kazil, vidět film v originále by asi působilo realističtěji. Mimochodem, možná by tvůrci lépe udělali, kdyby raději natočili ten hrůzostrašný film, na který se hlavní hrdinové dívají v kině. ()