Ted a spol.

USA, (2009–2010), 9 h 4 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Jay Harrington, Portia de Rossi, Andrea Anders, Jonathan Slavin, Malcolm Barrett, Isabella Acres, Rizwan Manji, Maz Jobrani, Geoff Pierson (viac)

Společnost Veridian Dynamics dělá prostě všechno. Ted Crisp je vedoucím výzkumného a vývojového oddělení a svojí práci miluje. Se svým týmem vyrábějí všechno, co po nich chce šéfka Veronica. A proto můžeme slýchat hlášky jako: "Potřebujeme vyzbrojit dýni" ... "Potřebujeme myš, která odolá teplotám do 195 stupňů." Ted se při tom všem ještě snaží zůstat etický, v čemž mu pomáhá dceruška Rose a přitažlivá kolegyně Linda. (Swarley7)

Biges

Vývoj seriálu je podobný jako řady jiných. Zásoba nejlepšího scenáristického materiálu o životě v nadnárodní korporaci se rychle vyčerpá, načež se přejde k mezilidským milostným vztahům, předvídatelným zápletkám a trapným nevtipnostem. Škoda, kdyby se tvůrci drželi hlavního tématu a to rozvíjeli i třeba za cenu přicházení a odcházení postav, bylo by to lepší. Za vše svědčí, že nakonec zřejmě nejvtipnější postavou seriálu je Dr. Bhamba (Maz Jobrani). ()

mikosuo

Dlho som sa takto pri nejakom serialy nenasmial dokonca ani pri HIMYM. Najlepsia postava je jednoznacne Veronica ktoru si oblubia asi vsetci. Na druhu seriu sa neskutocne tesim. ()

ghostwo

Dobrý, baví mě to.Dokážou vytěžit z minima maximum. Pod vlivem dnešního dílu, kdy jsem se opravdu bavil dávám 4 hvězdy. Ta ulízaná blondýna, šéfka, dnes musela nosit rozpuštěné vlasy a docela jí to seklo - to jen tak bokem. ()

branchillon

Zatím jsem neviděla celou první sérii, ale z původně tří hvězdiček, které jsem měla na mysli, když jsem na to začla koukat, se to postupem času zvedlo na čtyři. Má to švih, blondýnka milující Teda je sympaticky lehce zoufalá, ne úplně pracovitá, trochu nevyrovnaná, přijatelně otravná postava a celkově velmi uvěřitelná a milá. Veronika je v podstatě stejná postava dané herečky jako v Ally McBealové, ale do seriálu dobře zapadá a zatím neměla výrazně slabší díl. Úplně nejvíc se mi zatím líbil díl s čidly, které neregistrují pracovníky tmavé pleti (uvíznutí v laboratoři, ve výtahu...) a řešením, že za každým černochem bude tedy chodit jeden běloch... a další problémy, které se v prostředí politické korektnosti, z této situace vyvnuly. Ted je trochu suchar, ale občas frajer a o svém sucharství ví, což je vždy sympatické. Velmi sympatické je rovněž strefování se do typických pr prezentací velkých společností a jejich fungování. ()

Sasquatch

Díl od dílu proměnlivý, ale za díl s projektem "Jabberwoorkie" nebo tak nějak dávám za pět. Už dlouho se mi nestalo abych brečel smíchy, zvlášť při prezentaci neexistujícího projektu. ()

Figuto

Viděl jsem necelý díl a stačilo mi. Hňupina pro lidi, co nemají nic na práci, než čumět na takové blafy na pokračování. ()

KcarlosK

Miluju humor a rád se směju. A tohle mě pobavilo více než dost. Škoda jen, že není víc dílů. Jenom ten, kdo někdy pracoval v nějaké větší firmě, docení naplno tu ironii a absurditu. ()

s.n.d

obyčejnej průměr nebo spíš podprůměr nechápu tak dobrý hodnocení,já se na to dokážu koukat jen když nejsem střízlivej ()