Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

samkko

Relaxační pohoda která neurazí ani nenadchne, ale spíše neurazí. Po komediální straně je to pecka, stejně jako po straně herecké a vizuální. Děj je taková ta ohraná klasika na styl Mizerové, ale jump street je na rozdíl od právě zmíněných mizerů zábavnější, svižnější, a prostě lepší. Není to žádný velkofilm takže má recenze není nijak dlouhá, ale určitě pokud máte nudný dlouhý večer tak doporučuji. 7/10 ()

rublik05

Od dvojice Jonah Hill a Chaning Tatum snad ani nelze čekat nic jiného, než bláznivou akční komedii napěchovanou humorem a šílenými akčními scénami, která zejména ve své první polovině nabídne dechberoucí nářez, jednoduchý příběh je vytěžen na maximum, tempo a kadence vtipů je přímo vražedná, až druhá polovina je místy trochu pomalejší a nudnější. Je to hloupé, ujeté, ale neskutečně vtipné, nahláškované a sympatické. 7/10. ()

Nix

Nevím, nějak mne to nechalo chladným. Žádnou super originalitu v převlíkání se a hraní si na puberťáky jsem neviděl, hlavně ani mne to moc nepřišlo vtipný. Tatum mi nevadí, ale Hilla fakt nemusím. Takže jsem i rád, že to mám za sebou. ()

Ceberus

Dvojku jsem viděl dřív než jedničku a u ní jsem si napsal, že jsem tomu ze začátku chtěl dát dvě hvězdy za to, že je to hovadina, abych tomu v závěru naložil čtyři právě proto, že je to totální hovadina. :) Mno, takže už od startu jedničky jsem byl naladěný na další hovadinu, tudíž jsem tentokrát už od začátku věděl, co dostanu - člověk holt musí být ve správném rozpoložení, aby ho tahle absurdita dokázala pobavit. Prostě je třeba vypnout mozek a smát se těm parodickým blbostem. :) Potěší také krátké cameo jednoho nejmenovaného herce. ()

Likan7

Našláplá akční komedie s parádním ústředním duem, chemií mezi nimi, neskutečnou kadencí POVEDENÝCH vtipů a povedenou akcí na závěr. Přesně můj vkus. ()

Shredder

Zo zaciatku ultra svizna bomba, ktora neskor sklzne k stereotypom. To je vsak asi jedina vycitka, pretoze inak 21 Jump Street skvele spaja akciu a humor. Film vysiel mesiac po This Means War a aj ked mal o tretinu nizsi rozpocet priam krici: "Takto sa tocia akcne komedie McG". Tatum a Hill posobia na prvy pohlad ako nesuroda dvojka, ale vo filme im to klape a zahanbit sa nedal ani Franco. Prekvapilo ma vynikajuce cameo Johnnyho Deppa, pretoze aj ked dobre poznam jeho spojitost s filmom, necakal som, ze sa objavi. Spolu s Prcickami uz druha dobra americka komedia tento rok. 80% ()

godspeed

Série Smrtonosná zbraň a dvojice Gibson, Glover = zábava pro dospělé, skvělá akce, opravdu svižný děj, minimum trapných situací a gagů. Oproti tomu 21 Jump Street a dvojice Tatum, Hill = zábava pro teenagery, slušná akce, děj pro malé děti, trapnost je esenciálním prvkem některých dialogů a scénáře. ()

Colchack

Nesedí mi veľmi súhra hlavných postáv, ale vynahrádzajú mi to hravým mixom dobrých hlášok a niektorými naozaj vydarenými scénami. Kto do tohto filmu pôjde s malou dušičkou môže byť milo prekvapený. Cameo Johnnyho deppa iba potešilo. Jedna z tých nadpriemerných komédií tohto roka. ()

markyzgero

jonah hill zhubnul a mně nezbejvá nic jinýho, než pochválit prvoplánovou komedii, kde trademark hraje větší roli než kvalita sama. nic naplat, setkání jumpstreetworkerů v jedný scéně (nguyen asi nemoh´, tak je jen na obrazovce) je víc, než celej film, a tak je jedinou možnou reakcí jen prostřední prstoklad. ()

departed

Po dlouhé době konečně něco, u čeho jsem se zasmál víc než dvakrát. Dokonce víc než desetkrát, když už to zmiňuju. Ale i tak to není nic světobornýho. Ta typická šablona pro americkou komedii neunikla ani tomuhle filmu, což ho stahuje ke dnu hlavně ke konci, kdy absurdnost graduje prudkým tempem. ()

yaromir

Uvolněné, vtipné, bez trapných chvilek, kdy se mnohé jiné filmy snaží být za každou cenu zábavné. + Naprosto výborný Ice Cube! Už úvodní Eminem mě velice potěšil. Po dlouhé době pořádná komedie! ()

TommyDiamond

Ze seriálu Jump Street 21 jsem neviděl ani minutu. Takže neberu v potaz nějakou souvislost a tak. Pro mě byl film docela dobrá komedie, která i pobavila. Channinga Tatuma nemám moc rád, ale v roli hloupého policisty mi nevadil. Nápad nasazení policistů na střední školu na potlačení zločinnosti je dobrý nápad. Gang motorkářů taky odvedl slušnou práci. takže u mě to jsou plus minus tři hvězdy. Celkově 60% ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)