Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všetky plagáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

Luk Skywalker

Hulk vs. Thor a Wolverine je čistá rubačka. Wolverine má propracovanější příběh než Thor, oproti tomu je Thor ukončen, načež Wolverine končí stylem: "Dokud nezemřeli, tak v lesích a horách bojují dodnes". Na tomto filmu mi vadí nesmrtelnost prakticky všech postav ( i těch vedlejších), bez jakéhokiv vysvětlení, aby je tvůrci mohli kdykoliv vytáhnout a použít dále v boji. ()

PEZ

V skutocnosti dva kratke animovane filmy, kde spojitkom je Hulk. Je to vsak cisty comicsovy priemer. Nacrtnuta zapletka, zadrhel a vyriesenie. A to je prave ten problem - vsetko ide podla ocakavanej sablony a preto cokolvek, co sa na obrazovke deje, nakoniec dopadne tak, ako divak cely cas tusi. Pre komiksovych zavislakov ok, inak cisty priemer. BTW ta cast s Wolverinom bola zaujimavejsia. ()

SmaX

hulk vs. wolverine (****) - byl zábavnej a nenudil a hulk tam nebyl jenom jako ničící stroj, ale taky trochu lidská bytost, a deadpool me bavil. Celá stylizace animovaných figur je lepší než v hulk vs. thor (*) ()

matt85

Wolverine: Dobrá mlátička se skvělými hláškami, drsnou akcí a rulujícím Deadpoolem. 4 hvezdičky Thor: Epická hudba, skvělé akční záběry, úderná animace, promyšlený příběh a hrdinský epos. Co víc si přát? 5 hvězdiček ()

RajAthen

Ukázkový příklad toho, jak je směšné, když se schopnosti hrdinů naddimenzují. Jasně, je to komiks, ale zkrátka bitva Thora s Hulkem je více než úsměvná, nemohu si pomoci. Proti síle blesku se stačí jen ošklivě podívat a je vymalováno a naopak tunové rány důležitým postavám neudělají ani škrábanec. Nemluvě o nelogickém "abstrahování" Hulka, není snad jeho podstatou, že by - teoreticky - mohl být součástí každého? Njn, moc se v tom nípu. Každopádně poučka na závěr, pokud používání hrubého násilí nestačí, použijte ho ještě o trochu více... ()

Likan7

Nějak nechápu smysl, že to taddy není rozdělený. Oba "filmy" mají zhruba 40 minut, vlastní animaci a titulky na začátku i na konci. Každopádně film na Asgardu je zajímavější, má lepší příběh a je obecně prostě lepší. Wolverine mě nebavil od začátku a nezpravila to ani brutálnější akce. ()

KdG

Hulk vs Thor je celkem standardní příběh, oproti tomu Hulk vs Wolverine je mnohem zábavnější a potěší i přítomnost ukecaného Deadpoola, Sabretooth-a či Lady Deathstrike. Jako celek je to na 3*. ()

Bezda22

Hulk vs. Thor... Líbí se mi u animovanýho Marvelu bližší inspirace ze severský mytologie, než je to u hranýho filmu o Thorovi. Každopádně cca 35 minut dlouhá bitka, proložená trochou konverzace a plytkým příběhem mě úplně neuspokojí. Ale má spád a co do metráže vcelku dostačuje. 65% --- Hulk vs. Wolverine... Nutno říct, že animovaný hrdinové jsou mnohem drsnější, než jejich hraný verze. Líbí se mi propojení dvou Marvelovskejch vesmírů. Fajn na animákách je, že jsou věrnější svejm knižním předlohám a prakticky tu nejsou hranice. Deadpool byl fajn a i vtipnej. Ale tady ta řež byla fakt velká a možná toho bylo už moc... 60% --- Hulk vs. - 65% ()

Jara_II

Dva animáče které dají dohromady jen cca 75 minut. Pro autory zjednodušení co se vymýšlení příběhu týče, pro náročnější diváky ale trochu smůla. Hulk vs. Wolverine je ještě docela dobře stravitelný akční kousek se slušnou dávkou vtipu.. Thor je pro mě ale až příliš jiný a komiksovky s ním mi přijdou trochu mimo.. třeba časem změním názor, ale díky tomuto animáku určite ne. ()

pekas

Kupodivu se mi víc líbil díl s Thorem, měl ucelený děj a pěknou myšlenku. Díl s Wolverinem byl zábavný, ale celkem o ničem. Bylo to dost drsné, pro malé děti to moc není. No k 80%, tedy ke čtyřce to má nejblíž, i když trochu slabší. ()

Renie42

Příjemná podívaná na volné odpoledne. Marvelové komiksy mám ráda, tak mi to trochu zpříjemnilo čas. Nevím proč, ale Hulka jsem měla sice za velkého zeleného obra, který má i mozek a nechce ubližovat slabším. Tady je jako jedna velká zelená koule řítící se do malérů a bitev, ale i sem tam se probudí v něm duše Bruce Bannera. No a uřezané ruce, které si vzápětí mutanti sami nasadili, to mě opravdu dostalo:-). ()

Hovadin

Hulk vs Thor za 3 hvězdy a Hulk vs Logan za 4 a půl. Celkově tedy 4. S Thorem to bylo výrazně slabší, Hela není nijak zajímavá a Loki se taky moc nepředvedl. Zatím co v části s Wolverinem je to o něčem, vedlejší postavy jsou super. Ať už Deadpool nebo Omega Red. ()