Ted a spol.

USA, (2009–2010), 9 h 4 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Jay Harrington, Portia de Rossi, Andrea Anders, Jonathan Slavin, Malcolm Barrett, Isabella Acres, Rizwan Manji, Maz Jobrani, Geoff Pierson (viac)

Společnost Veridian Dynamics dělá prostě všechno. Ted Crisp je vedoucím výzkumného a vývojového oddělení a svojí práci miluje. Se svým týmem vyrábějí všechno, co po nich chce šéfka Veronica. A proto můžeme slýchat hlášky jako: "Potřebujeme vyzbrojit dýni" ... "Potřebujeme myš, která odolá teplotám do 195 stupňů." Ted se při tom všem ještě snaží zůstat etický, v čemž mu pomáhá dceruška Rose a přitažlivá kolegyně Linda. (Swarley7)

hroubek

Příjemný seriálek o takové netradiční firmě s ještě netradičnějšími zaměstnanci v čele.Hlavní hrdina Ted je sympaták a taky trochu chudák, protože mít takovou šéfku jako je Veronica ve skvělém podání Portie de Rossi, která si krade každou scénu pro sebe.Příjemné cynické hlášky,ulítle zápletky ale hlavně trochu jiný pohled na věci kolem nás. ()

mab

Tento seriál ocení hlavně ti, kteří prošli nějakou firmou, jejíž vedení vzývá hodnoty nastudované z manažerských příruček top managementu amerických společností. Pro ty z nás, co tu zkušenost bohužel máme děsivý a zároveň zábavný seriál.Ted se ze všech sil snaží zůstat člověkem i když nádherná nadřízená mrcha Veronika mu to rozhodně neusnadňuje (ale občas se i v ní ukáže, že není z ledu). Na úvod doporučuju tyto super díly: V ochranných oblecích (o děsivé firemní školce, o šílené Veronice mazaně zneužívající Tedovu dceru); Nová pracovní doba (ještě děsivější, o tom, jak si zaměstnavatel představuje pracovní úvazek) čí Musíme si důvěřovat (firma žehlí průser stylem na koho to hodit). ()

Bohemák

Řadím se mezi ty, kteří se nemohou rozhodnout mezi 3 a 4 hvězdami. Seriál přináší spíše spoustu ironizujících pohledů na absurditu velkého byznysu, než aby se pokoušel nám potrhat bránici. Ale dva vědci schopní splnit i nejšílenější úkol přináší velmi originální komiku. ()

Paity

Humor naprosto trapný, to je asi tayk ve zkratce to, jak by se dal popsat seriál Ted a spol. Kdo jako předpokládal, že se tomu někdo bude smát, když je tam vtipu méně než ovoce v dnešních džemech...? ()

Eamby

Bez tak dobrého obsazení herců a prohození chválihodných hlášek bych seriál zařadila mezi další neoriginální komediální seriálové výtvory prostředí firmy. Seriál mě ale uchvátil a scény byly podány vtipně, což mě dohnalo ke zhlédnutí dalších a dalších dílů a vůbec nelituji. ()

AIMÉE

Nechte se zaměstnat u Veridian Dynamics a už se nudit nebudete. Kancelářská práce naruby a hlavně dennodenně porce anti-normálních úkolů. Nejsilnějším článkem je pak Veronica a její sarkastický přístup ke všemu. ()

Mimomisu

Zbytecne podkopane od nekterych mistnich odborniku, kteri hodnoti po prvni epizode (zminovane jeceni uz ve druhe epizode ani v dalsich neni...) tak jako sorry, ale to je jak hodnotit hudebni album po prvnim songu nebo film po uvodni pulhodine. Klasicky nesvar serialu na csfd. Kazdopadne, za me zaslouzenych 70%. Ma to spad, vtipne to je, postavy prijemne ujete (misty mi to pripominalo scrubs, ale to jsem spis jen ja).Dobre napsane absurdni postavy a dobry casting. Ted i Harrington tady davaji smysl, neni to hlavni postava, ale spise vypravec a stoji mezi dvema svety a je proste tim normalnim prvkem, moc nechapu je ho kritiku tady a postavy samotne. Dostal jsem se k tomu o dost pozdeji a ted me trosku zpetne mrzi, ze si to nevyslouzilo vic serii. Dobre zvladnuta oddechovka ()

Luukec

ano, sem tam sou ty hlášky vtipné, ale seriál, kde každý dialog je tvořen jednoduchými větami, které bych zařadil na úroveň walkra texas rangera, mě vůbec neoslovil.. ()

tom.cube

Pohodový a velmi zábavný seriál, bohužel po druhé sérii utnutý. Ne, že by to mělo potenciál na nějakých deset sezón, ale dala se z toho vytřískat ještě spousta originálního humoru, velká škoda... ()

Luk Skywalker

Sitcom z prostředí nadnárodní korporace. Seriál se snaží onu korporaci parodovat a některé díly jsou hodně satirické, bohužel není jich mnoho, přesto mě seriál bavil až na pár nudných dílů. K hercům: Portii de Rosi role evidentně sedla (podobně jako v Ally McBeal). Jay Harrington je sympaťák a docela příjemný šéf, který ví jak vést, proč ne. Povedené duo vědců celkem baví, ale jsou až moc nuceni. A Andrea Anders je ujetá a snaží se být správňácká, což se ji ve větší či menší míře daří. ()

John8

Stejně jako u Futuramy má tenhle seriál jednu ohromnou výhodu. Žolíka v rukávu že můžou točit epizody prakticky o čemkoliv, proč? Protože jsou veridian dynamics a když chtějí radioaktivní veverku co střílí z očí lasery, budou jí mít a vy se pak už jen můžete těšit z lapálijí které jim to v kancelářském světě přinese. ()