Kirk (Jay Baruchel)  je obyčajný chalan s neobyčajným šťastím. Pri svojej práci na letisku sa zoznámi s hriešne krásnou Molly (Alice Eveová), ktorá sa doňho, čuduj sa svete, zamiluje. Mladá žena si okamžite získa nielen Kirka, ale aj všetkých jeho kamarátov, rodinu, ba dokonca aj jeho bývalú priateľku. Vzťah medzi atraktívnou Molly a priemerným Kirkom však postupne vzbudí neželanú reklamu, údiv a reakcie celého okolia, až o jeho zmysle začne pochybovať dokonca aj samotný Kirk. Aj on si totiž uvedomí, že medzi ním a Molly je priveľký rozdiel a takáto kráska patrí do celkom inej ligy. Nedostatok sebavedomia a vplyv pochybujúcich priateľov či rodiny ho začnú odrádzať od hlbšieho zblíženia. Pod veľkým tlakom sa Kirk dopustí katastrofálnej chyby a hrozí, že sa jeho vzťah skončí tak rýchlo, ako sa aj začal. Do všetkého začnú zasahovať Mollyn bývalý priateľ aj Kirkova majetnícka ex-priateľka. Kirk sa vzbúri a chce svoju Molly späť. Začína veriť, že ak sa bude naozaj veľmi snažiť, láska dokáže prekonať akýkoľvek rozdiel medzi partnermi. (TV JOJ)

kondomxxl

Bravo, bravo, bravoooooo......práve takýto film tento rok potreboval. Príbeh ktorý sme už videli, len trošku pozmenený, s hercami ktorý si presne sadli do svojej roly a s fantastickou Alice Eve z ktorej som nemohol spustiť oči. Skvelá oddychovka ;-)) ()

montel

Kirk (Jay Baruchel) pracuje jako letištní ostraha a stále by se moc rád dal dohromady se svou bývalou přítelkyní, se kterou se rozešel před dvěma lety. Jednoho dne ale potká na letišti překrásnou dívku Molly (Alice Eve), která si na letišti zapomene svůj telefon. Kirk telefon najde a Molly jej druhý den vrátí. Molly se Kirk líbí a tak ho pozve na rande. V tuto chvíli ale Kirk znejistí, protože si myslí, že Molly je úplně jiná třída...Pohodová romantická komedie s pár trapasy a krásnou Alice Eve. 60% ()

L_U_M_P

nie zle,....ale tlaci sa mi na jazyk povedat, ze to bolo take iste h*vno ako vzdy len tentokrat zabalene v kvietkovanom celofane....tak sorry 5,5/10 ()

OziRaziel

Čistej střed, od začátku do poloviny, to hezky odsejpá a a docela originální hlášky určite pobaví alespoň jedním výbuchem smíchu. Na slzy v očích to však neni. Zvlášť v druhé polovině filmu, která se mění na standartní "americkou" romantickou komedii. Určitě stojí ale za jedno podívání (maximálně dvě). ()

Cr3sh

Jay byl na tuhle roli nejlepší volba v oboru. Správně stydlivej, mile vypadající a dohromady s Alice tvořili až uvěřitelný pár. Bejvalka byla správná mrcha a já jí neměl rád čim dál tim víc. Jinak jsem se suprově bavil a hlavnímu páru fandil jak afroameričan na plátno :) ()

Majklkm

Tak tento film je spíš k pláči jak k smíchu. Už na začátku filmu jsem věděl jak bude probíhat poslední půlhodina filmu. Klasické zavedené klišé o hádce a závěrečném usmíření. Jen mi v záveru chyběl potlesk všech lidí na letišti, aby to dodalo šmrc tomuto Hollywoodskému kýči. Rozhodoval jsem se mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Nakonec jsem se slitoval a zvolil druhou možnost. Je docela k údivu, že jsem se dodíval až do konce, ikdyž to byla dřina. Takže klobouk dolů sám sobě:) ()

vlk++

Překvapivě koukatelná a zábavná romantická komedie. Nic hlubokomyslného ani originálního, ale také se úspěšně vyhýbá trapným a hysterickým scénám, jak bývá často u americké produkce tohoto žánru zvykem. U mě došplhala až ke 4*, takže doporučuji. ()

teseth odpad!

Šeredové pozor i vy máte na krásnou blondýnku, když budete vtipní, ohleduplní a srdeční! Probuďte se, protože to fakt nevyjde. Film sice měl něco takového naznačovat, ale skončilo to trapností, která se zrodila v hlavě chlapa, který si buď nevrzl nebo vrzl už hooooooooooodně dávno a teď jen s nostalgií vzpomíná. Hloupé dialogy, náhody a berličky jsou zřejmé z každého záběru a tak se film sune k předpokládanému happyendu. WTF!! To vše krásně doplňuje parta idiotů, která má tolik hereckého talentu asi jako hromada kamení. Výpadek logiky ani neřeším. Scénář spálit a režiséra zastřelit!!! ()

Patroxi

Suprová komedie zabavila mě a splnila očekávání obyčenej kluk si nabrkne top holku spíš holka si nabrkne losera aby jí nikdo už neublížil krása tak by se nám to míň hezkým klukům líbilo :D ! za 4 ()

Hrobař

V rámci žánru příjemná podívaná s hrstkou extrémně prdelních postav a scének (nezapomenutelná scéna "pozvání na oběd"). Jinak klišé nad klišé, ale jak jsem řekl v rámci žánru. Jo a Alice Eve žádná velká kost není tohle zrovna nebyla nejlepší volba. ()

P@\/EL

Obstojná americká komedie nalajnovaná podle klasických hollywoodských romantických norem. Bylo zde pár úsměvných situací, jež potěší. O hlavním hrdinovi se nedá moc říct, že by byl sympatický, naproti tomu jeho vlastní rodina byla správná parta řádných buranů, kteří mě mnohdy svým počínáním skvěle bavili. Celkově zde nebyla žádná neočekávaná odbočka od žánrového rámce. Škoda! ()

Pythonator

Další pohádka o tom, jak může obyčejný (chápej hnusný) kluk získat skvělé děvče (chápej sexy modelku s velkýma kozama). Pro ty obyčejné věčně zasněné pubertální i postpubertální zkrachovalé chlapce jistě další film, který dodá špetku naděje, že i na ně čeká ta pravá. Pro ostatní průměrná komedie amerického střihu. ()

bez1

Začátek byl šílený, už jsem se chystala přepnout na jiný program. Nakonec jsem u filmu zůstala a zjistila, že ta bláznivá podívaná pár vtipných momentů kupodivu měla. Takže za mě 40% ()

revere

Některé filmy nutí člověka k zamyšlení. Tenhle mne přiměl přemýšlet, kdo tu byl vlastně největší idiot. Zda Kirk, který se tak snaží po celou dobu úspěšně vypadat, nebo Molly, která na takovém individuu vidí něco okouzlujícího. Ale markantně vyšší mírou idiocie disponují Kirkovi kamarádi, které však záhy trumfnou jeho příbuzní. Na první místo ovšem aspiruje scénárista, který dokázal nevyprodukovat jediný nápad, který by stál za použití a značnou část dialogů zakryl tuctovou hudbou. Ještě větší idiot byl ten, kdo jej najal, kdo jeho trapnost zrežíroval a kdo to celé produkoval. Ale úplně největší idiot je jednoznačně ten, kdo na to celé vydržel koukat. ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?

30.06.2010

Upřímně, zpočátku X-Men: First Class znělo jako vylouhovaný odvar z populární série v balení pro teenagery. To už dávno neplatí. S produkujícím Bryanem Singerem, Matthewem Vaughnem na režijní sesli a… (viac)