Schmidt a Jenko sa na strednej škole k smrti nenávideli a neskôr, v policajnej akadémii, sa z nich stali najlepší priatelia. Hoci nepatria k tomu najlepšiemu, čím sa môže policajný zbor chváliť, majú možnosť svoju povesť napraviť. Budú pridelení k tajnej policajnej jednotke Jump Street pod vedením kapitána Dicksona. Namiesto zbraní a policajných odznakov sú však vyzbrojení školskými batohmi a učebnicami - majú sa totiž tajne infiltrovať medzi mládež. A tak sa obaja musia postaviť hrôze a nervozite z návratu na strednú školu a znova zažívať všetky problémy, o ktorých si mysleli, že sú už dávnou minulosťou... (TV JOJ)

kolly13

Aneb jak udělat s pi.oviny docela koukatelnou pubescentní akční "komedii". Párkrát jsem se nahlas zasmál a to mi říká, že režie nebyla úplně marná. Moulůmi jsem fandil, takže i herci ušli. Takže průměr, ale s úsměvem na rtu. ()

oli9

Šáhla mi na koule !! Opravdu skvělá komedie :) dokonce to má i děj což od komedií neočekávám. Skvělž Jonah Hill a hodě scén kdy se opravdu zasmějete a o to tu přece kurva jde ! ()

KolarikKing

Neskutečně nabušená "buddy-movie" komedie. Chemie mezi Tatumem a Hillem funguje na jedničku. Ostatní herci také nezaostávají (Ice Cube perfektní). Hlášky fungují a akce jede taky slušně. Řechtal jsem se od začátku do konce. 21 Jump Street určitě patří do mojí TOP 10 komedií. 9/10 ()

Kecana

Neurazí, nanadchne. Pár dobrých hlášek, ale hlavní postavy pro mě nebyly vůbec zajímavé. Čekala jsem trochu víc. 6/10 ()

Lilith03

Fajn komedie, jsem ráda, že jsem mohla vidět své oblíbence (Dave Franco, Johnny Simmons, Dakota Johnson). Jonah byl pro mě velmi milé překvapení, ale Channing pro mě nikdy nebyl žádné wow. Sláva tohoto herce je stavěná jen na vzhledu, ale tenhle člověk prostě neumí zas tak dobře hrát. Body strhávám u jedničky i dvojky za to samé, zvířata. Já moc doufám, že žádnému zvířeti nebylo během natáčení ublíženo, ale už jen to, že museli v obou filmech vystupovat zvířata není v souladu s mým přesvědčením. A u jedničky mi hrozně vadily ty blbé keci na ekologii, veganství a tak... Jinak ovšem dobrá komedie, člověk se zasměje a ikdyž prostředí školy nemám v lásce, tak zde mi to nevadí. ()

PTuranyi

Jednoduchá tínedžerská komédia stavajúca na páre priblblých policajných zelenáčov, hrajúcich rolu študentov na strednej, aby odhalili dílerov drog. Produkcia je dobrá a Channing Tatum s Jonah Hill sa do role blbého a blbejšieho vložili veľmi dobre takže väčšinu trápnosti má na svedomí scenár. Scenáristi hrdinom pripravili množstvo trápnych situácií, v ktorých vynikne ich nešikovnosť. Humor je to síce plytký, ale na priemernú zábavu to stačí. ()

Welsiot

Zezačátku libová záležitost, která se v druhé půlce vytrácí a zbytečně se to celé natahuje. Hlavní herecká dvojce je sympatická, avšak...kluci k sobě jaksi nejdou. 70% ()

jerdnok

Naprosto výborná komedie, po dlouhé době jsem se smál od začátku do konce. Ice Cube nemá v roli "motherfucker" kapitána chybu. ()

michalkop

Tak hrozné, jak to vypadalo prvních pět minut, to nebylo. Ale ani dobré. Víc než *** si to nezaslouží. Klišé, přehrávané, pár slaboduchých hlášek. No, co k tomu dodat. Pokud chcete akční jednorázovku ze středoškolského prostředí a nevadí vám delší nástup, podívejte se na 21 Jump Street. ()

m.satty

Po dlouhé době konečně film, u kterého jsem se ze srdce zasmála. Hlavně první půlka filmu je skvělá, určitě doporučuju. ()

Epco

Nedotknutý predlohou a s miernou averziou voči obom hlavným predstaviteľom som k filmu pristupoval viac ako skepticky. Nakoniec to nebola úplná katastrofa, film slušne odsýpal, nakoniec sme sa dočkali aj výbuchu a hlášky typu " som skôr zvyknutá na SMS a nie telefonáty" dokážu pobaviť. A tak to nakoniec skončilo s celým filmom, mierne pobavil a hlavne neurazil. ()

Olafa

Tohle jsem absolutně nečekala! Smála jsem se od začátku do konce, byla jsem v křečích, topila jsem se čajem. Něco naprosto nečekaného po všech stránkách - hlášky, děj vůbec, propečené vedlejší postavy a že bude Tatum vtipnější než Hill?! REPETE! ()

mujotec

Parodie na původní seriál. Mnoho dobrých nápadů při kterých jsem se upřímně zasmál (nahlas). Jen ta americká střední se svými "tématy" večírků, šprtů, oblíbenosti, vlastně docela fajn drog a td. mi leze krkem. Zábava to ale byla! ()

Dataminer

Příjemná oddychovka, která u mě splnila svůj účel a to co jsem čekal. Musím se přiznat, že už jsem celkem unaven filmovými večírky, kde se ukazuje jak skvělé a "cool" je chlast a drogy. Tení to od tvůrců nic jiného než zaprodáním se puberťákům aby šli do kina. Tento film je ale i o střední škole a k dnešní mládeži to bohužel už patří (což bylo i dříve, ale dnes ve větším měřítku a mnohem mladšími účastníky). Každopádně jsem se pobavil a o tom to je. ()

joker211

parádna akčná jazda s vynikajúcou hereckou dvojicou. Veľké množstvo zábavných situácií a hlášok(korean jesus), ale na päťku tomu niečo chýbalo. ()

fabregas1

Jo jo jo.Vtipkuje se, hláškuje se, dialogy jsou výbušné a pointy překvapivé.Co scéna, to nějaká perla hodná citace.Jde o ten typ filmu, u něhož se nedokážete zbavit pocitu, že se při jeho natáčení všichni ohromně bavili.Jonah Hill a Chunning Tatum jsou navzdory všem očekáváním výborně sehraná komediální dvojka, spojení dvou outsiderů funguje na výbornou.Celé to funguje jako dobře promazaný stroj.21 Jump Street se určitě řadí mezi nejlepší hollywoodské komedie posledních let. ()

montel

Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) spolu chodili na střední školu. Zatímco Schmidt byl zakřiknutý šprt, Jenko byl oblíbený krasavec. I když se nemají rádi, náhoda je svede ke společnému setkání u náboru policistů. Oba si vzájemně pomůžou a oba se k policii dostanou. Jelikož ale nemají pořádně do čeho píchnout, jsou převeleni k tajné policii Jump Street. Zde dostanou jasné úkoly, převlečeni za teenagery musejí začít opět chodit na střední školu a zde odhalit výrobce a distributory zcela nové drogy...Ze slavnějším seriálem nemá tento film příliš mnoho společného. Natočeno je to spíše ve stylu Prciček s mixem Někdo to rád blond. Ale i přesto jsem se dobře pobavil. 65% ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (viac)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Před třemi lety se Universal pokoušel po vzoru Marvelu nastartovat vlastní filmový vesmír, který by zahrnoval klasické figury tohoto studia: Frankensteinovo monstrum, jeho nevěstu, Drákulu, Mumii,… (viac)

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (viac)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (viac)