Poslední premiéra

• Thajsko Program Na Winyan Akat (viac)
všetky plagáty

Jaké scény filmů Vás děsí nejvíce? Duchové, kteří se plíží za hlavním hrdinou? Když zjistíte, že duch byl sám hlavní hrdina? Ale nejhorší je zjištění, že když přijdete domů z kina, zažíváte stejné věci jako hrdina filmu, který jste právě viděli. Tento film Vás bude děsit již od okamžiku, kdy vstoupíte do kina. Horor, který jste viděli, se přihodí i Vám! (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Tak mě thajci konečně přesvědčili, že když se snaží, umí alespoň průměrnou duchařinu. Zdejší duch je hodně povedený a dokázal ve mě místy vyvolat přesně ty pocity, které měl, navzdory vší té neoriginalitě a klišovitosti, kterou Poslední premiéra oplývá. Rozhodně koukatelná duchařina, která mě po předešlých dvou zklamáních s thajským horrorem i mile potěšila. 2,5* ()

mm13

nič, čo by sme nečakali-nevideli, ale páčil sa mi podtext, tiež nič nenaštvalo-neznechutilo, vo finále práveže chutilo dosť (mám na mysli posledné 2 sekundy) ... základ to má dobrý, dalo sa s tým vyhrať oveľa viac a mohol to byť mlynček na šedú kôru, ale v rámci žánru dôstojné... ()

Mordenroth

Vzhľadom na fakt, že sa jedná o režisérsky debut, dovolím si film trochu nadhodnotiť. Už úvod, v rámci ktorého spoznáme deti s vydlabanými očami a ich „náhradnú mamičku“ je veľmi slušne natočený a vrcholí peknou scénkou obesenia... Sukdapisitovi sa chvíľami dokonca darí navodzovať príjemne mrazivú, resp. horrorovú atmosféru a pri viacerých momentoch som sa naozaj bál. Kde hľadal pre svoju snímku inšpiráciu, je zrejmé. Coming Soon by sa dal charakterizovať napríklad aj ako vzdialený príbuzný The Grudge. Má však veľa spoločného aj s filmom Midnight Movie, ktorý vznikol v tom istom roku a pri ktorom som sa viac zabával ako pociťoval strach. 70%. ()

corpsy

V niektorých prípadoch to občas šľape na päty peckám ako RINGU alebo THE GRUDGE, ale je ich málo. Príjemná strašidelná vecička, ktorá mohla viac pritlačiť na krk. ()

FromHell

Môj už klasický problém s týmito čing-čong hatlaninami je ten,že neviem rozoznať kto je kto..ale to nemôže za moje nízke hodnotenie k tomuto filmu pretože to je proste nuda! ()

mysiak

Možno originálny koncept..ale v thajských rukách sa rozpadol ako domček z karát...zvýšenie hlasitosti neurobí z hororu dobrý horor...lakačky zaujmú celkom, sú predsá iné ako v amerických ale predsa Thajci u mňa nemajú ešte ani jeden dobrý horor na konte... ()

Dexter1

Úprimne? Prekvapilo!Prvá polhodinka, bola taká nemastná, neslaná...skrátka ma to moc nenadchlo. Lenže čím ďalej príbeh odkrýval svoje prekvapenia, tým som sa viacej do toho dostával a začínal som si užívať aj tú atmosféru. Nie márny pokus a celkom podarený duchársky ázijský horor. ()

HappySmile

Chvilkama jsem se sice i bála, ale tohle téma už stokrát ohrané a člověk věděl, co bude následovat. Horší ale bylo to, že některé scény působily spíš jako nějaká parodie... Ovšem za ten konec musím pochválit. ()

destroy83

Další velmi slušný hororový kousek z Thajska. Opět se jedná o pořádnou duchařinu s řadou lekavých a krvavých scén. Hlavnímy hrdiny snímku jsou promítač Chen a jeho přítelkyně, kteří pracují v kině, kde právě probíhá předprojekce nového hororu založeného na skutečných událostech. Chen se svým kumpánem chtějí pořídit nelegální kopii a vytěžit z ní nějaké peníze. Chenův kumpán však celý snímek nezkopíruje a beze stopy zmizí. Okolnosti záhadného zmizení se ústřední dvojice dozvídá z nedotočené nelegální kopie a Chena začnou pronásledovat vidiny vražedkyně z filmu, který se má brzy promítat široké veřejnosti. Naši hrdinové, kteří se zmítají ve vlastních problémech, postupně odkrývají děsivé pozadí námětu i natáčení samotného nového hororu. Snímek disponuje především hutnou atmosférou, která bohužel v prostředních sekvencích lehce upadá, parádně natočenými lekavými scénami a zajímavým koncem. Příjemně působí i herecké výkony a celkový nezaměnitelný styl thajské hororové produkce, který mě vždy dostane. U mě za čtyři hvězdy. ()

Danny F.

Na to že thajci a japonci filmy neumí, je tento o něco jiný, lepší. K dokonalosti mu chybí k dopilování jen kousíček, avšak napětí nějaké je a lekačky celkem ujdou. Od jiných jsem s tímto hororem spokojený. 70% ()

Pedross800

Ale náhodou tohle stálo za to, co do venkovního promítání letos nejlepší hororek s celkem slušnou atmoškou, k tomu správně potemnělé a lekaček bylo taky pár celkem slušných. Ta první mnou cukla a při té druhé se mně stalo něco, co jsem teda ještě nezažil, přesně v ten nej vyhrocený okamžik mně přistála na krku nějaká můra, či brouk a to jsem teda pár cenťáků nadskočil úlekem a pěkně se ošíval.... 4D efekt venkovky zapracoval dokonale :-). I nápad propojení filmu s reálem mně přišel celkem fajn, žádnou logiku jsem neřešil, nač taky, horor má hlavně vtáhnout atmosférou a párkrát polekat a to tenhle dokázal měrou vrchovatou. A já jsem rád, že už su zalezlé pod peřinou. :-) ()

zolo23

Po dlhšej odmlke ázijských duchárskych hororov opäť niečo pre mňa. "Šikmooký" to jednoducho s napätím a lakačkami vedia a inak to nebolo ani v Poslednej premiére. Je pravdou, že príbeh sa podobá na niektoré klasickejšie a známejšie duchariny, ale fakt že som si tento film pozrel v noci sám a parkrát to so mnou docela jeblo...bolo mi to ukradnuté. Veď tieto "klenoty" slúžia hlavne na to, aby to s Vami niečo urobilo. Ja som sa bavil a chýbalo málo (niečo prekvapujúce ,nové čo by ma dostalo) ,aby som neflákol štvrtú hviezdičku. ()

ArdathBay

Nemám rád filmy, kde dopředu vím, co bude v následujícím ději. Poslední premiéra to bohužel splnila do posledního puntíku. Chvílemi strašidelné, ale děsivé scény mají přepísklou stopáž a tak nefungují, jak by měly. Však skončit záběr je umění. Střízlivá stopáž 82 minut je velkým pozitivem. ()

iXtr3m3

Čistokrvný priemer so všetkým čo k tomu patrí ale aj nepatrí. Ľakačky to nejaké má, efekty nie sú najhoršie, ale už mi lezie na nervy ten thajsko-japonský recept typu - objaví sa strašidielko - zabije nejakú postrádateľnú vedľajšiu postavu - hlavného hrdinu začne tiež prenasledovať - hlavný hrdina v spolupráci s hlavnou hrdinkou vycestuje za pôvodom zla, aby ho zničili - atď... Jednoducho prevarené už na milión spôsobov, dokonca je to už horšie, ako v amerických akčňákoch, ktoré striedajú jedno klišé za druhým. Na druhú stranu, je to ideálny film pre nežnejšie polovičky, pre ktoré to nie je ani príliš brutálne, ale nie je to ani žiadna "mäkota". 50% ()

Wally

Nic extra zvláštního...další asijský horor, který zapadá do hromady obdobných děl...nic překvapivého a nového.... ()

Holina

Film má necelých 80 minut, ale přesto je poměrně dlouhý. Tvůrci sice aplikují veškeré osvědčené principy na poměrně jednoduchou story, ale příliš dlouhé a nic neříkající scény dávají celku zabrat. Divák zocelený hromadou podobných hororů už ví z jakého kouta vybafne bubák a která děsivá scéna končí tím, že šlo jen o vtip kamarádů (ostatně všimněte si, že se zpravidla jedná vždy o druhou napínavou scénu ve filmu). Navíc je tu pár opravdu nechtěně směšných okamžiků, které sráží kredit ještě níž. ()